Pranie Tapicerki Wałbrzych

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Czyszczenie tapicerki bez zarzutu. Praca wykonana starannie i dokładnie, przy pomocy najlepszych środków czyszczących. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi i będziemy polecać tego wykonawcę również innym osobom. Dziękujemy serdecznie za ekspresowo i dokładnie wykonaną pracę i na tym nasza współpraca z pewnością się nie skończy."
Rusinowa, Wałbrzych
Pytania od klientów
Wałbrzych 13.04.2022
Witam. Mam do wyprania kanapę. Czy jest możliwość, żeby ktoś przyjechał i wyprał ją jeszcze do końca tego tygodnia?
Wałbrzych 31.03.2022
Dzień dobry, jakimi terminami Państwo dysponują oraz jakiej wysokości będzie koszt czyszczenia tapicerki kanapy 2,5 m ? Pozdrawiam, Ewelina.
Wałbrzych 01.02.2022
Mam do wyprania kanapę. Obicie jest z przodu i z tyłu mebla, tapicerowane boki. Szerokość ok 2m. Pozdrawiam!
Pytania od klientów

18.12.2021
Witam. Mam do odświeżenia narożnik 3 metrowy . Jaka cena i czy jest możliwość przed świętami.

26.11.2021
Witam.. proszę o podanie ceny wyprania tapicerki meblowej.. narożnik oraz fotel.

26.08.2021
Dzień dobry. Mam do Was kilka pytań. Po pierwsze ile kosztuje chemiczne wyczyszczenie wybrudzonej tapicerki? Mam na niej dość trudnospieralne plamy od wina i tłuszczu. Powstały już jakiś czas temu, jednak nie byłam w stanie przez ten cały czas samodzielnie się ich pozbyć. Ile wyniesie odświeżenie kanapy i czterech krzeseł? Proszę o informację zwrotną w tej sprawie,

15.08.2021
Na prawie nowym wypoczynku w pokoju zrobiła mi się wielka plama od wina czerwonego. Czytałam w Internecie wiele sposobów, jak się jej pozbyć, jednak żaden z wdrożonych trików nie usunął w pełni mojego problemu. Część zabrudzenia jest nadal widoczna. Mogłabym liczyć na wasze wsparcie w sprawie prania tego fotela? Pomocy!

14.06.2021
Witam serdecznie. Kieruję się do Państwa z kilkoma zapytaniami. Chciałabym skorzystać z prania tapicerki za pośrednictwem Pańskiego serwisu, jednak kluczowy jest dla mnie termin. Jaki jest u Was orientacyjny czas oczekiwania na pranie tapicerki w zakładzie? Mój mały synek podczas oglądania bajki na swoim łóżku zrobił dwie dość spore plamy od soku. Pomożecie mi jakoś?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502