Pranie Tapicerki Wałbrzych

Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie tapicerki bez zarzutu. Praca wykonana starannie i dokładnie, przy pomocy najlepszych środków czyszczących. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi i będziemy polecać tego wykonawcę również innym osobom. Dziękujemy serdecznie za ekspresowo i dokładnie wykonaną pracę i na tym nasza współpraca z pewnością się nie skończy."
Rusinowa, Wałbrzych
Wybrane zlecenia

2021-08-26 Nowe Miasto, Wałbrzych
Dzień dobry. Mam do Was kilka pytań. Po pierwsze ile kosztuje chemiczne wyczyszczenie wybrudzonej tapicerki? Mam na niej dość trudnospieralne plamy od wina i tłuszczu. Powstały już jakiś czas temu, jednak nie byłam w stanie przez ten cały czas samodzielnie się ich pozbyć. Ile wyniesie odświeżenie kanapy i czterech krzeseł? Proszę o informację zwrotną w tej sprawie,

2021-08-15 Kozice, Wałbrzych
Na prawie nowym wypoczynku w pokoju zrobiła mi się wielka plama od wina czerwonego. Czytałam w Internecie wiele sposobów, jak się jej pozbyć, jednak żaden z wdrożonych trików nie usunął w pełni mojego problemu. Część zabrudzenia jest nadal widoczna. Mogłabym liczyć na wasze wsparcie w sprawie prania tego fotela? Pomocy!

2021-06-14 Kozice
Witam serdecznie. Kieruję się do Państwa z kilkoma zapytaniami. Chciałabym skorzystać z prania tapicerki za pośrednictwem Pańskiego serwisu, jednak kluczowy jest dla mnie termin. Jaki jest u Was orientacyjny czas oczekiwania na pranie tapicerki w zakładzie? Mój mały synek podczas oglądania bajki na swoim łóżku zrobił dwie dość spore plamy od soku. Pomożecie mi jakoś?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502