Naprawa Kuchenek Olsztyn

Elektro-Serwis Marcin Birkos
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalna i szybka naprawa pola grzewczego. Kiedy potrzebna mi była pilnie naprawa kuchenki, ten serwis okazał się solidnym i uczciwym partnerem, któremu warto zaufać. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu."
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawić kuchenkę gazową Indesit

Olsztyn, Narcyzowa
Poszukuję w okolicy serwisu do maszynki na gaz. Musiałbym pilnie wymienić dysze w urzadzeniu. Ile wyniesie mnie taka usługa w waszym serwisie? Czy technicy zajmują się również urządzeniami na gaz?

Niesprawna płyta gazowa Indesit

Gutkowo, Ketlinga
Witam państwa, chciałabym naprawić urządzenie na gaz. W kuchence są cztery palniki i dwa z nich nie działają. Nie pojawia się płomień. Czy mogę prosić fachowca, który zdiagnozuje przyczynę awarii i pomoże naprawić?

Potrzebny serwis w okolicy do maszynki elektrycznej

Olsztyn, Dajtki
Potrzebuję pilnie naprawic kuchenkę. W weekend kiedy gotowałam zupę przez przypadek potrąciłąm garnek, który wylał się na pole grzewcze. Dwa palniki przestał działać. Potrzebuję fachowca, który przyjedzie i solidnie naprawi urządzenie. Ile może kosztować naprawa? Jakie macie wolne terminy? Proszę o pomoc.

Szukam naprawy kuchenki elektrycznej MPM

Olsztyn, os. Podleśna
W kuchni mam płytę grzewczą wraz z piekarnikiem. Urządzenie wywołuje zwarcie po uruchomieniu i wywala korki. Kiedy najszybciej mógłby przyjechać technik i zrobić przegląd? Ile kosztuje usługa?

Pilnie potrzebna naprawa kuchenki do zabydowy Beko

Pojezierze, Olsztyn
Witam, chciałbym zgłosić maszynkę elektryczną do naprawy. Po powrocie z pracy chcialam podgrzać obiad i okazało się, że urządzenie wybija korki. Potrzebuję fachowca, który zajmie się zdiagnozowaniem sprzętu i naprawą. Czy możliwa jest naprawa w dniu jutrzejszym?

Niesprawna kuchenka Beko

Olsztyn, Augustowska
Witam serdecznie szukam serwisanta, który wykonuje naprwy w okolicy i jest zainteresowany pomocą w zdiagnozowaniu przyczyny awarii w płycie gazowej. Palniki nie działają prawidłowo. Płomień jest nierówny, w jednym z palników nie pali się wcale. Jaki jest czas oczekiwania na naprawę w waszym serwisie?

Kuchenka wolnostojąca Ravanson do naprawy

Nagórki, Olsztyn
Dobry wieczór. Czy zajmujecie się sprzętem tej marki? Płyta jest elektryczna i zauważyłam że od kilku dni bardzo słabo grzeje. Chciałabym wezwaś serwisanta, który zerknie na sprzęt i powie mi jak można to naprawić ponieważ nie chcę się rozstawać z urządzeniem.

 

Kuchenka gazowa w trakcie pracy wydaje niepokojące dźwięki? W serwisie Naprawek znajdziesz jedne z najlepszych firm, które zajmują się naprawą kuchenek w mieście Olsztyn. Serwis AGD zadba o Twój sprzęt i z największym zaangażowaniem zajmie się naprawą kuchenek gazowych i elektrycznych. Znajdziesz tutaj tylko i wyłącznie doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem, którzy doskonale znają się na swojej pracy i szybko naprawią Twój sprzęt. Postaw na jeden z serwisów kuchenek z Olsztyna i ciesz się w pełni sprawną kuchenką.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502