Naprawa Lodówek Inowrocław

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa lodówki na miejscu dla tego specjalisty nie była żadnym problemem. Kiedy urządzenie zaczęło chodzić nierównomiernie, okazało się, że konieczna będzie wymiana termostatu. Pan miał na szczęście potrzebną część na stanie, dzięki czemu zadanie wykonał jeszcze tego samego dnia - solidnie i sumiennie. Polecam."
Wybrane zlecenia

Niesprawna lodówka dwudrzwiowa Liebherr

Malinowa, Inowrocław
Dzień dobry. Około cztery lata temu kupiłam lodówkę tego typu. Szczególnie przyciągnęła mnie do tego wyboru posiadanie przez urządzenie funkcji No-Frost, jednak teraz mam wrażenie, że ona nie spełnia swojej roli tak jak powinna. Wydaje mi się, że na moje urządzenie powinien spojrzeć fachowiec. Proszę o pomoc.

Ile kosztuje naprawa lodówki Bosch?

Inowrocław, Jagiellońska
Witam serdecznie. W moim urządzeniu chłodzącym w sklepie spożywczym nagminnie gromadzi się woda. Nie wiem czy to kwestia zbyt wysokiej temperatury panującej wewnątrz sprzętu, czy coś innego się popsuło, ale chciałabym jak najszybciej doprowadzić lodówkę do pełnej sprawności. Bardzo proszę o Waszą pomoc.

Jaki jest czas naprawy lodówki side-by-side?

Inowrocław
Kiedy najwcześniej macie Państwo wolny termin wykonania diagnozy oraz ewentualnego serwisu trzyletniej chłodziarki? Od kilku dni bardzo głośno chodzi. Zależy mi na szybkiej i skutecznej usłudze.

Popsuta chłodziarko-zamrażarka Amica

Inowrocław, Łączna
Mam bardzo osobliwy problem z moją lodówką, którego nie jestem w stanie pozbyć się samodzielnie. Moje urządzenie w kuchni od kilku dni wydziela naprawdę nieprzyjemny zapach. Przejrzałam całą żywność wewnątrz, czy nic się nie popsuło, umyłam dokładnie każdy zakamarek, ale wszystko jest w porządku. Sprzęt musi zobaczyć fachowiec. Pomocy!

Serwis lodówek Whirlpool w pobliżu

Kazimierza Wielkiego, Inowrocław
Coś niedobrego stało się z moją chłodziarką. Ulepiłam wczoraj trzysta pierogów, ładnie poporcjowałam i włożyłam do zamrażarnika jak zwykle, żeby były na później. Jednak rano, kiedy chciałam sprawdzić, czy odpowiednio się schłodziły okazało się, że lodówka w ogóle nie mrozi. Pierogi były w takiej samej kondycji, jak wtedy gdy je tam wkładałam. Pomocy!

 

Twoja lodówka wymaga fachowej ręki, ale naprawa AGD to zupełnie nie Twoja bajka? Doskonale się składa, ponieważ profesjonalistów, dla których naprawa lodówek to codzienność znajdziesz właśnie w serwisie Naprawek. Współpracujemy wyłącznie z serwisami lodówek, których rzetelność i sumienność doceniła już spora część lokalnej społeczności. Rosnące każdego dnia grono zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja dla polecanych przez nas ekspertów. Jeśli naprawa lodówek w Inowrocławiu, to wyłącznie ze sprawdzonymi fachowcami!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502