Naprawa Kuchenek Inowrocław

Aga Serwis AGD Robot Dziedzic Maciej
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan powierzoną mu usługę wykonał bardzo szybko i solidnie. Wymiana termostatu przyniosła efekt. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a pan dał się poznać jako solidny i sumienny specjalista z poczuciem humoru. Polecam wszystkim, również tym, którym potrzebna jest pilna naprawa kuchenki w przypadku podobnych problemów tego rodzaju urządzeniami."
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Rewelacyjny fachowiec, który z zadaniem poradził sobie idealnie. Naprawa kuchenki z dojazdem nie była kosztowna, za to urządzenie po naprawie zasilania śmiga jeszcze lepiej niż dotychczas. Polecam z całego serca za poważne podejście do sprawy, a także za fachową pomoc i ekspresową obsługę klienta. Żeby tylko takich fachowców było więcej."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to bez dwóch zdań fachowiec, którego należy polecać innym. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca była dla niego przyjemnością. Świetny kontakt i bezproblemowo wykonana usługa, pan bez problemu dostosował się do zaproponowanej godziny i od ręki naprawił sprzęt. Polecam serdecznie ten serwis kuchenki wolnostojącej znajomym z podobnymi problemami."
Wybrane zlecenia

Szukam kogoś do naprawy kuchenki gazowej

Inowrocław, Kamienna
Witam serdecznie. Interesuje mnie zaklepanie pierwszego dostępnego terminu diagnozy oraz serwisu około dziesięcioletniego urządzenia gastronomicznego. Chciałabym, żeby doświadczony fachowiec obejrzał moją kuchnie i zdecydował, czy naprawa tak leciwego urządzenia, które w ogóle się nie włącza jest opłacalna. Proszę o pomoc.

Serwis kuchenki elektrycznej MPM w pobliżu

Inowrocław, Kościelna
Kupiłam ten sprzęt dopiero niespełna cztery lata temu i nie ukrywam, że słono mnie on kosztował. Dlatego też bardzo zdziwiło mnie pojawienie się usterki, z którą obecnie przyszło mi się zmagać. A mianowicie, jedno pole grzewcze w ogóle się nie włącza, nie jestem w stanie z niego korzystać. Pech, że akurat największy palnik wysiadł. Proszę o możliwie najszybszą naprawę.

Naprawa kuchenki wolnostojącej. Pilne!

Inowrocław
Posiadam urządzenie elektryczne dość znanej marki. Zakupione zostało około cztery lata temu. Niestety, ale wczoraj jedno z pól grzewczych samo z siebie odmówiło posłuszeństwa. Nie wydarzył się żaden wypadek, palnik po prostu z dnia na dzień, sam z siebie przestał działać. Nie wiem dlaczego. Pomocy!

Niesprawna kuchenka gazowo-elektryczna

Inowrocław, Kolejowa
Dzień dobry. Chciałabym zasięgnąć informacji odnośnie naprawy wyżej wymienionego urządzenia. Czy naprawy odbywają się w domu, czy należy przywieść sprzęt do Państwa zakładu? Moja kuchnia ma popsute pokrętła. Proszę o pomoc.

Jaki jest czas naprawy kuchenki Electrolux?

Lotnicza, Inowrocław
Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wizytę doświadczonego technika w moim domu w celu przeglądu i naprawy niesprawnego urządzenia gastronomicznego? Kuchnia w ogóle się nie włącza. Czekam na informację i szybką pomoc.

 

Popsuta kuchenka? To nie jest jeszcze koniec świata. Na szczęście naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych to jedne z usług, które wykonują profesjonalnie i niedrogo serwisy AGD polecane przez Naprawek. U nas nie musisz wybierać kota w worku, ponieważ starannie selekcjonujemy fachowców i wybieramy wyłącznie tych, dla których naprawa kuchenek w Inowrocławiu to codzienność. Wybierz serwis kuchenek, który odpowiada Ci najbardziej, a jest bardzo duża szansa, że ominą Cię wydatki na nowy sprzęt kuchenny.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502