Pranie Dywanów Płock

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia dywanów w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Płock
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z praniem dywanów z krótkim włosiem panowie nie mieli najmniejszego problemu. Po zakończonej w bardzo krótkim czasie usłudze panowie dokładnie posprzątali stanowisko pracy, ponadto zaskoczyła nas bardzo atrakcyjna cena, która została ustalona jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu, numer telefonu oczywiście zapisujemy."
Pradolina Wisły
Pytania od klientów

22.02.2022
Dzień dobry, chciałam zapytać ile kosztuje usługa prania dywanu z krótkim włosiem 200x200?

13.08.2021
Pomóżcie proszę! Na dywaniku, który kupiłam dokładnie tydzień temu, pojawiła się mała plama od smaru. Przyszedł do nas hydraulik do usterki, no i to przez niego mamy teraz zabrudzony ten dywan. Na kiedy moglibyśmy się umówić na czyszczenie dywanu?

11.08.2021
Mieszkam w pobliżu starówki. Mam tutaj mały dywanik, na który niedawno wylałam herbatę. Potrzebuję fachowca do skutecznego usuwania plam, próbowałam się ich jakoś pozbyć, ale nadal ten dywan wygląda jak niedomyty.

29.06.2021
Mam w domu trzy psy- kundelki, ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza i ciągle pada a z psami wyjść trzeba. Moje małe szarlatany zaraz po powrocie ze spaceru wbiegają wprost na dywan, kocham je ponad życie dlatego jakoś to znoszę. Co za tym idzie mój dywan usłany jest plamami z błota. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt parowego czyszczenia dywanów?

Dzielnice Płocka, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar

Jeśli jesteś fanem dywanów oraz wykładzin powinieneś pamiętać, że nie obędzie się bez ich regularnego czyszczenia. Nagromadzone w nich roztocza kurzu, sierść, pleśń lub inne drobnoustroje przyczyniają się do powstawania utrudniających życie alergii, dlatego ważne, żeby co najmniej trzy razy w roku przeprowadzać gruntowne pranie dywanu lub wykładziny. Zwykły odkurzacz nie rozwiąże problemu, dlatego dopilnuj systematycznego odświeżania tych nadal popularnych elementów wyposażenia wnętrz.

Wykładzina oraz dywany powinny być czyszczone przez osoby, które posiadają w tej kwestii niezbędne doświadczenie – zyskasz pewność, że każda usługa zostanie profesjonalnie przeprowadzona. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z serwisu Naprawek.pl, na którym znajdziesz sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami specjalistów realizujących tego rodzaju zlecenia.

Usuwanie uporczywych zabrudzeń z tapicerki nie należy do łatwych zadań. Warto wziąć pod uwagę nie tylko stan materiału, ale także zalecenia producenta. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój fotel lub inny przedmiot zostanie profesjonalnie wyczyszczony bezzwłocznie skontaktuj się z firmą oferującą usługi piorące – po plamach nie będzie śladu.

Parowe pranie dywanu to usługa, która zyskała wielu zwolenników. Metoda ta świetnie zdezynfekuje nie tylko dywany czy wykładziny, ale również pozostałe przedmioty, np. kanapy, materace, czy fotele. Polecana jest w przypadku pomieszczeń, w których przebywają dzieci.

Czyszczenie mebli skórzanych zawsze powinno być przeprowadzane za pomocą odpowiednich środków. Doświadczenie i wiedza są w tym przypadku koniecznością – samodzielna próba odświeżenia wspomnianego surowca może spowodować jego trwałe uszkodzenie.

Na sam koniec warto skorzystać z opcji konserwacji mebli. Zabiegi te pomogą na dłużej zachować dobry wygląd skóry. Jeśli jednak Twój komplet wypoczynkowy uległ znacznemu zniszczeniu nie jesteś zmuszony decydować się na zakup nowych mebli – zapytaj konkretny zakład, czy możliwe jest przeprowadzenie renowacji skóry. Wszystkie widoczne uszkodzenia, np. zadrapania, przecięcia, czy wypalenia zostaną zlikwidowane, a Ty nie będziesz musiał przeznaczyć znacznej ilości gotówki na zakup nowego sprzętu.

Renowacja mebli to dobry sposób na nadanie wnętrzu zupełnie innego wyglądu. Postawienie na oryginalną tapicerkę czy kolorystykę wybranych elementów sprawi, że każde pomieszczenie zyska na atrakcyjności. Czasami warto postawić na kreatywność – dodanie do niego odnowionych, zabytkowych mebli pomoże być inspiracją dla wielu innych osób.

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, czy usuwanie alergenów z wykładzin to tylko niektóre z usług dostępnych w większości firm sprzątających. Powierzenie tego rodzaju zadań kompetentnym pracownikom daje Ci gwarancję, że dywan z długim włosiem, czy fotele wykonane ze skóry zostaną wyczyszczone zgodnie z zaleceniami producenta. Czyszczeniesprzątanie z serwisem Naprawek nie jest przykrą koniecznością – możesz się o tym przekonać właśnie teraz!

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502