Naprawa Zmywarek Gdynia

Serwis AGD Jacek Ryta
4.6
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan z serwisu zmywarki przyjechał na ustaloną godzinę i od ręki zajął się problemem. Ta praca była dla niego przyjemnością, a pan okazał się solidnym, uczciwym i godnym zaufania fachowcem. Z czystym sumieniem mogę polecić jego kompleksowe usługi, a telefon do pana oczywiście pozostawiam, bo pewnie jeszcze nieraz mi się przyda."
P.U. Mecha Tech. Zdzisław Szatan
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie serwisanci zasługują na najwyższą ocenę. Interesowała mnie opcja naprawy zmywarki z dojazdem, ponieważ nie mam samochodu. Fachowcy na miejscu byli w niecałą godzinę po zakończeniu rozmowy telefonicznej, a z zadaniem poradzili sobie idealnie - okazało się, że konieczna jest wymiana uszczelki. Polecam serdecznie, a telefon do panów sobie zapisuję i polecam na przyszłość!"
Serwis Sprzętu Biurowego, AGD, RTV-VIDEO Eugeniusz Ryta
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Poszukujesz w fachowca, który przywróci do życia Twoją pralkę, zmywarkę lub inny sprzęt AGD? Zastanawiasz się, czy taka usługa nie zrujnuje Twojego portfela? Serwis Eugeniusza Ryta zadba o to, by Twój sprzęt trafił w ręce profesjonalisty, ...
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą zmywarki wolnostojącej ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Praca polegała na wymianie programatora i nie zajęła im więcej niż 20 minut. Cena moim zadaniem była adekwatna do wykonanej pracy. Bardzo polecam znajomym i rodzinie, bo to świetni specjaliści. Całe szczęście, że takich można jeszcze spotkać w okolicy."
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły

Ireneusz Wika

Naprawa Zmywarek Gdynia
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zarówno kontakt, jak i dojazd był błyskawiczny, a panowie z zadaniem uporali się szybko. Mogę z czystym sumieniem polecić ten serwis zmywarki wolnostojącej, bo to panowie, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, jak poradzić sobie z każdym problemem."
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą zmywarki ten serwisant poradził sobie bardzo dobrze. Chociaż sprawa początkowo wydawała się dość skomplikowana, wykonawca nie miał najmniejszego problemu z poradzeniem sobie ze zleceniem. Polecam wszystkim między innymi za fachowość, rzetelność i przystępny cennik. "
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

IDSERWIS SP. Z O. O.

Naprawa Zmywarek Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem pod wrażeniem pracy, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści. Z naprawą zmywarki do zabudowy z bezpłatnym dojazdem do klienta panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Trzeba było wymienić elektrozawory, co nie zajęło im wiele czasu. Polecam serdecznie, bo o takich fachowców teraz ciężko."
NAGÓRSKI-SERWIS
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

NAGÓRSKI-SERWIS

Naprawa Zmywarek Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zmywarka działa bez zarzutu. Wystarczył jeden telefon do tego specjalisty i sprawa została rozwiązana. Bezproblemowy kontakt, fachowość, solidność, rzetelność oraz przystępne ceny to główne atuty tego fachowca, którego mogę śmiało nazwać złotą rączką. Polecam jego kompleksowe usługi każdemu, komu potrzebna jest pilna naprawa zmywarki."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Gdynia
Zmywarka nie domywa naczyn dostatecznie dobrze, naczynia po myciu sa gorace, ale zostaja resztki / smugi. Czyscilam filtry i wiatraki, ale nic to nie dalo

Szukam serwisu do mojej zmywarki

Gdynia, Witomino
Szukam jakiegoś mechanika, który naprawi moją zmywarkę. Zmywarka bardzo głośno chodzi, wręcz buczy. W czym może tkwić przyczyna takiego problemu? W Internecie przeczytałam, że może chodzić o pompę odpływową. Interesuje mnie przede wszystkim koszt naprawy oraz najbliższy termin przyjazdu pana serwisanta.

