Naprawa Płyt Indukcyjnych Gorzów Wlkp

Naprawa AGD Marcin Urbanowski
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Marcin Urbanowski

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gorzów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis indukcji z prawdziwego zdarzenia. Usług była pilna, a wcześniejsi wykonawcy nie mieli ochoty podjąć się zlecenia w weekend. Na szczęście ten wykonawca okazał się dyspozycyjny i niedzielnie popołudnie nie było dla niego przeszkodą w realizacji usługi, która przebiegła sprawnie i przyniosła zamierzony efekt. Dziękuję, bo jestem bardzo zadowolony z jakości pracy i podejścia do klienta. "
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebna naprawa płyty ceramicznej Amica

Gorzów Wlkp, Toruńska
Muszę szybko naprawić indukcję. Sporo gotuję bo prowadzę bloga kulinarnego i niestety urządzenie, z którego korzystam jest niesprawne. Nie działa panel dotykowy. W jakim czasie najszybciej uzyskam pomoc w waszym serwisie?

Niesprawna płyta ceramiczna Whirlpool

Wał Poprzeczny, Gorzów Wlkp
Dzień dobry państwu. Natrafiłem na to ogłoszenie i jestem zainteresowany usługą waszego serwisu. Mam niesprawne pole grzewcze, ceramiczne. Czy zajmujecie się sprzętem agd tej marki? Bardzo pilnie chciałbym naprawić ponieważ nie mogę korzystać z urządzenia gdyż nie działają przyciski. Proszę o przyjazd fachowca, który zdiagnozuje usterkę i szybko naprawi urządzenie.

Jaki czas na naprawę płyty ceramicznej Bosch

Literacka, Gorzów Wlkp
Jestem zainteresowany naprawą urządzenia z polem grzewczym. Chciałbym zapytać o cenę wmiany szkła, ponieważ w sprzęcie powstała rysa, zbita została szyba. Czy wymiana szkła w takim wypadku jest opłacalna?

Jaki czas na naprawę indukcji Bosch

Gorzów Wlkp, Brzozowa
Chciałbym uzyskać pomoc od fachowca, który specjalizuje się w naprawie kuchenek indukcyjnych. Problem polega na tym, że urządzenie wybija korki i nie jestem w stanie korzystać bo od razu robi się zwarcie. Co może być przyczyną takiej usterki? Czy mogę liczyć na pomoc w naprawie jeszcze w tym tygodniu?

Niesprawna płyta indukcyjno-gazowa Whirlpool

Gorzów Wlkp, Saperów
Czy mogę uzyskać tu pomoc w naprawie indukcji? Urządzenie po uruchomieniu wybija korki. Robi się spięcie i nie mogę korzystać. Trwa to już kilka dni więc bardzo zależy mi na szybkim pozbyciu się problemu.

Szukam w okolicy naprawy płyty do zabudowy Beko

Urocza, Gorzów Wlkp
Witam państwa serdecznie. Jaki jest czas oczekiwania na pomoc fachowca od płyt indukcyjnych? Urządzenie bardzo słabo grzeje. Praktycznie wcale nie oddaje ciepła. Czy możecie coś z tym zrobić? Chciałbym naprawić najlepiej na już. Mam też pytanie odnośnie ceny, ile wyniesie taki serwis z dojazdem do domu klienta? Prosze o szybką pomoc najlepiej na jutro.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502