Naprawa Płyt Indukcyjnych Police

MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły

MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki

Naprawa Płyt Indukcyjnych Police
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie na miejsce przyjechali jeszcze tego samego dnia. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a ceny mieli nie do przebicia. Usługę wykonali bardzo fachowo, do tego wszystko dokładnie wytłumaczyli, a po skończeniu pracy sprawdzili czy wszystko działa jak należy. Polecamy ten serwis płyty indukcyjnej 400V."
Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był serwis płyty indukcyjnej na siłę, a ci panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Wszystko wykonali dokładnie i estetycznie, do tego można było z nimi pożartować i porozmawiać na każdy temat. Cena więcej niż przystępna. Polecamy gorąco za całokształt, a telefon zachowujemy."

 

Twoja płyta indukcyjna została podłączona w niewłaściwy sposób? A może urządzenie jest odpowiedzialne za wybijanie bezpieczników w mieszkaniu? Takie awarie należy jak najszybciej wyeliminować, aby móc cieszyć się sprawnym sprzętem. Bez wątpienia potrzebny Ci będzie sprawdzony serwis płyt indukcyjnych. Na stronie Naprawek masz do dyspozycji solidne serwisy AGD z Polic, które szybko uporają się z problemem Twojego sprzętu. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm fachowców od naprawy płyt indukcyjnych z Polic. Zadzwoń do specjalisty od naprawy AGD już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502