Pranie Wykładzin Płock

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia wykładzin w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Płock
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Ostatniego weekendu miałam urodziny i zaprosiłam moje koleżanki do domu. Piłyśmy wino. Podczas tańców wino wylało się jedej z koleżanek i zgłosiłam pranie wykładziny do Waszego serwisu. Fachowiec usunął plamy od wina od ręki, posiadał detergent, który na moich oczach zdziałał cuda. Także polecam i serdecznie dziękuję za wyrozumiałość. Na przyszłość już wiem, do kogo mam się zwracać z moimi problemami."
Radziwie, Płock
Pytania od klientów

16.09.2021
Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt za usuwanie dość trudnych plam z wykładziny?-tak konkretnie jest to plama od szminki. Nasza córa dorwała się do kosmetyków mojej żony i pomalowała kawałek wykładziny różową szminką. Plama od szminki okazała się wodoodporna i nie chce zejść.

08.08.2021
Dzień dobry. Jakiś czas temu kupiliśmy wraz z żoną mieszkanie. Trochę już je wyremontowaliśmy ale mamy dość mocno ograniczony budżet. Wykładzina w naszym mieszkaniu jest nieczysta a nas nie stać jeszcze na jej wymianę na nową. Chciałbym się więc dowiedzieć czy państwo zajmują się czyszczeniem wykładzin?, oraz ile to mniej więcej kosztuje?

21.07.2021
Witam serdecznie. Ile kosztuje w waszym serwisie pranie wykładzin? Mam do wyprania wykładzinę w jednym pokoju w bloku na pierwszym piętrze, pokój ma jakieś 6na 4 m. Na wykładzinie jest tylko jedna większa plama, chyba od soku. W pozostałych miejscach wykładzina jest względnie czysta. Na kiedy mogłabym się z państwem umówić?

20.07.2021
Jaka jest u państwa cena za wypranie wykładziny w dwóch niewielkich pokojach? Na tych wykładzinach są głównie plamy od błota, ostatnio sporo padało i ubłocony pies wbiegł mi wprost na wykładzinę i teraz jest na niej mnóstwo plam od błota.

Dzielnice Płocka, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar

Jeśli jesteś fanem dywanów oraz wykładzin powinieneś pamiętać, że nie obędzie się bez ich regularnego czyszczenia. Nagromadzone w nich roztocza kurzu, sierść, pleśń lub inne drobnoustroje przyczyniają się do powstawania utrudniających życie alergii, dlatego ważne, żeby co najmniej trzy razy w roku przeprowadzać gruntowne pranie dywanu lub wykładziny. Zwykły odkurzacz nie rozwiąże problemu, dlatego dopilnuj systematycznego odświeżania tych nadal popularnych elementów wyposażenia wnętrz.

Wykładzina oraz dywany powinny być czyszczone przez osoby, które posiadają w tej kwestii niezbędne doświadczenie – zyskasz pewność, że każda usługa zostanie profesjonalnie przeprowadzona. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z serwisu Naprawek.pl, na którym znajdziesz sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami specjalistów realizujących tego rodzaju zlecenia.

Usuwanie uporczywych zabrudzeń z tapicerki nie należy do łatwych zadań. Warto wziąć pod uwagę nie tylko stan materiału, ale także zalecenia producenta. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój fotel lub inny przedmiot zostanie profesjonalnie wyczyszczony bezzwłocznie skontaktuj się z firmą oferującą usługi piorące – po plamach nie będzie śladu.

Parowe pranie dywanu to usługa, która zyskała wielu zwolenników. Metoda ta świetnie zdezynfekuje nie tylko dywany czy wykładziny, ale również pozostałe przedmioty, np. kanapy, materace, czy fotele. Polecana jest w przypadku pomieszczeń, w których przebywają dzieci.

Czyszczenie mebli skórzanych zawsze powinno być przeprowadzane za pomocą odpowiednich środków. Doświadczenie i wiedza są w tym przypadku koniecznością – samodzielna próba odświeżenia wspomnianego surowca może spowodować jego trwałe uszkodzenie.

Na sam koniec warto skorzystać z opcji konserwacji mebli. Zabiegi te pomogą na dłużej zachować dobry wygląd skóry. Jeśli jednak Twój komplet wypoczynkowy uległ znacznemu zniszczeniu nie jesteś zmuszony decydować się na zakup nowych mebli – zapytaj konkretny zakład, czy możliwe jest przeprowadzenie renowacji skóry. Wszystkie widoczne uszkodzenia, np. zadrapania, przecięcia, czy wypalenia zostaną zlikwidowane, a Ty nie będziesz musiał przeznaczyć znacznej ilości gotówki na zakup nowego sprzętu.

Renowacja mebli to dobry sposób na nadanie wnętrzu zupełnie innego wyglądu. Postawienie na oryginalną tapicerkę czy kolorystykę wybranych elementów sprawi, że każde pomieszczenie zyska na atrakcyjności. Czasami warto postawić na kreatywność – dodanie do niego odnowionych, zabytkowych mebli pomoże być inspiracją dla wielu innych osób.

Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, czy usuwanie alergenów z wykładzin to tylko niektóre z usług dostępnych w większości firm sprzątających. Powierzenie tego rodzaju zadań kompetentnym pracownikom daje Ci gwarancję, że dywan z długim włosiem, czy fotele wykonane ze skóry zostaną wyczyszczone zgodnie z zaleceniami producenta. Czyszczeniesprzątanie z serwisem Naprawek nie jest przykrą koniecznością – możesz się o tym przekonać właśnie teraz!

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502