Naprawa Płyt Indukcyjnych Inowrocław

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus

Naprawa Płyt Indukcyjnych Inowrocław
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa obejmowała naprawę indukcji z dojazdem. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi wykonawcy, a cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace, ponadto mieli profesjonalny sprzęt, który wykorzystali w 100%. Dziękujemy serdeczne i polecamy gorąco, a telefon do panów zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Grzało tylko jedno pole indukcyjne, więc trzeba było wezwać ten serwis płyty indukcyjnej 400V. Panowie w mieszkaniu pojawili się jeszcze tego samego dnia, do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna (konkurencja miała znacznie droższe usługi). Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy fachowe usługi tych wykonawców każdemu w potrzebie."
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt naprawy płyty ceramicznej Candy?

Armii Krajowej, Inowrocław
Moje dziecko bawiło się wczoraj w kuchni, kiedy się zorientowałam było już za późno. Obecnie nie działają mi przyciski w kuchence. Córka musiała coś tam pogmatwać. Bardzo proszę o możliwie najszybszą wizytę technika, ponieważ codziennie korzystam z tego sprzętu.

Jaki jest orientacyjny czas naprawy płyty indukcyjnej na siłę Boscha?

Szybowcowa, Inowrocław
Witam serdecznie. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie i na szybkiej realizacji usługi, ponieważ w ogóle nie jestem w stanie użytkować mojego urządzenia gastronoicznego, co jest dla mnie nie małym utrapieniem na co dzień. Moja kuchenka nie wykrywa garnka. Kiedy najwcześniej mogę liczyć na Waszą pomoc?

Popsuta indukcja Electrolux

Inowrocław, Marulewska
Witam serdecznie. Chciałam dziś zrobić gołąbki na obiad dla całej rodziny i niestety kiedy chciałam postawić brytfanne na płycie okazało się, że łączenie pól nie działa i tylko pod jedną cześcią garnka włączyło się grzanie. Proszę o pomoc fachowca.

Naprawa płyty wolnostojącej Whirlpool na jutro

Inowrocław
Chciałabym jak najszybciej umówić się na wizytę fachowca od serwisów AGD w moim mieszkaniu. Wczoraj niestety zalałam kuchenkę , wytarłam wszystko dokładnie i byłam pewna, że jest po problemie, ale niestety dziś rano okazało się, że jedno pole grzewcze mi nie działa. Pomocy!

Potrzebny fachowiec do płyty indukcyjnej

Inowrocław, Jesionowa
Moja indukcja została zakupiona dopiero trzy lata temu, a już pojawiają się z nią problemy. Na przykład od pewnego czasu zauważam, że grzeje ona nierówno. Możecie coś na to zaradzić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502