Pranie Tapicerki Lublin

Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z czyszczeniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali na miejscu, cenę zaoferowali atrakcyjną, do tego byli mili, życzliwi i kulturalni. Generalnie wszystko było w jak najlepszym porządku, chociaż na miejscu byli nieco po czasie, co można jednak wybaczyć (godziny szczytu i związane z tym korki). Polecamy gorąco ich usługi i sami chętnie będziemy jeszcze współpracować w przyszłości."
Wybrane zlecenia

Lublin
Witam mam do wyczyszczenia sofę która zasilał kot była czyszczona samodzielnie jednak przykry zapach teraz bardziej chemiczny pozostal jaki jest koszt usługi i czy możliwe jest całkowite zneutralizowanie zapachy

Wrotków
Witam serdecznie, czy dojeżdząją Państwo do klienta? Jako uczciwi ludzie zwracający szczególną uwagę na czystość tapicerki w naszej restauracji prosimy o jak najszybszą pomoc. Wieczorem kiedy wszyscy goście opuśli lokal zauważyliśmy nieczystą tapicerkę w kilku miejscach. Ten fakt bardzo nas zasmucił. Jako,że nasza restauracja dopiero się rozwija nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Czy znajdzie się specjalista od prania wybrudzonych mebli. Zależy nam na czasie, ponieważ za kilka dni mamy bardzo ważne przyjęcie dla klientów biznesowych.

Bronowice
Urządziłam sobie z córką wieczorne malowanie paznokci. Usiadłyśmy sobie wygodnie na kanapie przystępując do dzieła. Zbliżał się już prawie koniec naszych zmagań z upiększaniem dłoni kiedy to buteleczka z lakierem się przewróciła. Na kanapie są pokaźne plamy. Same sobie z tym nie poradzimy więc pilnie potrzebujemy pomocy. Zależy nam na szybkiej obsłudzie nim mąż wróci z nocnej zmiany.

Konstantynów, Lublin
Jestem ciekawy jaka jest cena usunięcia plamy od wina z tapicerki na fotelu? Wczoraj wieczorem postawiłem uczcić mój awans w pracy kilkoma lampkami dobrego wina. Pojechałem więc do najbliższego sklepu z winami by dobyć swej zasłużonej nagrody. Na nieszczęście kiedy chciałem wstać z fotela niechcęcy przewróciłem kieliszek ze wspaniałym winem. Chyba było odrobinę za mocne gdyż sprawiłem sobie nieźle poplamione siedzisko. Czy jest ktoś znający temat i mogący sprawić by wspomniany mebel lśnił jak nowy.

Czechów Południowy, Lublin
Chcieliśmy wraz z narzeczoną uczcić zakup nowoczesnego wypoczynku do salonu. Usiedliśmy sobie wygodnie, zapodaliśmy film, a tu niespodzianka. Na wypoczynku powstała wielka plama od soku. Potrzebujemy więc szybkiego wyprania tapicerki, za pomoc będziemy wdzięczni.

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Każdy, kto chce przebywać w czystym mieszkaniu ma świadomość, że systematyczne sprzątanie to konieczność. Jeśli posiadasz w domu dywany, powinieneś pamiętać o ich regularnym czyszczeniu. Okazuje się, że odkurzacz to zdecydowanie za mało – zbierze on widoczny brud, jednak to, co najbardziej szkodliwe nie zostanie należycie usunięte.

Gruntowne pranie dywanu powinno być regularnie przeprowadzane. Pamiętaj, że jest on siedliskiem wielu szkodliwych alergenów – gnieżdżące się w nim roztocza kurzu, bakterie, pleśń, czy sierść zwierząt nie nastrajają pozytywnie. Wykładzina, którą znacznie trudniej wyczyścić wymaga co najmniej kilku odświeżeń w ciągu roku. Warto wiedzieć, że jej wypranie może być przeprowadzone w domu klienta.

Najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy od lat działają w branży sprzątającej. Gdzie znaleźć kompetentnych pracowników zajmujących się tego rodzaju działalnością? Odpowiedź jest jedna – portal naprawek.pl skupia wszystkich tych, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów. Dzięki ich doświadczeniu masz pewność, że każda usługa zostanie należycie przeprowadzona.

Czyszczenie mebli tapicerowanych to zlecenie dla odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Przez użycie nieodpowiednich środków lub sprzętów można trwale uszkodzić materiał, który wykorzystano na obicie krzeseł czy foteli. Najbezpieczniejsze jest przekazanie wszystkich czynności firmie, która posiada doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zleceń.

Podczas czyszczenia mebli skórzanych trzeba zachować szczególną ostrożność. Surowiec ten jest stosunkowo drogi, dlatego jego nieumyślne zniszczenie może wiązać się z kosztowną naprawą.

Zadania, które wymagają odpowiedniej wiedzy, przekaż solidnej firmie czyszczącej – dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o stan tapicerki. Dodatkowo możesz zlecić usunięcie nieprzyjemnego zapachu z tapicerki. W przypadku posiadania zwierząt warto regularnie wykonywać tego typu czynności.  

Jeśli Twoje meble nie prezentują się zbyt dobrze, nie wyrzucaj ich – warto skorzystać z opcji ich renowacji. Odświeżenie krzeseł, obicie siedzisk w nowe materiały, czy zmiana koloru poręczy i nóg foteli to nie lada gratka dla tych, którzy odnawiania mebli nie traktują jedynie jako sposobu na zarabianie pieniędzy, ale jest dla nich również pasją. Renowacja skóry, czy innych surowców nie jest łatwym zadaniem, ale satysfakcja po jej skończeniu rekompensuje czas, który trzeba było na nią poświęcić. Nadanie nowego życia meblom, do których jesteś przywiązany może być ciekawym doświadczeniem.

Kompleksowe czyszczenie tapicerki, pranie dywanów, czy konserwacja mebli skórzanych – wszystko jest możliwe dzięki rzetelnym zakładom, które znajdziesz na portalu naprawek.pl. Możesz być pewny, że każde zlecenie realizowane jest zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Zleć czyszczenie mebli profesjonalistom, które współpracują z serwisem Naprawek. Im szybciej zadzwonisz, tym szybciej usługa zostanie zrealizowana. 

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502