Naprawa Pralek Gdynia

El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki dla tego specjalisty nie była żadnym wyzwaniem. Polecam go przede wszystkim za punktualność, terminowość, odpowiedzialne podejście do sprawy oraz atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Do tego pan dokładnie posprzątał swoje stanowisko pracy. Widać, że to prawdziwa złota rączka, która poradzi sobie z każdym zadaniem."
P.U. Mecha Tech. Zdzisław Szatan
4.9
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Urwany bęben w pralce? Zimna indukcja? Nie musisz już dłużej szukać fachowca, który podejmie się naprawy – skorzystaj z usług sprawdzonego serwisu Mecha Tech z Gdańska! W naszej ofercie znajdziesz naprawy pralek, zmywarek i innych sprzętów ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Chcesz, by naprawa zmywarki w Twoim mieszkaniu skończyła się szybko i z sukcesem? Zastanawiasz się, czy Pruszcz Gdański to miejsce, w którym znajdziesz solidny i tani jednocześnie serwis AGD? Powierz swój domowy sprzęt specjalistom,
NAGÓRSKI-SERWIS
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

NAGÓRSKI-SERWIS

Naprawa Pralek Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie pilna naprawa pralki. Panowie pracę wykonali ekspresowo - okazało się, że konieczna będzie wymiana bębna. Widać było od razu, że panowie doskonale znają się na rzeczy, do zadania podeszli sumiennie i fachowo, a z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Polecam serdecznie, bo naprawdę warto."
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki na miejscu przebiegła wzorowo. Pan z wymianą amortyzatorów poradził sobie bardzo dobrze, a pracę wykonał w ekspresowym tempie. Widać było, że doskonale zna się na rzeczy. Polecam z całego serca za sprawnie, estetycznie i solidnie wykonaną pracę, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego i tak skromnego domowego budżetu."
Serwis AGD Jacek Ryta
4.6
Liczba opinii: 57
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Działalność naszego serwisu AGD, prężnie rozwijającego się od 1993 r. opiera się na zaangażowaniu i sumienności pracujących z nami specjalistów. Naprawiając Twoją zmywarkę, czy też pralkę, zawsze staramy się zwracać uwagę na wszystkie
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

Ireneusz Wika

Naprawa Pralek Gdynia
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy profesjonalnym serwisem AGD z Rumii, poważnie podchodzącym do każdego zgłoszenia i potrafiącym radzić sobie z każdym typem awarii. Naprawa pralki i naprawa zmywarki w naszym wykonaniu będzie skuteczna i trwała. Do klientów zawsze ...
IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to prawdziwy fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Już na pierwszy rzut oka widać było, że sprzęty AGD nie mają przed nim tajemnic. Zadanie wykonał na piątkę z dużym plusem. Generalnie nie miałem do czego się doczepić. Polecam za ekspresową reakcję, jakość oraz atrakcyjne ceny, a numer telefonu oczywiście pozostawiam i polecam."
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy pralki?

Gdynia
Mam dość pospolity problem z moją kilkuletnią pralką Samsung. Urządzenie to nie grzeje wody, przez co występuje problem z dopraniem ubrań. Jaki jest najbliższy termin wizyty fachowca?

Potrzebna naprawa pralki LG

Mariacka, Gdynia, Kamienna Góra
Dzień dobry, podczas prania moja pralka LG wyrzuca bezpieczniki, natomiast na płukaniu lub wirowaniu działa prawidłowo. Jaka może być przyczyna takiej usterki? Czy problem leży w grzałce? I jeśli tak, czy mogę uzyskać od Państwa pomoc w tej sprawie? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Jaki jest czas naprawy automatu Samsung?

Legionów, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana
Dzień dobry, moja pralka cieknie od spodu. Czy przyczyną tej usterki może być uszkodzony fartuch? Jaki byłby koszt wymiany tego elementu i jak długo trzeba czekać na przyjazd fachowca?

Ile kosztuje naprawa pralki automatycznej LG?

Gdynia, Dąbka, Obłuże
Witam, jestem zainteresowany naprawą pralki, która bardzo głośno chodzi podczas wirowania. Wydaje mi się, że niezbędna będzie tutaj wymiana łożysk. Ile należy czekać na fachowca i jaki jest orientacyjny koszt takiej usługi? Liczę na szybką odpowiedź z Państwa strony.

Koszt przeglądu pralki Bosch

Małokacka, Gdynia
Chcę skorzystać z usług waszego serwisu, mianowicie chodzi o pralkę Bosch. Pralka zacina się i nie jest w stanie wykonać całego cyklu prania. Myślę, że nie działa programator. Proszę o odpowiedź, jaki byłby koszt naprawy?

Potrzebny fachowiec do przeglądu pralki Whirlpool

Gdynia, Niska, Witomino
Od pewnego czasu ubrania nie wychodzą z mojej pralki czyste, odkryłam, że przyczyną jest fakt, że pralka nie grzeje wody. Czy można coś zaradzić na taką usterkę? Urządzenie ma dopiero 5 lat i wcześniej nie występowały z nim takie problemy. Proszę o Państwa pomoc.

Potrzebuję naprawy pralko-suszarki Samsung

Rozewska, Chylonia, Gdynia
Coś się dzieje z moją pralką, po wybraniu programu i naciśnięcia przycisku start włącza się blokada i nie można uruchomić żadnego programu. Podejrzewam, że nie działa programator. Będę niezwykle wdzięczna, jeśli któryś z Państwa fachowców mógłby spojrzeć na ten problem.

Szukam serwisu automatów Amica

Gdynia, Karwiny, Gałczyńskiego
Witam, moja dosyć wiekowa już pralka Amica cieknie od spodu. Poszukuję fachowca, który byłby w stanie zaradzić coś na ten problem. Ile należy czekać na serwis i jaki jest koszt naprawy?

 

Wymiana zegara elektronicznego w pralce? A może potrzebna Ci jest pilnie naprawa programatora? Najlepiej, jeśli wybierzesz solidny i rzetelny serwis pralek, który zajmie się Twoim sprzętem kompleksowo. Na Naprawek.pl z pewnością znajdziesz serwis AGD, w którego zakres usług wchodzi m.in. naprawa pralek. Gdynia jest miastem, w którym zaufało tym fachowcom już wielu klientów, a teraz przyszła pora na Ciebie. Potrzebujesz części do pralek Amica lub innych marek? U partnerów serwisu Naprawek to żaden problem. Skontaktuj się z fachowcem z Gdyni i wybierz najbliższy wolny termin wizyty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502