Naprawa Płyt Indukcyjnych Bytom

Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Płyt Indukcyjnych Bytom
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecamy gorąco ten serwis płyty indukcyjnej 400V. Panowie do pracy podeszli sumiennie i rzetelnie, usługę na miejscu wykonali jeszcze tego samego dnia (godziny wieczorne), a cena za pracę była naprawdę przystępna. Cala usługa wykonana została bardzo starannie i szybko, a cena była niewygórowana. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy indukcji marki Whirlpool?

Bytom, Francuska
Dzień dobry. Moja kuchenka niestety od dłuższego czasu nie grzeje równo, co bardzo mnie męczy. Albo nie dogrzewa mi dań, albo działa na najwyższym poziomie i wszystko mi kipi. Nie ma reguły. Nie umiem samodzielnie rozwiązać tego problemu. Potrzebuję pomocy profesjonalisty.

Pilna naprawa płyty indukcyjnej Candy

Łagiewniki
Potrzebuję w możliwie najszybszym czasie przywrócić moje urządzenie gastronomiczne do pełnej sprawności. Niestety ukruszyła mi się szyba w lewym rogu, poszła rysa i teraz mam pękniętą całą lewą część. Tylko dwa sposód czterech palników działąją. Proszę o skuteczną pomoc fachowca.

Potrzebny technik do naprawy płyty indukcyjno-gazowej

Bytom, Suchogórska
Witam serdecznie. Mam bardzo uciążliwy problem z moją kuchenką. Wczoraj, kiedy przyrządzałam kolację dla rodziny i załączyłam sprzęt wywaliło mi wszystkie korki w domu. Całe szczeście był mąż i mógł natychmiast opanować sytuację, jednak nadal pilnie potrzebujemy doświadczonego fachowca od urządzeń AGD.

Jaka jest cena naprawy kuchenki indukcyjnej Amica?

Bytom, Konstytucji
Proszę o pomoc w sprawie nie w pełni sprawnego urządzenia w kuchni. Ostatnio zauważyłam, że coraz głośniej ono pracuje, bez względu na ustawioną temperaturę oraz funkcję. Proszę o szybką diagnostykę i serwis.

Potrzebuję naprawić płytę ceramiczną Whirlpool

Bytom, Olszewskiego, Bobrek
Wydaje mi się, że w moim urządzeniu wyżej wymienionej marki nie działa programator. Czytałam przypuszczalne objawy sprzętu, kiedy psuje się właśnie ta część i wydaje mi się, że wszystko się zgadza. Kiedy najwcześniej mogę liczyć na naptawę z Waszej strony? Nie będę ukrywać, że zależy mi na czasie.

Niesprawna płyta do zabudowy Bosch

Bytom, Elektronowa
Od kilku dni moja kuchenka indukcyjna bardzo dziwnie buczy, kiedy ją uruchamiam. Początkowo myślałam, że to przypadek, jakaś chwilowa usterka, ale to powtarza się za każdym razem. Chciałabym, żeby mój sprzęt obejrzał profesjonalista i stwierdził co z nim jest nie tak. Pomocy.

Jaki jest możliwy czas naprawy płyty elektrycznej?

Celna, Karb
Dosyć niedawno kupiłam najnowszy model indukcji, taki, który łączy się mobilnie z telefonem, byłam zachwycona tą fukcją. Jednak od jakiegoś czasu nie jestem w stanie z niej korzystać, ponieważ moje urządzenie nie chce połączyć się ze smartfonem. Bardzo proszę o interwencję kogoś, kto dobrze sie na tym zna.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502