Naprawa Pralek Bytom

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralkosuszarki dla tych panów nie była żadnym problemem. Urządzenie od jakiegoś czasu wydawało niepokojące dźwięki, więc trzeba było działać. Panowie od razu ustalili przyczynę takiego stanu rzeczy i szybko zabrali się do pracy. Polecam za słowność, komunikatywność, profesjonalizm, rzetelność oraz atrakcyjne ceny, a numer telefonu pozostawiam w razie potrzeby, chociaż po cichu liczę, że nie będę musiał już z niego korzystać."
F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana programatora dla tych specjalistów nie była żadnym wyzwaniem. Do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Warto dodać, że naprawa pralki na miejscu nie była kosztowna, z czego również jestem bardzo zadowolony. Polecam przede wszystkim za fachowość, terminowość oraz podejście do klienta, a telefon do panów oczywiście sobie pozostawiam."
FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałem serwisu AGD, który zająłby się pilnie naprawą pralki. Ten z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła panom dużo czasu, a profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy. Zadanie wykonali solidnie, a rachunek wystawili uczciwie. Polecam."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli chodzi o naprawę AGD w Katowicach, możemy uczciwie przyznać, że nasz Full Serwis AGD należy do czołówki firm, którym warto zaufać. Znajdziesz u nas fachowców, dla których naprawa sprzętu gospodarstwa domowego to codzienność. Działamy ...
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebny serwis

Bytom, Floriańska, Rozbark
Sprzęt jest produkcji Beko. Mam syna, który bardzo intensywnie i dużo gra w piłkę. Poświęca się temu w stu procentach więc ja muszę się mierzyć z zabłoconymi spodenkami, getrami, koszulkami i wszystkim innym co ma wtedy na sobie. Sprawę załatwia pranie w wyższej temp

Automat LG

Bytom, Francuska
Witam serdecznie. Wyszukałam w internecie waszą stronę i bardzo się z tego powodu cieszę, że nareszcie mogę się z tym gdzieś zwrócić. Mieszkam w małym gospodarstwie pod miastem, niestety nie stać mnie na nową więc liczę, że macie kogoś kto się tym zajmie i nie weźmie milionów. Pralka nie wiruje przy końcu prania, powiedzmy, że się obraca ale nie jest w stanie wywirować i odprowadzić całej wody z ubrań tak jak wcześniej. W lato nie byłoby problemu, ale w środku grudnia odzież schnie niezwykle długo.

Naprawa pralki AEG

Karb
Czy mogę prosić o określenie w przybliżeniu jaki jest czas wymiany zapchanego filtra w tym modelu? Pomimo odkręcenia tego dolnego zaworu i wypuszczeniu całej zalegającej wody każde kolejne pranie jest lekko śmierdzące więc podejrzewam, że część brudnej wody zostaje w obiegu.

Serwis pralki Amica

Bytom, Wodczaka, Sucha Góra
Dzień dobry, zwracam się z prośbą o odpowiedź jaki jest koszt finalnej diagnozy i ewentualnie naprawy pewnej usterki? Mianowicie automat nie pobiera mi proszku tej komory, która jest do tego przeznaczona. Obchodzę to sypiąc go do środka, ale zdarza się, że nie cały się rozpuści i coś zostaje na ciuchach.

Potrzebuje technika

Bytom, Adamka, Łagiewniki
Pralka jest produkcji indesit, nie powiem kiedy wyjechała z fabryki, ponieważ odkupiłem ją od sąsiada, ale to już było z dziesięć lat temu. Cenię sobię agd z tamtych czasów, ponieważ dużo rzadziej się psuje i jakoś tak ogólnie dłużej to wszystko działało. Niestety, pora przychodzi na każdy sprzęt i ten też powoli wysiada. Mam nadzieję że nie całkowicie ale obecnie w ogóle się nie chce włączyć, chciałbym, żeby ktoś zobaczył czy będzie jeszcze działać.

Pralka Samsung

Kasztanowa, Bytom, Śródmieście
Dzień dobry, zepsuł mi się automat tej znanej marki. Nie odwirowuje prania. Na początku sądziłem że może za dużo włożyłem do bębna, były tam dwie bluzy, spodnie i dużo innych małych rzeczy, ale jest to jedna z większych pojemności dostępnych na rynku i do tej pory było w porządku. Wygląda na to, że jest problem z odprowadzaniem brudnej wody, ubrania też nie pachniały dobrze.

Serwis Gorenje

Bytom, Okólna, Stroszek
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany naprawą mojego urządzenia piorącego. Interesuje mnie jedynie firma z okolicy. Warto, żebyście mieli doświadczenie z tą marką, ponieważ slyszałem o specyficznych mechanizmach budowy ich sprzętów. Automat nie odpompowuje wody, która za każdym razem ostatnio stoi mniej więcej do połowy bębna.

 

Ciężko obyć się bez pralki dłużej niż parę dni, dlatego w przypadku awarii trzeba reagować szybko. Wezwij na pomoc serwis pralek, który ma bezpośredni dostęp do części do pralek różnych producentów, a Twoja pralka zostanie naprawiona w maksymalnie najkrótszym czasie. W serwisie Naprawek znajdziesz serwisy pralek z Bytomia, których profesjonalne usługi i ekspresową naprawę pralek doceniło już wielu wcześniejszych Klientów. Możesz dołączyć do ich zadowolonego grona również Ty. Wystarczy, że skontaktujesz się z polecanym przez serwis Naprawek fachowcem jeszcze dzisiaj.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502