Naprawa Kuchenek Gorzów Wlkp

Naprawa AGD Marcin Urbanowski
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Marcin Urbanowski

Naprawa Kuchenek Gorzów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy, a także z podejścia do klienta. Naprawa kuchenki na miejscu nie była kosztowna, za to efekt był zadowalający. Polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość i pełen profesjonalizm w działaniu. Telefon dodałam już do listy kontaktów."
Wybrane zlecenia

Szukam specjalisty do maszynki elektrycznej

Podgórna, Gorzów Wlkp
Chciałabym w imieniu mojej babci dać do naprawy nie zbyt wielkie urządzenie elektryczne do gotowania. Sprzęt da się włączyć, pali się czerwona lampka to potwierdzająca, ale oba palniki nie grzeją. Tak, jak napisałam jest to mała płyta, mogę ją podwieźć do serwisu.

Naprawa kuchenki wolnostojącej w okolicy

Gorzów Wlkp, Kolejowa
Wczoraj podczas przygotowywania dzieciom naleśników na śniadanie przez nieuwagę wylałam część ciasta na płytę. No i pech chciał, że trochę zdążyło już wlecieć w otwory. Niestety jedno pole grzewcze w ogóle się nie załącza. Bardzo proszę o możliwie najszybszy termin wizyty fachwca w moim mieszkaniu.

Popsuta maszynka elektryczna marki Amica

Różana, Gorzów Wlkp
Mam takie pytanie - czy naprawiacie także kuchenki przenośne turystczne? Często podróżujemy całą rodziną, wyjeżdzamy na kilka dni i sami robimy sobie jedzenie, niestety to małe urządzenie do gotowania ostatnio nam się zepsuło, nie chce się zupełnie włączyć. Czy taka naprawa byłaby w ogóle opłacalna?

Kuchenka elektryczna Indesit do naprawy w pobliżu

Gorzów Wlkp, Daglezjowa
Dość pilnie potrzebuję, by moje urządzenie gastronomiczne obejrzał fachowiec, który zna się na rzeczy, ponieważ od wczorajszego incydentu moja kuchnia podczas nagrzewania się wydaje bardzo dziwne dźwięki, jakby piszczy. Nie wiem dlaczego się tak dzieje i obawiam się, że całkowicie wysiądzie. Proszę o pomoc.

Jaka jest cena naprawy kuchenki do zabudowy Beko?

Rubinowa, Gorzów Wlkp
Interesują mnie orientacyjne koszty serwisu (wraz z diagnozą i dojazdem) kuchni elektrycznej wyżej wymienionej marki. Problem leży w niesprawnych pokrętłach. Da się nimi ruszać, jednak temperatura na nich ustawiona zupełnie nie pokrywa sie z tą rzeczywiście odczuwalną na płycie. Pomocy.

Szukam fachowca do kuchenki elektryczno-gazowej Indesit

Gorzów Wlkp
Od kilku dni poszukuję godnej zaufania firmy, czy też sprawdzonego prywatnego serwisanta od urządzeń AGD. Raz już się kiedyś zawiodłem na jednym, dlatego też teraz jestem bardziej ostrożniejszy. A chciałbym skontaktować się z jakimś panem specjalistą, ponieważ sprzęt do gotowania nie działa, jak powinien.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502