Naprawa Okapów Olsztyn

Amar - Serwis Monika Nejman
4.8
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Sprzęty takie jak zmywarki, pralki czy też suszarki do ubrań, na stałe zagościły w naszych kuchniach i łazienkach. Podobnie jak inne urządzenia i one ulegają awariom, a nie każdy ich użytkownik wie jak sobie z nimi poradzić. Dlatego serwis AGD
Elektro-Serwis Marcin Birkos
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma Elektro-Serwis to wykwalifikowany pogwarancyjny serwis AGD działający na terenie Olsztyna i okolic. Specjalizujemy się w szybkiej i fachowej naprawie uszkodzonych sprzętów, takich jak kuchenki gazowe i elektryczne, płyty indukcyjne, piekarniki, okapy, ...
MB Serwis Agd Maciej Berner
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Sprzęty gospodarstwa domowego stały się nieodzownymi elementami naszego życia, podnosząc jego komfort, ale i przez swoje awarie, ów komfort zaburzając. Serwis sprzętu AGD MB Serwis, prowadzący działalność od 2014 roku, zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego ...
Wybrane zlecenia

Jaki najszybszy czas naprawy pochłaniacza kuchennego Bosch?

Jagiellońska
Witam. Chciałabym się dopytać o czas naprawy pochłaniacza. Dzisiaj próbowałam włączyć go podczas gotowania i wogóle nie reaguje. Nie działa wyciąg i oświetlenie. Proszę o pilny kontakt.

Pilnie potrzebuje serwis wyciągu kuchennego Faber.

Gutkowo, Ketlinga
Pozwoliłam sobie do Państwa napisać odnośnie mojego problemu. Nad kuchenką gazową mam wyciąg kuchenny firmy Faber i od jakiegoś czasu wydobywa się z niego brzydki zapach. Nie ma znaczenia czy jest on włączony czy wyłączony. Muszę mieć stale otwarte okna żeby nie czuć tego smrodu. Proszę o bardzo szybką pomoc.

Potrzebuje pilnej naprawy pochłaniacza kuchennego firmy Akpo

Szpakowa, Gutkowo
Bardzo pilnie potrzebuje naprawy pochłaniacza. Dzisiaj rano kiedy chciałam go włączyć wysiadł mi prąd. Elektryk, który był u mnie zaczął sprawdzać wszystkie sprzęty i stwierdził że to wina pochłaniacza i to on robi zwarcie. Bardzo proszę o szybką interwencję. Mam dużą imprezę rodzinną i nie chce aby całe mieszkanie przeszło zapachem gotujących się potraw.

Niesprawny wyciąg kuchenny firmy Samsung

Jana, Groszowice
Witam. Mam problem z moim wyciągiem kuchennym. Kiedy gotuje para nie leci do góry tylko roznosi się po całej kuchni. Ewidentnie coś tam nie ciągnie. Jaka będzie cena naprawy? Proszę o szybki kontakt ponieważ bardzo to utrudnia gotowanie.

Jaki jest koszt serwisu okapu Bosch

Olsztyn
Dzień dobry. Mój okap jest już po gwarancji i czuje że nie pochłania zapachów. Odkąd go mam nie miałam problemów z roznoszeniem się zapachów po całym domu a teraz kiedy coś się zaczęło z nim dziać wszyscy domownicy czują zapachy gotowanych potraw w całym domu. Proszę o szybki termin naprawy.

Szukam naprawy wyciągu kuchennego.

Olsztyn, Pana Tadeusza, Pojezierze
Od dłuższego czasu mam zamontowany w kuchni wyciąg kuchenny. Używam go bardzo często i od pewnego czasu zauważyłam, że coraz słabiej ciągnie. Nigdy nie miałam z nim problemów. Mam wrażenie że jest zapchany filtr. Czy są Państwo w stanie go wymienić i ile to będzie kosztowało? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Posiadam okap kuchenny Beko jaka cena naprawy?

Poprzeczna, Olsztyn
Dzień dobry. Posiadam okap kuchenny firmy Beko. Ma on już kilka lat i jest po gwarancji. Od pewnego czasu zauważyłam, że nie pochłania on zapachów. Mam wrażenie że zapchany jest jakiś filtr ale się na tym nie znam. Proszę o pilny kontakt i informację odnośnie terminu i kosztów naprawy. Czekam na informację.

 

Silnik okapu nie działa? A może chcesz podłączyć okap kuchenny, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie znasz się kompletnie na naprawie AGD? Najwyższa pora zgłosić się do serwisu AGD z Olsztyna, który całą pracę wykona za Ciebie. W serwisie Naprawek możesz liczyć na wsparcie jednych z najlepiej działających serwisów okapów w Olsztynie. Ci fachowcy to pełni zapału do pracy specjaliści z wysokimi kwalifikacjami, odpowiednią wiedzą i niezbędnym do pracy sprzętem, którzy szybko, solidnie i niedrogo zajmą się naprawą okapu. Sprawdź ich!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502