Naprawa Pralek Police

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Elektryczne oraz Naprawa Urządzeń AGD i Komputerów Malmar Malina Marcinek
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Ten serwis pralki automatycznej jest bez wątpienia jednym z lepszych w okolicy. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, szybko odpowiadając na zapytanie, a praca odbywała się w miłej atmosferze. Wszystko przebiegło błyskawicznie, sprawnie i solidnie, a rachunek okazał się całkiem w porządku. Polecam z czystym sumieniem każdemu ich profesjonalne i solidne usługi."
Najnowsze zapytania o usługi
Police 26.11.2021
Z pralki po praniu zaczął unosić się dym (taki biały) z bębna oraz dziwny zapach. Nie wiem co to dokładnie było. Kiedy moglibyśmy umówić się na sprawdzenie i ewentualną naprawdę pralki?
Police 18.11.2021
Cały czas brałem na jednym programie przełączyłem program od tej pory pobiera wodę wiruje bodajże płuczę ale nie pierze
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Sprzętu AGD i Klimatyzacji MC Serwis Plus Jerzy Marecki
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Naprawa Sprzętu AGD i Klimatyzacji MC Serwis Plus Jerzy Marecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Pralek Police
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo dziękuję za wykonanie usługi, która polegała na wymianie amortyzatorów. Ten pan uratował moją ciężką sytuację, kiedy pralka uległa awarii. Naprawa pralki z dojazdem nie okazała się zbyt kosztowna, a pan zadanie wykonał solidnie i sumiennie, do tego okazał się osobą miłą, sympatyczną i kulturalną. Pozdrawiam serdecznie, a pana będę polecać moim znajomym oraz rodzinie."
Pytania od klientów

29.06.2021
Jaka jest orientacyjna cena w Państwa serwisie za usługę napawy pralki automatycznej marki Electrolux? Pralka nie wiruje, nie mam pojęcia dlaczego, ale zależy mi na tej naprawie, gdyż pralka nie należy do mnie, a do moich rodziców. Chciałabym odciążayć ich od dodatkowego problemu. Pomożecie? Czekam na kontakt z Państwa serwisu.

09.06.2021
Witam serdecznie. Poszukuję w swojej okolicy serwisanta do naprawy mojej pralki marki Miele, która od wczoraj nie otwiera się. Czy zajmujecie się Państwo tego typu naprawami? Jeżeli tak, to jaka byłaby orientacyjna cena oraz czas oczekiwania? Czy długo będę musiała czekać na fachowca z Państwa serwisu? Czekam z niecierpliwością na kontakt, gdyż pranie jest w środku pralki i nie chcę, by uległo zniszczeniu.

 

Twoja pralka nie reaguje lub omija niektóre etapy cyklu prania? A może urządzenie wylewa wodę? Potrzebny Ci będzie solidny serwis pralek z Polic, który kompleksowo i do tego niedrogo zajmie się Twoim sprzętem. Na stronie Naprawek znajdziesz fachowców od naprawy AGD z Polic, które błyskawicznie zajmą się usterką. Postaw na fachowców z powołania, którzy wymienią wszystkie niezbędne części do pralki. Nie marnuj czasu. Jeszcze dziś wybierz jeden z serwisów AGD i zadzwoń do specjalisty w celu omówienia szczegółów i wyboru terminu naprawy!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502