Pranie Dywanów Wałbrzych

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Wałbrzych.
Podobne usługi
Pytania od klientów

25.08.2021
Witam, jaki jest czas na wypranie dywanu w domu? Pojawiła się dziwna, ciężka do usuniecia plama. Nawet nie wiem kiedy powstala, skąd się wzięła. Podejrzewam że moje dzieci pobrudziły dywan kiedy bawiły się w salonie podczas mojej nieobecności gdy byłam w pracy. Czy pierzecie dywany w domach czy odbieracie i usługę wykonujecie w zakładzie?

09.08.2021
Dzień dobry, ile wyniesie usuniecie plamy z dywanu? Spadła mi szminka na jasny dywan w salonie i zostawiła trudną do usnięcia, czerwoną plamę. Próbowałam ją usunąc, ale mam wrażenie że tylko pogorszyłam sytuację bo plama się rozmazała. Chciałabym zapytać o cenę usunięcia takiej plamy z dywanu. WCzy trzeba dowieźć dywan do zakładu czy odbieracie od kleinta?

07.08.2021
Dzień dobry. Chciałbym zorientować się w terminach na pranie dywanów. Mam brudny dywan i chciałabym wyprać go przed imrpeza zaplanowaną na przyszły weeekend. Zjedzie się cała rodzina więc chciałbym żeby salon dobrze się prezentował.

07.07.2021
Witam państwa serdecznie. W moim domu, w salonie, jest mocno poplamiony dywan. Szukam firmy, która świadczy usługi z zakresu czyszczenia dywanów. Szkoda mi kupować nowy, bo bardzo lubie ten dywan, kupiłem go na aukcji jako unikat i drugiego takiego już nie znajdę. Prosze o umówienie na usługę czyszczenia parowego.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502