Naprawa Zmywarek Gorzów Wlkp

Naprawa AGD Marcin Urbanowski
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Marcin Urbanowski

Naprawa Zmywarek Gorzów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie firma, która oferuje naprawę zmywarek na miejscu i w końcu trafiłam tutaj. Urządzenie zostało szybko i skutecznie naprawione, a fachowcy zjawili się u mnie punktualnie. Generalnie jestem zadowolona z wykonanej pracy i polecam gorąco za fachowość i ogromne zaangażowanie. Potrafią naprawić nawet to, co jest nienaprawialne i to tak, że wszystko potem działa idealnie."
Wybrane zlecenia

Gorzów Wlkp
Błąd e02 zmywarka beko

Jaka byłaby cena za przegląd sprzętu samsunga?

Jaskółcza, Gorzów Wlkp
Chciałbym naprawić zmywarkę WaterWall DW60M9550FS. Usterka jest taka, że sprzęt ciągle pobiera wodę. Trzeba byłoby naprawić pompę, która według mnie jest uszkodzona. Ile by to kosztowało?

Potrzebuję fachowca do przeglądu urządzenia

Kręta, Gorzów Wlkp
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i mam nadzieję, że takową tu dostanę. Mianowicie, na dnie mojej zmywarki marki Samsung gromadzie się mnóstwo piany. Sprzęt kupiłem niecałe trzy lata temu, więc chyba nie powinien się jeszcze psuć, czy zużyć, ale niestety z tą pianą trzeba coś zrobić.

Pilna naprawa zmywarki Amica

Gorzów Wlkp, Stara
Czy mogę tutaj przez stronę zamówić wizytę pana fachowca od AGD? Musiałby rzucić okiem na napięcie, czy nie jest być może na niskie, ponieważ nie działa programator. Nie wiem, jak to naprawić, mam nadzieję, że wy mi w tym pomożecie. Czekam na kontakt zwrotny.

Jaki koszt za serwis zmywarki pod zabudowę Whirlpool?

Gorzów Wlkp, Wierzbowa
Jak najszybciej muszę skontaktować się z fachowcem w sprawie naprawy. Urządzenie ciągle robi zwarcia, rozłożyłem już je na części, na spodzie była woda, którą już wytarłem. Chociaż nie wiem, czy na pewno ona jest przyczyną tych awarii.

Ile wyniesie naprawa zmywarki Samsung?

Serbska, Gorzów Wlkp
Sprzęt zaczął dawać się we znaki już miesiąc temu, ale myslałam, że to jednorazowa awaria. I wtedy i później jeszcze kilka razy zauważyłam, że automat nie pobiera wody, przez co nie można umyć naczyń. Już nie raz musiałam wszystko wyjmować i myć ponownie ręcznie w zlewie.

Niedziałająca zmywarka do zabudowy Miele

Pocztowa, Gorzów Wlkp
Poradźcie, co zrobić w przypadku urządzenia, które nie odpompowuje wody?? Nastawiam program na godzinę, otwieram drzwiczki i zamiast umytych naczyń, mam pełno wody z pianą w środku...
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502