Naprawa Lodówek Bytom

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem ten serwis zamrażarki, kiedy okazało się, że z wnętrza wydostają się niepokojące dźwięki. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, a z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Byłem tak bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy, że przy okazji wykonali dla mnie również usługę napełnienia czynnikiem chłodzącym. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi!!!"
Wybrane zlecenia

Potrzebna na jutro naprawa lodówki pod zabudowę Whirlpool

Bobrek, Niemcewicza
Dzień dobry, mam taki problem, że moja lodówka nie włącza się, pochodzi jeden albo kilka cykli i znów przestaje się włączać. Urządzenie jest już trochę wiekowe, czy da się to jeszcze naprawić?

Szukam serwisu chłodziarek Indesit

Bytom, Karb
Swój sprzęt posiadam już około 5 lat. Nigdy nie było z nim problemów, ale po ostatnim myciu lodówki i ponownym jej włączeniu okazało się, że ta zmieniła się w zamrażarkę. Mrozi, ale nie chłodzi. Pomidory jak kamienie, reszta jedzenia to samo. Co się mogło stać?

Jaka byłaby cena za naprawę lodówki side-by-side?

Bytom, Łagiewniki
Czy coś można zrobić z hałasującą chłodziarką? Od tygodnia bardzo głośno chodzi, coś musiało się w niej poprzestawiać, albo coś się zepsuło, bo dźwięk na pewno nie jest naturalny, że tak powiem. Ile wyniósłby taki serwis?

Usterka w chłodziarko-zamrażarce Amica

Bytom, Konstytucji
Proszę o pomoc, co mam zrobić? Moja lodówka się nie włącza. Jakiś czas temu ją rozmrażałam i od tamtego czasu zaczęły się wszystkie problemy. Czy mogą mi Państwo polecić jakiegoś solidnego fachowca, który mógłby na to spojrzeć?

Ile wyniesie serwis lodówki Bosch?

Bytom, Olimpijska
Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć, ile u państwa kosztuje naprawa chłodziarki, jak to w ogóle u państwa wyglada? Problem polega na tym, że urządzenie za mocno chłodzi, wszystkie produkty są tak jakby lekko zamrożone, nie jestem w stanie zwiększyć temperatury manulanie. Mam nadzieję, że w państwa firmie znajdę pomoc w przypadku takiej usterki.

Awaria lodówki dwudrzwiowej

Odrzańska
Mam problem z lodówką, mianowicie nie chłodzi. Pracowała normalnie, aż pewnego dnia zupełnie się rozmroziła. Temperatur wewnątrz nie mierzyłem, bo chyba nie ma po co - wsadziłem rękę do lodówki i ścianka wewnątrz była cieplejsza od tej na zewnątrz. Czy jest sens jeszcze ją naprawiać?

Naprawa lodówek Electrolux

Pokoju, Górniki
Mam problem z lodówką, 2 dni temu zaczęło coś śmierdzieć. Z urządzenia ulatnia się naprawdę nieprzyjemny zapach, po wyjęciu jedzenia zapach pozostaje. Czy mogę prosić o jakiś serwis?

 

Jeśli masz problem z nieprawidłowo działającą lodówką, zgłoś się do serwisu AGD, który szybko rozpozna przyczynę awarii i w najkrótszym możliwym czasie ją wyeliminuje. Zamiast szukać fachowców na ogłoszeniach w Internecie, postaw na naprawę lodówek, którą oferują partnerzy serwisu Naprawek. Starannie selekcjonujemy serwisy lodówek, których usługi prezentujemy na stronie, dlatego możesz być pewien, że wybierając naprawę lodówek w Bytomiu, którą oferują współpracujące z nami serwisy, wybierasz dobrze. Zadzwoń dzisiaj!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502