Pranie Tapicerki Samochodowej Lublin

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego i profesjonalnego serwisu, który wyczyści lub gruntownie wypierze dywan? Na wykładzinie widzisz plamy niewiadomego pochodzenia? Meble wymagają renowacji i konserwacji? A może kostka brukowa dawno nie była czyszczona? To żaden problem! Firma ta ...
Wybrane zlecenia

Czechow Północny, Lublin
Poszukiwana firma od prania tapicerki samochodowej! Na tapicerce, na tylnim siedzeniu jest jedna ogromna plama od oleju silnikowego, który mi się wylał i chciałbym się dowiedzieć czy wasza firma potrafi uporać się z tego typu plamą? Da sie to wogóle wyprać tak by nie uszkodzić i nie odbarwić tapicerki?

Kalinowszczyzna, Lublin
Potrzebuje serwisanta od prania tapicerki samochodowej na już! Za dwa dni mamy z mężem pilny wyjazd a poprzedni serwis zostawił nam w aucie niedomytą tapicerkę. Tapicerka jest taka materiałowa. Dadzą państwo radę wyprać ją jeszcze dziś?

Węglin, Lublin
Na mojej zamszowej tapicerce w samochodzie jest strasznie dużo sierści mojego psa i chciałbym się umówić z państwa serwisem na jej wyczyszczenie. Czy jest możliwość by ta usługa została wykonana jutro?

Czuby Północne
Mam dość poważny problem z wybrudzoną tapicerką samochodową. Pożyczyłem wczoraj samochód od taty i nietstety jedno z siedzisk, przez niedopatrzenie zostało przeze mnie oblane kawą. Nie mogę oddać auta tacie w takim stanie. Czy możecie mi szybko pomóc? Będę bardzo wdzięczny!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502