Naprawa Lodówek Police

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Długo szukałem i w końcu znalazłem solidny i rzetelny serwis zamrażarki, któremu od tej pory będę zlecał wszystkie naprawy. Panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami z bogatą wiedzą i umiejętnościami, które pozwoliły mu postawić moje urządzenie na nogi, chociaż wcześniejsi fachowcy skazywali je na złom. Polecam za uczciwość i profesjonalizm."
Serwis będzie dostępny od dnia 31.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Podobne usługi
Pytania od klientów

06.09.2021
Witam serdecznie. Nieprzyjemny zapach w mojej lodówce pojawił się już jakiś niecaly tydzień temu, myślałam że przyczyną tego nieprzyjemnego zapachu jest fakt że wnętrze lodówki dość dawno nie było sprzątane. Dziś mam dzień wolny więc zajęłam się porządkami w lodówce.Niestety po wysprzątaniu jej wnętrza wciąż czuć ten nieprzyjemny zapach. Jaki jest koszt za serwis lodówki?

13.07.2021
Dzień dobry. Proszę o informację jaki jest czas oczekiwania na serwis lodówek, czy jest jeszcze możliwość naprawy w dniu dzisiejszym ? Lodówka nagle mi się wyłączyła i nie chce mi sie włączyć ponownie , w lodówce jest pełno jedzenia i jeśli nie zostanie ona natychmiastowo naprawiona to wszystko mi sie w niej popsuje.

 

Niedziałające zawory w lodówce mogą być przyczyną poważnej awarii. Dlatego też w takiej czy innej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy serwisu AGD z Polic, który błyskawicznie naprawi AGD niemal każdej marki. Doświadczonych fachowców z wiedzą i doświadczeniem w zakresie naprawy lodówek z Polic znajdziesz w serwisie Naprawek. Znajdziesz tu fachowców, którzy wymienią części do lodówki szybko i profesjonalnie. Ich rzetelność sumienność i wysoką skuteczność doceniło już wielu zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i Ty i wybierz jeden z serwisów już teraz!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502