Naprawa Ekspresów do Kawy Gdynia

IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

IDSERWIS SP. Z O. O.

Naprawa Ekspresów do Kawy Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Mieszkasz na terenie Trójmiasta lub okolic zastanawiasz się, który serwis AGD najlepiej poradzi sobie z naprawą Twoich urządzeń? Postaw na najlepszych specjalistów w regionie i wybierz firmę IDSERWIS. Nasi specaliści skutecznie pomogą uporać Ci się ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt naprawy ekspresu Saeco?

2021-02-08 Gdynia, Orłowo, Balladyny
Ile mniej więcej wynosi cena naprawy ośmioletniego urządzenia do parzenia kawy? Wczoraj po powrocie z pracy, chciałam jak zwykle zrobić sobie espresso, jednak przy próbie uruchomienia sprzętu, tuż po naciśnięciu guzika zrobiło się zwarcie i wyszkoczyły mi korki wmieszkaniu. Z prądem nie ma żartów, proszę o pilną interwencję!

Szukam kogoś do naprawy ekspresu ciśnieniowego Siemensa

2020-11-27 Stolarska, Obłuże
Niestety, ale od kilku dni nie jestem w stanie użytkować mojego urządzenia do parzenia kawy. Prawdopodobnie nie grzeje ono wody, bo napoje, które wytwarza w ogóle nie nadają się do picia. Nie wiem czy to kwestia wymiany grzałki, czy większa awaria. Proszę o wizytę fachowca w moim domu.

Jaki jest koszt przeglądu ekspresu do kawy Krups?

2020-10-06 Gdynia, Legionów, Kamienna Góra
Jaka może być przyczyna wyciekania wody spod urządzenia ciśnieniowego do parzenia kawy? Niestety, ale w kuchni mam dość sporą kałużę. Od prądu odłączyłam. Tylko nie wiem co dalej. Mogę liczyć na Waszą szybką pomoc w tym problemie?

Jaki jest orientacyjny czas naprawy ekspresu do kawy?

2020-09-27 Morska
Witam. Pilnie potrzebuję, by ktoś doświadczony w serwisach sprzętów AGD rzucił okiem na moje urządzenie. Wydaje mi się, że niezbędne będzie porządne odkamienienie mojego ekspresu. Kiedy najwcześniej możecie to zrobić?

Jaka jest cena przeglądu ekspresu do kawy DeLonghi?

2020-09-16 Gdynia, Chwarzno, Deszczowa
Proszę o podanie orientacyjnych kosztów diagnozy oraz naprawy wolnostojącego urządzenia na ziarna? Problem jest taki, że sprzęt nie pobiera wody. Proszę o szybką reakcję na moją usterkę.

Niesprawny ekspres do kawy DeLonghi

2020-09-14 Unruga, Gdynia
Niestety, ale dzisiaj rano byłam zmuszona pić zimną kawę, ponieważ mój sprzęt uległ uszkodzeniu. Prawdopodobnie to problem z grzałką, bo urządzenie nie grzeje wody. Proszę o pomoc.

Naprawa ekspresu do kawy Jura w okolicy

2020-08-18 Gdynia, Karwiny
Od jakiej ceny zaczyna się u Państwa serwis urządzeń AGD? Moje niestety każdorazowo przy przyrządzaniu napoju, bez różnicy jakiego, wydaje z siebie bardzo osobliwe dźwięki, po prostu nadzwyczaj głosno pracuje. Do tej pory było cichutkie jak myszka. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Jeżeli tak to kiedy najwcześniej?

Potrzebuję serwisu ekspresu do kawy Krups

2020-07-03 Gdynia, Kielecka
Witam serdecznie. Moje urządzenie ostatnio coś szwankuje. Chyba nie grzeje wody, na to wygląda. Nie wiem czy to bardzo rozległa awaria, czy drobnostka. Jedno jest pewne, sama sobie z nią z pewnością z tym nie dam rady. Kiedy najwcześniej któryś z Waszych techników mógłby podjechać i sprawdzić co się popsuło? Oczywiście od razu wraz z naprawą.
732 080 502