Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdynia

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Chcesz, by naprawa zmywarki w Twoim mieszkaniu skończyła się szybko i z sukcesem? Zastanawiasz się, czy Pruszcz Gdański to miejsce, w którym znajdziesz solidny i tani jednocześnie serwis AGD? Powierz swój domowy sprzęt specjalistom,
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Widać, że w serwisie pracują wyłącznie sumienni i odpowiedzialni wykonawcy. Panowie pracę wykonali solidnie i starannie, naprawa płyty indukcyjnej nie zajęła im wiele czasu, do tego ceny mieli również przystępne. Wszystko zostało zrobione bardzo dobrze, a wykonawcy nie naciągnęli mnie na niepotrzebne wydatki. Dziękujemy za poświęcony czas oraz za bardzo dobry kontakt od początku do końca. Polecamy!"
Serwis AGD Jacek Ryta
4.6
Liczba opinii: 57
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Jacek Ryta

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca polegająca na naprawie płyty indukcyjnej 400V nie zajęła tym wykonawcom wiele czasu. Panowie do zadania w domu podeszli już następnego dnia od wezwania. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, do tego serwisanci chętnie dzielili się z nami wiedzą. Szczerze polecamy, kontakt zachowujemy."
IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

IDSERWIS SP. Z O. O.

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Cieszymy się bardzo, że znaleźliśmy ten serwis płyty indukcyjnej. Panowie stanęli na wysokości zadania - do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia. Praca wykonana została solidnie i sumiennie, cena była atrakcyjna, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi."
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt naprawy płyty indukcyjnej na siłę marki Beko

Gdynia, Stawna, Witomino
Dobry wieczór. Czy mogłabym prosić informację na temat ceny serwisu kuchenki indukcyjnej? Urządzenie jest podłączone na 400V, zakupione w 2015 roku, nie jest na gwarancji. Dokładna usterka polega na tym, iż nie działa łączenie pól. Ile kosztowałby taki serwis i na kiedy można się umówić z technikiem?

Szukam fachowca od płyt ceramicznych Samsung w pobliżu

Unruga, Gdynia
Chciałbym zreperować swoją kuchenkę indukcyjną, która jest wykonana z ceramiki. Urządzenie jest znacząco uszkodzone, przez przypadek, przez co nie można z niego właściwie korzystać.

Nie działa mi płyta indukcyjna Whirlpool

Gdynia
Niestety, przez moją wielką nieuwagę, wczoraj po południu, gotując obiad, zbiłam szybę w kuchence ceramicznej. Połowa płyty jest zniszczona, całą trzeba byłoby wymienić. Sprzęt jest jeszcze na gwarancji, ale niestety gwarancja tego nie obejmuje. Szukam fachowca, który podejmie się wymiany szyby na nową.

Czy znajdę tu kogoś w pobliżu do serwisu płyty indukcyjnej na siłę Whirlpool?

Gdynia, Chwarzno, Deszczowa
Mieszkam na lewobrzeżu miasta i poszukuję serwisanta do AGD, a dokładniej mówiąc do kuchenki indukcyjnej. Urządzenie użytkuję już od kilku dobrych lat, niestety jakiś czas temu zauważyłem, że programator zaczął szwankować. A od wczoraj całkowicie nie działa.

Pilna naprawa kuchenki indykcyjnej Candy

Chylonia, Gniewska
Dzień dobry. Do dnia dzisiejszego byłem zadowolonym posiadaczem płyty indukcyjnej marki Candy. Przez wiele lat służyła mojej rodzinie bez zarzutów. Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Dzieciaki podczas robienia pierwszego obiadu dla rodziców zbiły szybę, jest w dużym stopniu pęknięta. Chciałbym ją wymienić.

Niesprawna kuchenka indukcyjna Samsung

Mały Kack
Na swojej płycie indukcyjnej mam pieć palników, cztery w rogach i jeden na środku. Niestety ostatnio coś zaczęło się psuć, ponieważ urządzenie nie grzeje równo podczas gotowania cięższych garnków, np. brytwanna z mięsem. Czy pan technik mógłby przyjechać sprzęt obejrzeć?

Zepsuta płyta indukcyjna Bosch

Gdynia, Kwiatkowskiego
Mój problem dotyczy dwóch urządzeń, kuchenki indukcyjnej i telefonu. Płyta od wczoraj nie chce połączyć się ze smartfonem. Czy wiedzą państwo co z tym zrobić i jak to naprawić? Pytałem się już kilku majstrów, ale żaden nie był w stanie mi pomóc. Proszę o kontakt.

Potrzebuję naprawić swoją płytę do zabudowy Smeg

Inżynierska
Dzień dobry. Szukamy fachowca, ponieważ zależy nam na błyskawiczej interwencji przy indukcji. Urządzenie, co jakiś czas wywala nam korki w całym domu. Jest to już bardzo uciążliwe, bo raz - prąd znika, a dwa - nie możemy normalnie korzystać z kuchenki. Coś koniecznie trzeba z nią zrobić. Pomożecie nam?

 

Dotyk płyty nie działa? A może działa tylko jedno pole indukcyjne? Takie i wiele innych awarii płyt indukcyjnych wymaga interwencji serwisu AGD. W  serwisie Naprawek znajdziesz firmy AGD z Gdyni, które błyskawicznie zajmą się naprawą płyty indukcyjnej każdej marki. Postaw na jakość i doświadczenie współpracujących z nami fachowców, których wiedza kierunkowa i profesjonalny sprzęt, w połączeniu z dokładnością i terminowością pozwolą sprawnie usunąć każdą usterkę. Wybierz numer telefonu do partnera współpracującego z Naprawek z Gdyni i ciesz się sprawnym sprzętem przez długie lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502