Naprawa Pralek Inowrocław

Aga Serwis AGD Robot Dziedzic Maciej
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fantastyczna robota. Potrzebny mi był pilnie serwis pralki, więc postanowiłem poszukać w Internecie osoby kompetentnej, która zna się na rzeczy. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam za fachowe podejście do pracy, a także za przystępny cennik usług. Numer telefonu oczywiście zapisuję i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy."
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawą pralki automatycznej zajął się dla mnie ten specjalista i jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a jestem zadowolony z wyceny, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela. Poleciłem go również znajomemu, któremu potrzebna była naprawa bębna i również go nie zawiódł."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie naprawa pralki na miejscu, ponieważ nie miałem dostatecznie dużego auta, by móc zawieźć uszkodzony sprzęt do serwisu. Na szczęście ten pan wybawił mnie z opresji. Prace naprawcze wykonał u mnie w domu, a efekt widoczny był jeszcze tego samego dnia. Polecam serdecznie każdemu!"
Wybrane zlecenia

Naprawa sprzętu Samsung

Inowrocław, Składowa
Witam. Moje urządzenie przestało być pomocne. To już któreś pranie z rzędu, które wyjęłam z bębna całkowicie mokre, ale tak bardzo, że aż z niego kapało. Sąsiad mówił, że to problem z odwirowywaniem, czyli wychodzi na to, że moja pralka nie wiruje tak jak powinna. Serdecznie proszę o pomocną dłoń fachowca.

Można zamówić serwis Boscha na jutro?

Inowrocław, Bursztynowa
Witam. Proszę o informację, kiedy macie państwo wolne terminy, jeśli chodzi o naprawę trzęsącej się pralki? Skacze podczas wirowania, strasznie buczy, jednym słowem jest to już nie do zniesienia. Mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc, albo chociażby odpowiedź.

Ile wyniesie naprawa pralko-suszarki Siemens?

Inowrocław, Świętokrzyska
Z kosztami jakiego rzędu wiąże się serwis (wraz z diagnozą) dziesięcioletniego urządzenia, które nie odpompowuje wody. Ta usterka sprawia, że praktycznie w ogóle nie da się z niego korzystać. Serdecznie proszę o pomoc.

Fachowiec do automatu Amica

Rodu Czaplów, Inowrocław
Mam nie lada zagwostkę z moją pralką. Za każdym razem, kiedy ją uruchamiam, wyrzuca bezpieczniki. Nie wiem czy to jakiś błąd w podłączeniu czy w oprogramowaniu, ale muszę jakoś temu zaradzić. Bardzo proszę o pomoc profesjonalisty.

Szukam pana do naprawy pralki Elektrolux.

Inowrocław, Jagiellońska
Czy mogę liczyć na pomoc z państwa strony, jeśli mój automat nie pobiera wody? Nie wiem, co się stało, nie mogę właściwie zrobić prania, co jest bardzo kłopotliwe przy trójce dzieci. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.

 

Znów wylała Ci pralka? Naprawa pralek na własną rękę to nie najlepszy pomysł, zwłaszcza gdy w grę wchodzi poważna awaria. Zdecydowanie lepiej zaufać profesjonalistom, którzy zajmują się podobnymi przypadkami na co dzień i mają dostęp do części do pralek wielu marek. Jedne z lepszych w okolicy serwisów AGD znajdziesz na stronie Naprawek.pl. Polecamy wyłącznie rzetelnych fachowców, co potwierdza szerokie grono ich zadowolonych klientów. Naprawa pralek w Inowrocławiu może być jednocześnie profesjonalna i niedroga – przekonaj się!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502