Naprawa Zmywarek Gniezno

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecamy kompleksowe usługi tego pana. Zadzwoniliśmy do niego z prośbą o wymianę grzałki w zmywarce, a on od razu przyjął zgłoszenie. Do pracy podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam z całego serca każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki, a telefon kontaktowy pozostawiamy sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego usług."
Wybrane zlecenia

Gniezno
Zmywarka pokazuje blad e4 zmywarka amica

Osiedle Jagiellońskie
Chciałbym umówić się z panem fachowcem na przegląd zmywarki Samsung. Rozumiem, że serwisant przyjeżdza do domu klienta? Pytam ponieważ sprzęt jest pod zabudowę i ciężko byłoby mi go do państwa przywieźć. Usterka jest taka, że urządzenie nie pobiera wody, nie mogę umyć naczyć w zmywarce. Problem trwa niezmiennie od kilku dni i w końcu chciałbym coś z tym zrobić.

Osiedle Kazimierza Wielkiego
Witam państwa. Czy można w tym miejscu zamówić przegląd zmywarki Boscha? Czy diagnoza i dojazd jest darmowy? Kiedy mielibyście wolne terminy na naprawę urządzenia, które nie chce się włączyć? Z góry dzięki.

Osiedle Orła Białego
Witam serdecznie. Czy posiadacie Państwo jakiegoś dostępnego fachowca w pobliżu mojego mieszkania, który mógłby w niezbyt odległym terminie zjawić się w moim domu i zweryfikować usterkę mojej zmywarki? Naczynia od tygodnia wyjmuję z urządzenia niedomyte. Podejrzewam, że może to być problem z tym, że sprzęt nie grzeje wody i stąd te niedogodności. Mogę na Was liczyć? Kiedy najwcześniej moglibyście pomóc?

Osiedle Piastowskie
Jaka jest cena diagnozy oraz naprawy zmywarki do naczyń? Jest to urządzenie marki Samsung i ma około ośmiu lat. Urządzenie cieknie od spodu. Oczywiście podkładam ręczniki i ścierki, ale chciałabym rozwiązać ten problem, a nie tylko go maskować. Jesteście w stanie w niezbyt oddalonym terminie mi pomóc?

 

Filtry w Twojej zmywarce prawdopodobnie się pozatykały? Nie wiesz, do kogo zwrócić się po pomoc? Z partnerami strony Naprawek naprawa sprzętu AGD w Gnieźnie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Znajdziesz tu doświadczone firmy AGD, które naprawą zmywarek w Gnieźnie zajmują się nie od dziś. Ich profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta doceniło już wielu zadowolonych Klientów. Nie trać czasu na usługi świadczone przez amatorów, tylko zaufaj fachowcom polecanym przez stronę Naprawek, a będziesz cieszyć się naprawionym sprzętem przez kolejne lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502