Naprawa Płyt Indukcyjnych Olsztyn

Elektro-Serwis Marcin Birkos
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Elektro-Serwis Marcin Birkos

Naprawa Płyt Indukcyjnych Olsztyn
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą płyty indukcyjnej 230V serwisanci nie mieli najmniejszego problemu. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Usługa była pilna, a panowie z terminem nie mieli problemu. Polecamy."
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa płyty indukcyjno-gazowej?

Olsztyn, Kortowo, Słoneczna
Niestety, ale na moją kuchenkę upadł mi dość ciężki talerz i mocno ją wyszczerbił, po kilku dniach zauważyłam, że rysa idzie coraz dalej i na dzień dzisiejszy mam połowę szyby pękniętą. Proszę o możliwie najszybszą naprawę.

Szukam kogoś do indukcji Samsung

Wiosenna, Podleśna
Dzień dobry. Moje urządzenie gastronomiczne jest ostatnio nie do okiełznania. Raz się włącza, a raz w ogóle nie reaguje na moje polecenia. Raz grzeje na maksymalnej mocy, a raz na minimalnej, bez względu na to jaką temperaturę ustawię. Bardzo proszę o pomoc doświadczonego technika. Czy w ogóle da się coś z taką usterką zrobić? Jakoś zaradzić?

Popsuta płyta ceramiczna Bosch

Wyspiańskiego, Zatorze
Moje urządzenie w kuchni zaczęło wczoraj wydawać bardzo dziwne dźwięki. Od razu po załączeniu któregokolwiek z palników kuchenka buczy. Nie wiem co się dzieje. Proszę o skuteczną interwencję któregoś z Waszych fachowców.

Ile kosztuje serwis płyty do zabudowy?

Olsztyn, Mleczna
Witam serdecznie. Czy naprawa programatota w ośmioletnim urządzeniu gastronomicznym znanej marki jest opłacalna? Niestety od kilku dni mój sprzęt szwankował, a obecnie nie chodzi w ogóle. Prawdopodobnie to właśnie programator się popsuł i dlatego nie działa. Proszę o szybką wizytę diagnostyczną oraz ewentualną naprawę.

Naprawa płyty ceramicznej w pobliżu

Olsztyn, Tuwima
Witam serdecznie. W moim kilkuletnim urządzeniu gastronomicznym przestały załączać się przyciski, obecnie w w ogóle nie działają. Czy któryś z Waszych fachowców byłby w stanie w dość szybkim czasie zjawić się w moim mieszkaniu i sprawdzić w czym jest problem?

Niesprawna płyta wolnostojąca

Wiosenna, Podleśna
Dzień dobry, mam problem z moją indukcją. Niestety, ale od wczoraj nie jestem w stanie połączyć jej z aplikacją mobilną, a była to dla mnie barzo przydatna i pomocna funkcja. Natomiast obecnie moja kuchenka w ogóle nie łączy się ze smartfonem. Bardzo proszę o pomoc fachowca.

Popsuta płyta do zabudowy Beko

Olsztyn, Augustowska
Mam niesprawny, około sześcioletni sprzęt kuchenny wyzej wymienionej marki. Jeszcze tydzień temu wszystko było z nim w porządku, jednak obecnie, nawet kiedy nastawiam urządzenie na możliwie najwyżsą temperaturę, sprzęt bardzo słabo grzeje. Nie wiem jak się z tym uporać. Proszę o pomoc.

 

Płyta indukcyjna została podłączona nieprawidłowo? Naprawa urządzeń gospodarstwa domowego z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Wymagane są tu odpowiednie umiejętności i sprzęt. Dlatego też najlepiej zgłosić się po pomoc do sprawdzonego serwisu AGD z Olsztyna, który błyskawicznie i sprawnie naprawi AGD, które uległo awarii. Postaw na partnera serwisu Naprawek, a nie będziesz żałował swojej decyzji. Tu znajdziesz rzetelnych i solidnych fachowców od naprawy płyt indukcyjnych w Olsztynie. Specjalista od AGD czeka na kontakt od Ciebie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502