Pranie Wykładzin Wałbrzych

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Wałbrzych.
Pytania od klientów

27.08.2021
Właśnie przed chwilą wróciłem z psem ze spaceru, podczas którego złapał nas dość nagły i intensywny deszcz. Mieszkam w domu na wsi i opady deszczu wiążą się u nas z bardzo dużą ilością błota. Pies jak tylko wparował do domu to pobiegł prosto do salonu i pobrudził nam wykładzinę błotem. Szukam serwisanta który mógłby do nas jutro przyjechać i wykładzinę wyczyścić.

27.08.2021
Dzień dobry. Jestem właścicielką dużej restauracji. Poszukuję firmy, która pojęłaby się prania sporej ilości wykładzin. Na wykładzinach są plamy od tłuszczu. Razem z załogą próbowaliśmy usunąć te plamy, natomiast nie wszystkie zeszły i wydaje mi się, że w tym momencie jest potrzebny profesjonalny serwis. Koleżanka poleciła mi ten serwis, gdyż fachowiec skutecznie usunął plamy na wykładzinach, dlatego proszę Państwa o pomoc, gdyż chcę, aby moja restauracja wyglądała, schludnie, czysto i elegancko.

20.08.2021
Potrzebuję technika, który podjąłby się usunięcia plam z wykładziny. Kilka dni temu mieliśmy remont w mieszkaniu i malarze rozlali farbę na wykłądzinę. Plama od tej farby nie chce zejść. Jaki byłby ewentualny koszt usługi? Czekam na odpowiedź z PAństwa serwisu.

09.07.2021
Poszukiwany fachowiec od prania wykładzin! Moja nastoletnia córka przez przypadek wylała na swoją wykładzinę lakier do paznokci. Powstała z tego jedna dość spora plama od lakieru do paznokci. Chciałam ją zmyć ale tylko jeszcze bardziej się to rozmazało.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063