Pranie Tapicerki Płock

Pan Dywanik Maciej Ganc
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie tapicerki mistrzostwo. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Panowie pracę wykonali na miejscu, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu, który i tak był już sporo nadszarpnięty przez wcześniejszy remont. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy."
SIKLAWA - mycie elewacji Sebastian Bukowski
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca na miejscu wykonana została solidnie i odpowiedzialnie. Widać, że czyszczenie tapicerki to ich codzienna praca, z którą zresztą radzą sobie doskonale. Polecamy gorąco, telefon oczywiście zapisujemy."

Amwis Arkadiusz Wiśniewski

Pranie Tapicerki Płock
Przychodzi taki dzień, kiedy stwierdzasz, że Twój dywan lub tapicerka potrzebuje lekkiego odświeżenia. Wówczas z pomocą przychodzi serwis Amwis, świadczący usługi na terenie Płocka. Szybko, skutecznie i profesjonalnie – tak w skrócie można go
Wybrane zlecenia

Kolegialna
Jaki jest czas oczekiwania na wolny termin czyszczenia tapicerki? Pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem do paznokci, a że jestem przyzwyczajona do lakierów hybrydowych to zapomniałam że trzeba poczekać aż lakier wyschnie. Usiadłam na kanapie patrzę a tam małe czerwone plamy, póżniej spojrzałam na moje paznokcie i okazało się że wtarłam właśnie świeży lakier w kanapę.

Winiary, Płock
Byłam właśnie z synkiem na spacerze, po powrocie od razu zajęłam się rozpakowywaniem zakupów i zapomniałam zdjąć dziecku kalosze. Gdy weszłam do salonu zauważyłam, że syn skacze po kanapie w bucikach. Cała kanapa jest pokryta plamami od błota z kaloszy, mąż się wścieknie dlatego chciałabym by ktoś z państwa firmy podjechał do mnie i wyczyścił kanapę. Mam czas do piątku.

Trzepowo, Płock
Potrzebny mi serwis, który zajmie się upraniem wybrudzonej tapicerki. Usługa miałaby być wykonana w domu, który znajduje się trzy kilometry od granicy administracyjnej miasta. Czy poniosę dodatkową opłatę za dojazd? Czy jest on już wliczony w cenę?

Łukasiewicza
Ile wyniesie mnie czyszczenie całego wypoczynku w skład którego wchodzi osiem foteli i dwie kanapy? Meble są dość stare i jeszcze nie były czyszczone, jest na nich już niejedna plama więc pomyślałem że w końcu się za to zabiorę by wypoczynek był ładny i już niestraszył swoim wyglądem. Ile trwa tak mniej więcej czas wykonania takiej usługi?

Dzielnice Płocka, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar

Jeśli jesteś fanem dywanów oraz wykładzin powinieneś pamiętać, że nie obędzie się bez ich regularnego czyszczenia. Nagromadzone w nich roztocza kurzu, sierść, pleśń lub inne drobnoustroje przyczyniają się do powstawania utrudniających życie alergii, dlatego ważne, żeby co najmniej trzy razy w roku przeprowadzać gruntowne pranie dywanu lub wykładziny. Zwykły odkurzacz nie rozwiąże problemu, dlatego dopilnuj systematycznego odświeżania tych nadal popularnych elementów wyposażenia wnętrz.

Wykładzina oraz dywany powinny być czyszczone przez osoby, które posiadają w tej kwestii niezbędne doświadczenie – zyskasz pewność, że każda usługa zostanie profesjonalnie przeprowadzona. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z serwisu Naprawek.pl, na którym znajdziesz sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami specjalistów realizujących tego rodzaju zlecenia.

Usuwanie uporczywych zabrudzeń z tapicerki nie należy do łatwych zadań. Warto wziąć pod uwagę nie tylko stan materiału, ale także zalecenia producenta. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój fotel lub inny przedmiot zostanie profesjonalnie wyczyszczony bezzwłocznie skontaktuj się z firmą oferującą usługi piorące – po plamach nie będzie śladu.

Parowe pranie dywanu to usługa, która zyskała wielu zwolenników. Metoda ta świetnie zdezynfekuje nie tylko dywany czy wykładziny, ale również pozostałe przedmioty, np. kanapy, materace, czy fotele. Polecana jest w przypadku pomieszczeń, w których przebywają dzieci.

Czyszczenie mebli skórzanych zawsze powinno być przeprowadzane za pomocą odpowiednich środków. Doświadczenie i wiedza są w tym przypadku koniecznością – samodzielna próba odświeżenia wspomnianego surowca może spowodować jego trwałe uszkodzenie.

Na sam koniec warto skorzystać z opcji konserwacji mebli. Zabiegi te pomogą na dłużej zachować dobry wygląd skóry. Jeśli jednak Twój komplet wypoczynkowy uległ znacznemu zniszczeniu nie jesteś zmuszony decydować się na zakup nowych mebli – zapytaj konkretny zakład, czy możliwe jest przeprowadzenie renowacji skóry. Wszystkie widoczne uszkodzenia, np. zadrapania, przecięcia, czy wypalenia zostaną zlikwidowane, a Ty nie będziesz musiał przeznaczyć znacznej ilości gotówki na zakup nowego sprzętu.

Renowacja mebli to dobry sposób na nadanie wnętrzu zupełnie innego wyglądu. Postawienie na oryginalną tapicerkę czy kolorystykę wybranych elementów sprawi, że każde pomieszczenie zyska na atrakcyjności. Czasami warto postawić na kreatywność – dodanie do niego odnowionych, zabytkowych mebli pomoże być inspiracją dla wielu innych osób.

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, czy usuwanie alergenów z wykładzin to tylko niektóre z usług dostępnych w większości firm sprzątających. Powierzenie tego rodzaju zadań kompetentnym pracownikom daje Ci gwarancję, że dywan z długim włosiem, czy fotele wykonane ze skóry zostaną wyczyszczone zgodnie z zaleceniami producenta. Czyszczeniesprzątanie z serwisem Naprawek nie jest przykrą koniecznością – możesz się o tym przekonać właśnie teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502