Naprawa Kuchenek Gniezno

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, jaki osiągnął ten specjalista z serwisu kuchenek na miejscu. Pan okazał się solidnym, sumiennym i rzetelnym fachowcem, który bardzo szybko poradził sobie ze zdiagnozowaniem usterki i jeszcze szybciej rozwiązał problem. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, a pan pracę wykonał z uśmiechem na twarzy. Polecam."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan bez wątpienia godny polecenia. Widać doskonale, że bardzo dobrze zna się na rzeczy oraz rzetelnie i przede wszystkim bardzo sprawnie rozwiązuje problemy z różnego typu urządzeniami. U nas zajął się naprawą kuchenki eklektycznej, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Zadanie wykonał szybko, solidnie i z humorem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis kuchenki!!!"
Naprawa i Serwis Kuchenek i Piekarników Dom Gaz
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis, bo naprawą kuchenki elektrycznej panowie zajęli się ekspresowo i skutecznie, a cena za usługę powaliła mnie na kolana - oczywiście pozytywnie. Polecam każdemu ich rzetelne i uczciwe usługi, a numer telefonu do panów pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będzie mi potrzebny. Warto też wspomnieć, że panowie dali się poznać jako osoby kulturalne, miłe i życzliwe."
Wybrane zlecenia

Osiedle Orła Białego
Dobry wieczór. Dosłownie przed chwilą siadła nam kuchenka elektryczna Electrolux. Chciałam zrobić coś na kolację, włączyłam dwa pola grzewcze i nagle po kilku minutach gotowania wyrzuciło korki, w całym mieszkaniu wystąpiła awaria prądu. Mąż co prawda przywrócił elektryczność, ale niestety kuchenka jest niesprawna, nie chce się uruchomić. Co robić w takim przypadku? Czy jutro z rana mógłby ktoś na to zerknąć?

Osiedle Piastowskie
Potrzebuję skontaktować się z fachowcem od urządzeń AGD, który zna się na kuchenkach. Ja mam problem z gazówką Amica, chodzi dokładnie o jeden palnik, wadliwy jest iskrownik. Czy ktoś z państwa firmy mógłby do mnie zadzwonić, aby mógł zadać kilka pytań?

Osiedle Słoneczne
Posiadam niewielką maszynkę gazową turystyczną. Czy takie urządzenia również państwo naprawiają? Czy mógłbym ją do państwa przywieźć do zakładu? Nigdzie niestety nie mogę znaleźć osoby, która podjęłaby się naprawy takiego sprzętu. Często wyjeżdzamy na rodzinne wypady pod namiot i taka kuchenka jest nam naprawdę niezbędna.

Osiedle Tysiąclecia
Dzień dobry. Chciałbym zlecić państwu serwis kuchenki wolnostojącej połączonej z piekarnikiem. Coś nie tak jest z dwoma palnikami, nie reagują one na pokrętła. Ustawia się niewłaściwa temperatura, na dodatek niewystarczająca, aby coś dobrze zagotować, czy usmażyć. Kiedy pan fachowiec mógłby do nas zawitać i dokonać naprawy? Proszę również o wycenę.

 

Nie można ustawić właściwej godziny w kuchence elektrycznej? A może urządzenie przestało nagle działać? Potrzebna Ci będzie pilna naprawa AGD. Najlepszym rozwiązaniem będzie pomoc doświadczonego serwisu AGD z Gniezna, który kompleksowo zajmie się naprawą kuchenki gazowej i elektrycznej. W serwisie Naprawek znajdziesz świetnych fachowców, których wyróżnia solidność, rzetelność, sumienność, pełne zaangażowanie i terminowość. Postaw na doświadczony i pewny serwis kuchenek z Gniezna i ciesz się sprawnym sprzętem!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502