Pranie Wykładzin Lublin

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Arbor Łukasz Kowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Lublin
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Postanowiłam napisać pozytywną opinię pod adresem tej firmy, ponieważ pan fachowiec, którego miałam okazję poznać, bardzo mi pomógł, co najważniejsze szybko i za nie duże pieniądze. Przyjechał nawet tego samego dnia, w którym do niego zadzwoniłam. Plama od szminki nie okazała się być dla niego żadnym problemem, a pranie wykładziny zajęło mu dosłownie pół godziny. Dzięki wielkie!"
Rury, Lublin
Pytania od klientów
Lublin 04.05.2022
Potrzebuję uprać wykladzinę w pokoju 15m2. Proszę o kontakt.
Lublin 04.12.2021
Mały pokój wykładzina
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD oraz Pranie Dywanów i Tapicerki DDDKowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ceny od 150 zł
Pranie Wykładzin Lublin
Sprawdź szczegóły
...
Pytania od klientów

16.09.2021
Dzień dobry, ile wyniesie pranie wykładziny w domu klienta? Mam niestety plamy z błota, które już od jakiegoś czasu szpecą wykłądzinę w przedpokoju. Można się umówić na termin z dnia na dzień?

21.08.2021
Jestem managerem w hostelu. Na piętrach i schodach mamy wykładziny. Czasami sprawia to trudności jeśli chodzi o sprzątanie, bo odkurzacz nie jest w stanie w stu procentach pozbyć się wszystkich zabrudzeń. Ostatnio nocowała u nas rodzina z dziećmi, na korytarzu zostawili plamy. Nie wygląda to estetycznie, więc szukam najlepszych w mieście speców, którzy za rozsądną cenę podejmą się czyszczenia.

26.07.2021
Witam, chciałabym zamówić przyjazd Państwa serwisu do wyczyszczenia wybrudzonej wykładziny w naszym biurze. Będę zobowiązana za informacje czy za wykonaną usługę można płacić kartą płatniczą, czy w grę wchodzi tylko gotówka, oraz czy wystawiają Państwo fakturę VAT?!

08.07.2021
Studentki, którym wynajmowałam mieszkanie wróciły na wakacje do swoich domów rodzinych, więc korzystając z wolnej przestrzeni chciałabym zabrać się za porządne czyszczenie całego domu. Najpilniej zlecę wyczyszczenie wykładziny w pokojach, nie ukrywam, jest brudna. Mam nadzieję, że Wasz serwis ma rozsądne ceny?!

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Każdy, kto chce przebywać w czystym mieszkaniu ma świadomość, że systematyczne sprzątanie to konieczność. Jeśli posiadasz w domu dywany, powinieneś pamiętać o ich regularnym czyszczeniu. Okazuje się, że odkurzacz to zdecydowanie za mało – zbierze on widoczny brud, jednak to, co najbardziej szkodliwe nie zostanie należycie usunięte.

Gruntowne pranie dywanu powinno być regularnie przeprowadzane. Pamiętaj, że jest on siedliskiem wielu szkodliwych alergenów – gnieżdżące się w nim roztocza kurzu, bakterie, pleśń, czy sierść zwierząt nie nastrajają pozytywnie. Wykładzina, którą znacznie trudniej wyczyścić wymaga co najmniej kilku odświeżeń w ciągu roku. Warto wiedzieć, że jej wypranie może być przeprowadzone w domu klienta.

Najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy od lat działają w branży sprzątającej. Gdzie znaleźć kompetentnych pracowników zajmujących się tego rodzaju działalnością? Odpowiedź jest jedna – portal naprawek.pl skupia wszystkich tych, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów. Dzięki ich doświadczeniu masz pewność, że każda usługa zostanie należycie przeprowadzona.

Czyszczenie mebli tapicerowanych to zlecenie dla odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Przez użycie nieodpowiednich środków lub sprzętów można trwale uszkodzić materiał, który wykorzystano na obicie krzeseł czy foteli. Najbezpieczniejsze jest przekazanie wszystkich czynności firmie, która posiada doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zleceń.

Podczas czyszczenia mebli skórzanych trzeba zachować szczególną ostrożność. Surowiec ten jest stosunkowo drogi, dlatego jego nieumyślne zniszczenie może wiązać się z kosztowną naprawą.

Zadania, które wymagają odpowiedniej wiedzy, przekaż solidnej firmie czyszczącej – dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o stan tapicerki. Dodatkowo możesz zlecić usunięcie nieprzyjemnego zapachu z tapicerki. W przypadku posiadania zwierząt warto regularnie wykonywać tego typu czynności.  

Jeśli Twoje meble nie prezentują się zbyt dobrze, nie wyrzucaj ich – warto skorzystać z opcji ich renowacji. Odświeżenie krzeseł, obicie siedzisk w nowe materiały, czy zmiana koloru poręczy i nóg foteli to nie lada gratka dla tych, którzy odnawiania mebli nie traktują jedynie jako sposobu na zarabianie pieniędzy, ale jest dla nich również pasją. Renowacja skóry, czy innych surowców nie jest łatwym zadaniem, ale satysfakcja po jej skończeniu rekompensuje czas, który trzeba było na nią poświęcić. Nadanie nowego życia meblom, do których jesteś przywiązany może być ciekawym doświadczeniem.

Kompleksowe czyszczenie tapicerki, pranie dywanów, czy konserwacja mebli skórzanych – wszystko jest możliwe dzięki rzetelnym zakładom, które znajdziesz na portalu naprawek.pl. Możesz być pewny, że każde zlecenie realizowane jest zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Zleć czyszczenie mebli profesjonalistom, które współpracują z serwisem Naprawek. Im szybciej zadzwonisz, tym szybciej usługa zostanie zrealizowana. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502