Sprzątanie Bytom

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem tapicerki domowej ten pan poradził sobie bardzo dobrze. Pracę wykonał solidnie i sumiennie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Wykonawca był miły i uprzejmy, do tego bardzo rozmowny. Polecamy gorąco, kontakt telefoniczny oczywiście zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze nieraz go wzywać."
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Chcąc zapewnić klientom wysoką jakość świadczonych usług, firma ta dysponuje specjalistycznym sprzętem i środkami czyszczącymi, które są w stanie usunąć każde zabrudzenie. Interesuje Cię usługa sprzątania jednorazowego, a może cyklicznego? Zadzwoń, by ...
Zakres usług
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł powierzyliśmy temu wykonawcy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Praca przebiegła nie dość, że szybko, to jeszcze przyniosła oczekiwany efekt. Polecamy gorąco za solidność i zaangażowanie, a sami od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tej firmy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Planowaliśmy sprzedaż naszego samochodu, więc wypadało go troszkę odświeżyć. Zaczęliśmy od czyszczenia tapicerki samochodowej - usługę wykonał dla nas ten pan i złego słowa na niego nie powiemy. Praca wykonana została perfekcyjnie, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco za solidnie wykonaną usługę i na pewno skorzystamy jeszcze z jego wsparcia."
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalne usługi sprzątające w najwyższym standardzie. Ta firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania mieszkań, domów oraz biur. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Usługi ...
Pranie Dywanów i Tapicerki Quick-Clean Łukasz Grabowski
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny, ...
Doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Specjaliści dysponują profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, ...

Pranie Tapicerki Jerzy Miosga

Sprzątanie Bytom
Czy Twoja tapicerka samochodowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się ze specjalistami z tego zakładu – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W ofercie znajdziesz m.in. neutralizację ...
Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające PBGM

Sprzątanie Bytom
Opinia o fachowcu:
"Pranie foteli na najwyższym poziomie. Usługa w całości wykonana została na miejscu, a efektem były czyste fotele. Profesjonalizm w każdym calu, do tego panowie o nienagannej kulturze pracy. Zastrzeżeń żadnych nie było, chociaż cena mogła być nieco niższa."
Wybrane zlecenia

Rozbark, Bytom
Wraz z dziećmi ruszyliśmy w podróż na wieś. Podróż minęła nam szybko i wygodnie aż do pewnego momentu. Natrafiliśmy na piaszczystą drogę. Tak się kurzyło, że tapicerka na koniec pozostała nieczysta. Nie wiem jak to wyczyścić, a obawiam się o zniszczenie tapicerki. Szukam zatem serwisu tapicerskiego, który mi pomoże.

Karb
Niewiele czasu pozostało do obiadu, a w lodówce echo. Ratując się szybkim posiłkiem zdecydowaliśmy się usmarzyć frytki na głębokim oleju. Zasiedliśmy na sofie przy stoliku delektując się smacznym daniem. Niestety fryty miały w sobie za dużo tłuszczu i pozostawiły kilka kropel na tapicerce. Nasz wypoczynek wygląda teraz źle. Proszę o pomoc w odplamieniu i przywróceniu porządku.

Jerzego Ziętka
Lato powitało nas piękną pogodą. Poszliśmy więc na plażę niedaleko domu. Zabawa była przednia. Zmęczeni wróciliśmy do domu. Do naszym ubrań zakradło się trochę piasku, który pobrudził tapicerkę. Ścierka nic nie dała, a wręcz pogorszyła sprawę. Szukamy pomocy w zakresie czyszczenia powierzchni meblowych. Ktoś podeśle jakieś info do jakiegoś fachowca?

Łagiewniki, Bytom
Zajadając słodycze przy tapicerowanym stoliku do kawy i delektując się chwilą zapomnienia zagapiłam się i cukierek poplamił mi mój stoliczek. Próbowałam go domyć jednak nic to nie dało. Ani na mokro, ani na sucho plama nie chciała zejść. Moja niedomyta tapicerka szuka wybawcy. Czy takowy się znajdzie? Chętnie skorzystam z pobliskiej pomocy naszej społeczności.

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić serwis prania tapicerki

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502