Pranie Tapicerki Płock

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie tapicerki mistrzostwo. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Panowie pracę wykonali na miejscu, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu, który i tak był już sporo nadszarpnięty przez wcześniejszy remont. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy."
Winiary, Płock
Usługi Sprzątające, Dezynfekcja oraz Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji Siklawa Sebastian Bukowski
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca na miejscu wykonana została solidnie i odpowiedzialnie. Widać, że czyszczenie tapicerki to ich codzienna praca, z którą zresztą radzą sobie doskonale. Polecamy gorąco, telefon oczywiście zapisujemy."
Borowiczki
Wybrane zlecenia

2021-08-28 Skarpa, Płock
Ile wyniesie mnie czyszczenie całego wypoczynku w skład którego wchodzi osiem foteli i dwie kanapy? Meble są dość stare i jeszcze nie były czyszczone, jest na nich już niejedna plama więc pomyślałem że w końcu się za to zabiorę by wypoczynek był ładny i już niestraszył swoim wyglądem. Ile trwa tak mniej więcej czas wykonania takiej usługi?

2021-08-19 Skarpa, Płock
Byłam właśnie z synkiem na spacerze, po powrocie od razu zajęłam się rozpakowywaniem zakupów i zapomniałam zdjąć dziecku kalosze. Gdy weszłam do salonu zauważyłam, że syn skacze po kanapie w bucikach. Cała kanapa jest pokryta plamami od błota z kaloszy, mąż się wścieknie dlatego chciałabym by ktoś z państwa firmy podjechał do mnie i wyczyścił kanapę. Mam czas do piątku.

2021-08-15 Kolegialna
Potrzebny mi serwis, który zajmie się upraniem wybrudzonej tapicerki. Usługa miałaby być wykonana w domu, który znajduje się trzy kilometry od granicy administracyjnej miasta. Czy poniosę dodatkową opłatę za dojazd? Czy jest on już wliczony w cenę?

2021-07-25 Imielnica, Płock
Jaki jest czas oczekiwania na wolny termin czyszczenia tapicerki? Pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem do paznokci, a że jestem przyzwyczajona do lakierów hybrydowych to zapomniałam że trzeba poczekać aż lakier wyschnie. Usiadłam na kanapie patrzę a tam małe czerwone plamy, póżniej spojrzałam na moje paznokcie i okazało się że wtarłam właśnie świeży lakier w kanapę.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502