Jaki koszt serwisu zmywarki Samsung

Kordeckiego, Leszczynki
Jestem zainteresowany usługą specjalisty, który zna się na naprawach sprzętu marki Samsung. Problem poelga na tym, że moja zmywarka nie pobiera wody. Jakie mogą być przyczyny takiej awarii? Nie ukrywam, że sprawa jest dość pilna i zależy mi na fachowcu, który byłby wykonać naprawę szybko, najlepiej jutro. Proszę Państwa o odpowiedź w tej sprawie.

Cena naprawy zmywarki Miele pod zabudowę

Gdynia, Wielkopolska
Witam, chcę wezwać serwis do naprawy zmywarki Miele, konkretniej chodzi o zapchany filtr. Ile trzeba czekać na przyjazd fachowca i jaka jest cena naprawy? Bardzo proszę o odpowiedź.

Czy są w okolicy jacyś fachowcy od zmywarek Samsung

Gdynia, Karwiny
Potrzebuję solidnego fachowca od naprawy pięcioletniej zmywarki marki Samsung. Czy mają Państwo jakiegoś specjalistę, który mógłby przyjechać w dniu jutrzejszym? Czeka mnie ważna uroczystość i nie ukrywam, że przyda mi się sprawne urządzenie. Problem polega na tym, że zmywarka nie odpompowuje wody. Proszę o w miarę szybką odpowiedź w tej sprawie.

Problem w zmywarce Siemens

Morska
Mam problem z moją zmywarką. Od pewnego czasu po zrobieniu pełnego cyklu mycia, na dnie urządzenia gromadzi się spora ilość piany. Na początku myślałem, że problem tkwi w tabletkach, ale szybko odkryłem, że to nie one są przyczyną usterki. Czy mają Państwo jakichś fachowców, którzy mogliby zająć się tą awarią? Bardzo proszę o odpowiedź, interesuje mnie przede wszystkim termin i koszt.

Fachowiec do przeglądu zmywarki Beko

Gdynia, Mały Kack, Lidzka
Witam serdecznie, potrzebuję dobrego fachowca do przeglądu mojej kilkuletniej zmywarki marki Beko. Urządzenie nie domywa prawidłowo naczyń, konkretniej problem tkwi w tym, że nie grzeje wody. W Internecie przeczytałam, że może chodzić o grzałkę, jednak wolałabym skonsultować tę awarię ze specjalistą. Czy mogę liczyć na Pańską pomoc? Jaki byłby koszt takiej usługi?

Potrzebuję naprawy zmywarki Whirlpool

Oksywie, Gdynia
Proszę o pomoc. Po zamknięciu zmywarki słychać, że urządzenie pracuje, ale nie odprowadza wody. Woda zbiera się na spodzie. Nie jest to kwestia filtru, ponieważ ten jest wyczyszczony. Czy mogę liczyć na pomoc któregoś z Państwa fachowców?

Szukam serwisu do naprawy zmywarki Amica

Gdynia, Świętojańska
Mam dość nietypowy problem z moją zmywarką Amica. Podczas ostatniego zmywania wywaliło bezpieczniki w mieszkaniu, po czasie zorientowałem się, że urządzenie robi zwarcie w instalacji. Nigdy nie miałem do czynienia z takim problemem, dlatego proszę pilnie o pomoc. Kiedy mogę liczyć na przyjazd jakiegoś fachowca?

 

Nowa zmywarka wymaga podłączenia? A może uległa poważnej awarii? Potrzebna jest Ci profesjonalna naprawa zmywarki. Sam nie rozwiążesz takich problemów, więc najlepszym rozwiązaniem będzie wybór odpowiedniego serwisu zmywarek. Gdynia ma jednych z najlepszych fachowców od zmywarek, a znajdziesz ich wśród partnerów serwisu Naprawek. Postaw na godny zaufania serwis AGD z Gdyni, który szybko postawi diagnozę i równie szybko wyeliminuje problem. Przekonaj się sam o solidności serwisów zmywarek będących partnerami Naprawek.pl!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502