Naprawa Piekarników Bytom

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Doświadczony specjalista, który świetnie wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie. W moim przypadku chodziło o pilną naprawę piekarnika, z czym Pan nie miał najmniejszych problemów. Samo zlokalizowanie usterki i jej naprawa również przebiegły sprawnie. Cena usługi była uczciwie wyliczona, stosowanie do zakresu wykonanej pracy."
FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy kolejny raz ciasto z piekarnika wyszło niedopieczone, mimo ustawionej dobrej temperatury, wezwaliśmy fachowca od naprawy piekarników wolnostojących. To była dobra decyzja, gdyż okazało się, że bez wymiany termostatu się nie obędzie, czym oczywiście serwisant zajął się z należytą precyzją i zaangażowaniem. Cena usługi nie była najniższa, ale myślę, że została podana uczciwie."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana grzałki bezproblemowa i w atrakcyjnym terminie. Nie musieliśmy długo czekać na naprawę piekarnika na miejscu, a muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo istotne. Fachowiec wykonał to zadanie jednak nie tylko szybko, ale też precyzyjnie, wiec sprzęt działa bez zarzutu. Polecam zdecydowanie jego usługi każdemu z Państwa."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Piekarników Bytom
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Uszkodzony bęben pralki to jeszcze nie jest koniec świata. Musisz wiedzieć, że wszystko da się naprawić, jednak potrzebny jest solidny serwis AGD. Gliwice mają to szczęście, że działa tutaj firma Piecyk, czyli serwis AGD z prawdziwego zdarzenia. Naprawa pralek ...
Wybrane zlecenia

Szukam kogoś do naprawy piekarnika w kuchence gazowej Teka

Bytom, Karb, Techniczna
Witam! Serdecznie proszę o możliwie najszybszy serwis naprawczy! Moje urządzenie gastronomiczne od wczoraj w ogóle nie grzeje, a pinie potrzebuję go użyć. Mohę liczyć na Waszą pomoc?

Jaki jest możiwy czas naprawy piekarnika do zabudowy Beko?

Bytom, Kościuszki, Stolarzowice
Interesuje mnie skorzystanie z pierwszego sotępnego terminu naprawy mojego urządzenia elktryczego w kuchni. Problem z tym sprzętem staje się już absolutnie nie do zniesienia. Urządzenie cały czas, niezmiennie grzeje. Oszaleć idzie. Musiałam go całkowicie wyłączyć. Naprawdę, bardzo proszę o szybką pomoc!

Popsuty piekarnik do zabudowy Gorenje

Bytom, Odrzańska
Witam serdecznie. Prawdopodobnie mam uszkodzone drzwi do mojego piecyka elektrycznego w kuchni. Dzisiaj, kiedy chciałam zrobić kolację na ciepło dla mojej rodziny zauważyłam, że urządzenie się nie domyka. Niestety, ale przez to traci bardzo dużo ciepła i danie musi piec się znacznie dłużej niż w przepisie. Bardzo proszę o szybką pomoc fachowca.

Niesprawny piecyk elektryczny Teka

Bytom, Sucha Góra
Od wczorajszego wieczoru mój piekarnik na siłę w ogóle nie reaguje, wcale się nie włącza. Nie wiem czy popsuła się instalacja, czy się przegrzał. Czy któryś z Waszych doświadczonych fachowców mógby rzucić na to okiem?

Naprawa piecyka gazowego. Pilne!

Krzyżowa, Bytom, Łagiewniki
Moje urządzenie gastronomiczne na gaz w ogóle nie działa tak jak powinno! Nie wiem co się tam stało, ale od kilku dni korzystanie z niego to istna mordęga. W piekarniku non stop wytwarza się za wysoka temperatura i zadne dania mi nie wychodzą. Kiedy macie wolny termin wizyty? Niech ktoś mi pomoże!

Jaki jest koszt naprawy piecyka wolnostojącego Amica?

Bytom, Wodczaka, Sucha Góra
Dzień dobry. Z kosztami jakiego rzędu wiąże się serwis, wraz z diagnozą i dojazdem na miejce, pięcioletniego urządzenia gastronomicznego wyzej wymienionej marki? Moje urządzenie nierówno piecze. Być może to problem z grzałką. Proszę o informację i szybką pomoc.

Ile wyniesie serwis piekarnika Samsung?

Bytom
Serwisujecie Państwo także urządzenia elektryczne tej marki? Mam ogromny problem z moim, ostatnio bardzo długo się nagrzewa. Żeby osiągnął temperaturę 180 stopni Celsjusza wczoraj musiałam czekać około dziesieciu minut. Coś musi być z nim nie tak. Proszę o pomoc.

 

Upłynął czas gwarancji i nagle Twój piekarnik odmówił posłuszeństwa? Najwyższa pora na pomoc serwisu AGD, który naprawą piekarników zajmuje się od lat. Wiele godnych polecenia serwisów piekarników znajdziesz wśród sprawdzonych partnerów serwisu Naprawek. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, którzy w branży nie znaleźli się przez przypadek, o czym przekonało się już wielu ich wcześniejszych Klientów. Tu zawsze solidność idzie w parze z atrakcyjną ceną usług. Wybierz w serwisie Naprawek.pl serwis piekarników z Bytomia i oddaj swój sprzęt w fachowe ręce!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502