Naprawa Zmywarek Police

Malmar Malina Marcinek
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki wolnostojącej nie mogła dłużej czekać, dlatego postanowiłem od razu zająć się tym poważnym problemem, wzywając na pomoc serwisanta. Miałem ogromne szczęście, bo pan miał akurat wolny termin na następny dzień. Na miejscu zjawił się punktualnie, a pracą zajął się kompleksowo. Polecam serdecznie za zaangażowanie, solidność, sumienność i rzetelność, a telefon do pana pozostawiam sobie na przyszłość."
MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się sumiennym i uczciwym specjalistą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki."
Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawą zmywarki na miejscu zajął się dla mnie ten specjalista i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Chodziło o wymianę uszczelki, która niestety w wyniku eksploatacji była już mocno zużyta. Polecam gorąco usługi tego specjalisty z czystym sumieniem, bo naprawdę warto mu zaufać."

 

Twoja zmywarka wyłącza się w połowie cyklu? W przypadku takiej awarii warto poznać je przyczynę. Ewidentnie Twój sprzęt wymaga pomocy specjalistycznego serwisu zmywarek. Na stronie Naprawek możesz liczyć na pełne wsparcie serwisów AGD z Polic, które bezbłędnie postawią diagnozę, a następnie szybko i solidnie naprawią sprzęt AGD. Zaufaj jednym z najlepszych w okolicy specjalistom od naprawy zmywarek w Policach. Skontaktuj się z wybranym serwisem polecanym przez stronę Naprawek jeszcze dziś.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502