Naprawa Pralek Olsztyn

Amar - Serwis Monika Nejman
4.8
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki z dojazdem. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, do tego zaskoczyła mnie cena usługi - panowie za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam ten serwis pralki z dojazdem każdemu, komu zależy na sprawnie wykonanej usłudze na miejscu."
Elektro-Serwis Marcin Birkos
4.6
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja pralka uległa awarii, a nie miałem możliwości zawieźć jej do serwisu, dlatego skupiłem się na znalezieniu w Internecie fachowców, którzy oferują serwis pralki na miejscu. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a za pracę wzięli niewielkie pieniądze. Polecam serdecznie, a kontakt oczywiście zachowuję."
MB Serwis Agd Maciej Berner
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Od dwóch tygodni przeciekała mi pralka - centralnie pod urządzeniem zbierały się ogromne ilości wody. W końcu wezwałam ten serwis pralki, który z naprawą poradził sobie znakomicie. Dziękuję za okazaną mi pomoc i polecam gorąco za zakończoną sukcesem interwencję."
Wybrane zlecenia

Olsztyn
Witam. Moja pralka zatrzymała się podczas prania i nie odprowadza wody. Proszę o kontakt i możliwie szybki termin naprawy. Proszę o podanie kosztu naprawy.

Problem z pralką automatyczną

Wyspiańskiego, Zatorze
Mam problem ze swoją pralką. Nie dawno straciła gwarancję i zaczęła głośno chodzić. Przez tyle czasu nie sprawiała żadnego problemu aż do teraz. Potrebuje pilnej naprawy sprzętu. Jaka była by cena diagnozy i naprawy na mijescu u mnie w domu?

Jaki czas naprawy pralki LG?

Olsztyn
Posiadam pralkę tej marki. Ostatnio gdy wstawiłąm pranie i pralka pobrała wodę, moim oczom ukazała się wielka kałuża wody. Myślałam na początku, że ten filtr na dole się zapchał, ale gdy go wyczyściłam i ponownie uruchomiłam pralkę sytuacja się powtórzyła. Woda wypływa gdzieś od spodu. JAka była by cena naprawy?

Szukam serwisu do przeglądu pralki Bosch

Olsztyn, Poranna
Czy zajmujecie się przeglądem tych pralek? Mam z nią ogomny problem. Podcza sostatnich pran ciiągle pobiera wodę i nie przestaje. Nawet podczas odwirowywania cały czas wpuszcza wodę. W momencie kiedy zakręce wodę w rurze przy pralce, woda nie wlatuje do bębna ale cały czas pracuje te pobieranie wody.

Ile wyniesie serwisowanie pralki?

Olsztyn, Augustowska
Moja pralka podczas wirowania skacze jak kangur. Ostatnioprawie uciekła z łazienki. Szukałem przyczyn. Ponownie ją wypoziomowałem na nóżkach i zakupiłem matę ochronną. Niestety to nic nie pomogło. Wyczytałem na forach, że może to być problem zużycia sprężyn bębna.

Jaki jest czas naprawy pralki Indesit?

Olsztyn, Likusy
Używałam zawsze kapsułki do prania ale ostatnio zabrakło ich w naszym pobliskim sklepie więc postanowiłam użyć proszku. Pewnie dlatego nie zauważyłam usterki. Mianowicie Pralka nie pobiera proszku z żadnego z dwóch przegrodek. Możliwe, że jakiś kamien się osadził. Jaki byłby czas naprawy bądź diagnozy usterki?

Pralko suszarka Samsung

Olsztyn, Wyzwolenia, Stare Miasto
Co poniedziałek z rana wstawiam pranie. Ustawiłam pranie na 40 stopni, pobrało wodę i proszek z komory. Poszłam robić inne rzeczy w domu. Gdy włączyło się odwirowywanie poszłam do łazienki przygotować kolejne ciuchy do prania. Zernełam na bemben i zauważyłam, że pralka wiruje razem z wodą.

Jaki koszt przeglądu pralki Samsunga?

Olsztyn, Jaroty, Kanta
Od kilku dni po uruchomieniu mojej pralki, wyrzuca mi bezpieczniki w całym domu. Kabel od pralki wydaje się być cały więc nie mam pojęcia co to może być. Co prawda była ostatnio przestawiana w inne miejsce ale na początku działa bez zarzutów. Czy problemem może być sterownik? Jaka będzie cena diagnozy i ewentualnej naprawy sprzętu? Zabieracie sprzęt czy naprawiacie na miejscu?

 

Pralka nie odwirowuje wody? Bęben pralki strasznie skrzypi przy obracaniu się? Nie masz czasu zająć się awarią Twojego AGD? Skorzystaj w pomocy serwisu rzetelnego serwisu AGD z Olsztyna. W serwisie Naprawek znajdziesz firmy AGD, które świadczą kompleksowe usługi na terenie miasta Olsztyn. Naprawa pralek, jak również wymiana części do pralki Electrolux i wielu innych marek przebiega tu sprawnie i bezpiecznie. Partnerzy strony Naprawek to fachowcy, dla których naprawa urządzeń gospodarstwa domowego nie jest żadnym problemem. Zadzwoń do fachowca już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502