Naprawa Pralek Gorzów Wlkp

Naprawa AGD Marcin Urbanowski
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis pralki automatycznej zawsze warto mieć pod ręką. Mogę polecić z całego serca za słowność, uczciwość oraz profesjonalizm w każdym calu. To miły, a do tego pogodny i sympatyczny człowiek. Cieszę się, że zaufałem mu w potrzebie. Jeszcze raz dziękuję za fachowo wykonaną usługę i polecam gorąco. "
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena przeglądu sprzętu Samsung?

Gorzów Wlkp, Armii Polskiej
Proszę o przedstawienie mi pierwszego dostępnego terminu diagnozy oraz serwisu pralki, która nie grzeje wody. Nie ukrywam, że zależy mi na jak najszybszej realizacji usługi. Proszę o pomoc!

Ile wyniesie naprawa pralki automatycznej Indesit?

Gorzów Wlkp
Witam serdecznie. Kieruję się do Państwa w sprawie serwisu mojego kilkunastoletniego urządzenia. Wiem, że tak stare sprzęty nie zawsze opłaca się serwisować. Dlatego też chciałabym, żeby zobaczył go fachowiec, który naprawdę zna się na rzeczy. Problem jest taki, że ubrania z bębna każdorazowo wyjmuję niedoprane. Proszę o szybką reakcję na mój problem oraz przedstawienie mi orientacyjnych kosztów.

Popsuty automat

Gorzów Wlkp, Filaretów
Mam niesprawną pralkę. Bardzo utrudnia mi to życie, ponieważ mam dużą rodzinę i jest to niezwykle ważne urządzenie w naszym domu. Od kilku dni jednak nie mogę z niego korzystać, ponieważ nie wiruje. Kiedy najwcześniej, któryś z Pańskich fachowców mógłby zjawić się w moim mieszkaniu i pozbyć się tej uciążliwej usterki?

Serwis pralki Indesit na jutro!

Marmurowa, Gorzów Wlkp
Chciałabym w trybie pilnym skorzystać z usług świadczonych przez Waszych serwisantów. Moje urządzenie od wczoraj się nie włącza. Nie wiem co się stało. Po zakończonym praniu wyłączyłam je jak zwykle. A dzisiaj w ogóle nie działa. Serdecznie proszę o pomoc.

Serwis Boscha w okolicy

Gorzów Wlkp, Kwarcowa
Od kilku dni zmagam się z poważną usterką mojego urządzenia. Dziesięcioletnia pralka z dnia na dzień przestała mi służyć. Do tej pory nie miałam z nią absolutnie żadnych problemów, jednak ostatnio nie mogę w ogóle z niej korzystać, ponieważ nie odwirowywuje wody. Przez co ubrania z bębna wyjmuję doszczętnie mokre. Proszę o możliwie najszybszą wizytę technika w moim domu.

Szukam kogoś do naprawy automatu Boscha

Kosynierów Gdyńskich, Gorzów Wlkp
Ostatnio bardzo się zdziwiłam, kiedy rachinek za wodę przyszedł dwa razy wyższy niż zwykle. Przyjrzałam się bardzo dokładnie mojemu codziennemu zużyciu i doszłam do wniosku, że prawdopodobnie jest to problem z pralką. Podczas trwania programu urządzenie ciągle pobiera wodę, przez co dużo więcej jej marnuje. Serdecznie proszę o natychmiastowe rozwiązanie mojego problemu!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502