Pranie Tapicerki Płock

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Płock
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Czyszczenie tapicerki mistrzostwo. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Panowie pracę wykonali na miejscu, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu, który i tak był już sporo nadszarpnięty przez wcześniejszy remont. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy."
Winiary, Płock
Pytania od klientów
Płock 15.03.2022
Witam, ile wynosi czyszczenie narożnika?
Pytania od klientów

28.08.2021
Ile wyniesie mnie czyszczenie całego wypoczynku w skład którego wchodzi osiem foteli i dwie kanapy? Meble są dość stare i jeszcze nie były czyszczone, jest na nich już niejedna plama więc pomyślałem że w końcu się za to zabiorę by wypoczynek był ładny i już niestraszył swoim wyglądem. Ile trwa tak mniej więcej czas wykonania takiej usługi?

19.08.2021
Byłam właśnie z synkiem na spacerze, po powrocie od razu zajęłam się rozpakowywaniem zakupów i zapomniałam zdjąć dziecku kalosze. Gdy weszłam do salonu zauważyłam, że syn skacze po kanapie w bucikach. Cała kanapa jest pokryta plamami od błota z kaloszy, mąż się wścieknie dlatego chciałabym by ktoś z państwa firmy podjechał do mnie i wyczyścił kanapę. Mam czas do piątku.

18.08.2021
Jaki jest koszt wyprania dwóch tapczanów i dywanika

15.08.2021
Potrzebny mi serwis, który zajmie się upraniem wybrudzonej tapicerki. Usługa miałaby być wykonana w domu, który znajduje się trzy kilometry od granicy administracyjnej miasta. Czy poniosę dodatkową opłatę za dojazd? Czy jest on już wliczony w cenę?

25.07.2021
Jaki jest czas oczekiwania na wolny termin czyszczenia tapicerki? Pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem do paznokci, a że jestem przyzwyczajona do lakierów hybrydowych to zapomniałam że trzeba poczekać aż lakier wyschnie. Usiadłam na kanapie patrzę a tam małe czerwone plamy, póżniej spojrzałam na moje paznokcie i okazało się że wtarłam właśnie świeży lakier w kanapę.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502