Naprawa Pralek Gniezno

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą pralkosuszarki ci panowie nie mieli najmniejszych problemów. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i do tego sumiennie, a panowie za pracę nie wzięli żadnych pieniędzy. Polecam z ręką na sercu i muszę przyznać, że tak dobrze wykonanej pracy dawno nie widziałem."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tym specjalistom naprawę pralki automatycznej i panowie miło mnie zaskoczyli. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca przebiegła bez zarzutów. Polecam serdecznie każdemu w pilnej potrzebie, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość."

 

Potrzebna Ci jest wymiana filtra pompy? Uszkodzony fartuch w pralce? Najlepiej, jeśli skorzystasz z serwisu AGD, który świadczy usługi takie jak naprawa pralek. Gniezno zaufało już specjalistom ze strony Naprawek.pl. To doświadczeni fachowcy, dla których wymiana części do pralki Whirlpool i innych marek to codzienna praca. Wyróżnia ich rzetelność, sumienność i terminowość. Wybierz jeden z interesujących Cię serwisów pralek z Gniezna, zadzwoń do fachowca i ciesz się naprawionym i w pełni sprawnym sprzętem. Serwisant czeka na telefon od Ciebie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502