Pranie Tapicerki Samochodowej Wałbrzych

Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak

Pranie Tapicerki Samochodowej Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Bakterie, roztocza kurzu i inne mikroorganizmy zalegające między materiałami to problem, którego nie należy bagatelizować. W łóżku spędzasz dziennie od 7 do 9 godzin, dlatego zadbać o to, by nie służyło jedynie jako estetyczny element wyposażenia ...
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Gaj
Szukając firm w internecie, natknęłam się na waszą stronę internetową. Czy jesteście Państwo firmą od prania tapicerki z dojazdem do klienta? Moje dzieci pobrudziły welurową tapicerkę w moim aucie na tylnych siedzeniach. Probowalam zaprać te plamy wybielaczem, natomiast nic to nie dało, a nie wiem, czy nie pogorszyło sprawy. Zależy mi na fachowcu z doświadczeniem, gdyż szkoda mi tak pieknej tapicerki.

2021-08-20 Stary Zdrój, Wałbrzych
Pomocy! Mój kochany pies pobrudził tapicerkę samochodową. Nie wiem co mam robić ,ponieważ próbowałam innych sposobów, natomiast to nic nie pomogło. Co robić? Słyszałam, że Wasz serwis jest skuteczny, a zależy mi na sprawności. Czekam na informację zwrotną, mam nadzieję, że znajdę pomoc w Państwa serwisie.

2021-08-13 Konradów
Czy mogłabym zamówić u Was czyszczenie tapicerki samochodowej na jutro? Mam na tylnych fotelach w aucie sporej wielkości plamy od wina. Dalibyście radę w dość szybkim czasie to załatwić?

2021-07-31 Lubiechów, Wałbrzych
Dzień dobry państwu. Pracuję jako mechanik samochodowy i często wsiadam do samochodu w ubraniach roboczych. Ostatnio zauważyłem, że na tapicerce są plamy od smaru. Mam pytanie- czy zajmują się Państwo czyszczeniem tapicerki samochodwej, która ma tego typu zabrudzenia? Tapicerka wygląda nieestetycznie, a za tydzień razem z żoną wybieramy się tym autem na uroczystość weselną, więc sytuacja wymaga usługi.

2021-07-18 Podzamcze
Potrzebuję serwisanta, który podjąłby się prania brudnej tapicerki. Próbowałam prać tapicerkę samodzielnie, natomiast to niewiele dało. Proszę Wasz serwis o pomoc, gdyż chciałabym odświeżyć wspomnianą tapicerkę, a wybrudzona nie wygląda dobrze. Mam nadzieję, że w Waszej firmie znajdę serwis, któy się tego podejmie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502