Pranie Dywanów Lublin

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia dywanów w Lublinie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ceny od 150 zł
Pranie Dywanów Lublin
Sprawdź szczegóły
...
Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia
"W firmie potrzebna nam była osoba, która wykonałaby usługę czyszczenia parowego dywanów. Ten pan okazał się fachowcem godnym zaufania i polecenia. Zadanie wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną pracę była bardzo konkurencyjna. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy na przyszłość, bo gdzie w tych czasach znajdziemy lepszych fachowców."
Dziesiąta, Lublin
Wybrane pytania od klientów
Lublin 11.04.2022
Witam, mam do uprania 2 dywany 270x180 i 150x80 z odbiorem z domu i dowozem z powrotem. Jaki jest koszt usługi i możliwy termin realizacji?
Lublin 29.03.2022
Dzień dobry, jaka jest cena prania wełnianego dywanu 120x180cm? I jaki jest czas oczekiwania. Pozdrawiam.
Pytania od klientów

08.09.2021
Dywan w przedpokoju ma już jakieś 4 lata. Przyznam się szczerze, że nigdy nie dawałam go do żadnej pralni, jest to taki brązowy dywan, nie widać na nim za bardzo zabrudzeń, ale wiem, że po takim czasie jest on nieczysty i chciałabym go państwu przywieźć.

26.08.2021
Ile wyniesie w państwa zakładzie wyczyszczenie dywanu o wymiarach 180 na 200? Jest to dywan z pokoju moich dzieci, kupiłam im ostatnio farby akrylowe i zamiast po kartkach, malowały po podłodze...

21.07.2021
Kiedy macie państwo wolny czas na wypranie dywanu na sucho w swoim zakładzie? Jest to taki mały dywanik z jadalni, który jest pod stołem, a że jadalnię mamy połączoną z kuchnią, to przez te wszystkie lata zgromadziły się na nim plamy od tłuszczu.

15.07.2021
Jaki jest koszt prania dywanu za 1 m?

03.07.2021
Jaki koszt czyszczenia dywanu jasny o wymiarach 230x160?

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Każdy, kto chce przebywać w czystym mieszkaniu ma świadomość, że systematyczne sprzątanie to konieczność. Jeśli posiadasz w domu dywany, powinieneś pamiętać o ich regularnym czyszczeniu. Okazuje się, że odkurzacz to zdecydowanie za mało – zbierze on widoczny brud, jednak to, co najbardziej szkodliwe nie zostanie należycie usunięte.

Gruntowne pranie dywanu powinno być regularnie przeprowadzane. Pamiętaj, że jest on siedliskiem wielu szkodliwych alergenów – gnieżdżące się w nim roztocza kurzu, bakterie, pleśń, czy sierść zwierząt nie nastrajają pozytywnie. Wykładzina, którą znacznie trudniej wyczyścić wymaga co najmniej kilku odświeżeń w ciągu roku. Warto wiedzieć, że jej wypranie może być przeprowadzone w domu klienta.

Najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy od lat działają w branży sprzątającej. Gdzie znaleźć kompetentnych pracowników zajmujących się tego rodzaju działalnością? Odpowiedź jest jedna – portal naprawek.pl skupia wszystkich tych, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów. Dzięki ich doświadczeniu masz pewność, że każda usługa zostanie należycie przeprowadzona.

Czyszczenie mebli tapicerowanych to zlecenie dla odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Przez użycie nieodpowiednich środków lub sprzętów można trwale uszkodzić materiał, który wykorzystano na obicie krzeseł czy foteli. Najbezpieczniejsze jest przekazanie wszystkich czynności firmie, która posiada doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zleceń.

Podczas czyszczenia mebli skórzanych trzeba zachować szczególną ostrożność. Surowiec ten jest stosunkowo drogi, dlatego jego nieumyślne zniszczenie może wiązać się z kosztowną naprawą.

Zadania, które wymagają odpowiedniej wiedzy, przekaż solidnej firmie czyszczącej – dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o stan tapicerki. Dodatkowo możesz zlecić usunięcie nieprzyjemnego zapachu z tapicerki. W przypadku posiadania zwierząt warto regularnie wykonywać tego typu czynności.  

Jeśli Twoje meble nie prezentują się zbyt dobrze, nie wyrzucaj ich – warto skorzystać z opcji ich renowacji. Odświeżenie krzeseł, obicie siedzisk w nowe materiały, czy zmiana koloru poręczy i nóg foteli to nie lada gratka dla tych, którzy odnawiania mebli nie traktują jedynie jako sposobu na zarabianie pieniędzy, ale jest dla nich również pasją. Renowacja skóry, czy innych surowców nie jest łatwym zadaniem, ale satysfakcja po jej skończeniu rekompensuje czas, który trzeba było na nią poświęcić. Nadanie nowego życia meblom, do których jesteś przywiązany może być ciekawym doświadczeniem.

Kompleksowe czyszczenie tapicerki, pranie dywanów, czy konserwacja mebli skórzanych – wszystko jest możliwe dzięki rzetelnym zakładom, które znajdziesz na portalu naprawek.pl. Możesz być pewny, że każde zlecenie realizowane jest zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Zleć czyszczenie mebli profesjonalistom, które współpracują z serwisem Naprawek. Im szybciej zadzwonisz, tym szybciej usługa zostanie zrealizowana. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502