Pranie Tapicerki Samochodowej Płock

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Samochodowej Płock
Sprawdź szczegóły
Pranie dywanów i tapicerki wykonywane jest przez specjalistów z tego zakładu na jak najwyższym poziomi. Dbają oni o komfort i zadowolenie każdego klienta. Dzięki doskonałemu przygotowaniu sprzętowemu wyczyszczą każdy dywan ...
Pytania od klientów

20.09.2021
Od kilku dni poszukuję firmy od usuwania zabrudzeń z tapicerki samochodowej. Czy wykonujecie także ten rodzaj usług? Niestety podczas wykonywania naprawy auta ubrudziłem wnętrze od smaru i na fotelu widnieje ogromna czarna plama. Proszę o pomoc!

10.08.2021
Chciałam zgłosić Państwu problem z plamą od oleju silnikowego na środku fotela kierowcy w moim aucie. Próbowałem już naprawdę na wszystkie możliwe sposoby pozbyć się tych zabrudzeń, ale niestety bez skutku. Żaden sposób nie działał. Możecie w najbliższym czasie zająć się praniem tego zabrudzonego fotela w samochodzie? Proszę o szybką pomoc doświadczonego fachowca!

05.08.2021
Witam Państwa. Kontakt do Was znalazłem na stronie Internetowej, ponieważ poszukiwałam doświadczonego w praniu wnętrz samochodów serwisu. Pech chciał, że wczoraj pies pobrudził mi tapicerkę, ponieważ wskoczył na moja tylną, białą kanapę z zabłoconymi łapkami. Mam nadzieję, że dacie radę mi pomóc. Proszę o udzielenie mi takiej informacji. Pozdrawiam serdecznie.

22.07.2021
Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć, ile kosztuje u Was usuwanie plam z tapicerki samochodowej? Proszę podać mi orientacyjne widełki cenowe. Posiadam tapicerkę zamszową, która jest dość mocno poplamiona przy użyciu kawy. Niestety nie dam rady tego zeprać. Pomożecie mi dość szybko?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502