Naprawa Płyt Indukcyjnych Gniezno

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gniezno
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kontakt zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość. Z naprawą płyty indukcyjnej na siłe ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali sumiennie i bardzo odpowiedzialnie, a cena za ekspresowo wykonaną pracę była naprawdę atrakcyjna. Warto również dodać, że panowie świadczą usługi na miejscu, co dla wielu może być opcją bardzo wygodną."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą indukcji 400V panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali staranie i sumiennie. Cena była naprawdę przystępna, a panowie okazali się osobami sympatycznymi i kulturalnymi. Dziękujemy i polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, a kontakt oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."

 

Płyta indukcyjna nie wykrywa garnka? Potrzebna Ci będzie pilnie naprawa sprzętu AGD. Gniezno zaufało doświadczonym serwisom AGD, które są partnerem strony Naprawek. Znajdziesz tu wykwalifikowanych fachowców, których wiedza i umiejętności pozwolą błyskawicznie i sprawnie naprawić płytę indukcyjną niemal każdej marki. Nie czekaj, że usterka zacznie się pogłębiać i spowoduje jeszcze więcej szkód. Zadzwoń do jednej z firm AGD ze strony Naprawek.pl i przekonaj się, że tutaj dobro każdego Klienta jest numerem 1! Fachowiec czeka na kontakt od Ciebie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502