Dezynfekcja Bytom

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
16.03.2021 Rozbark, Bytom
"Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i starannie, a cena okazała się naprawdę przystępna, zwłaszcza że inne zakłady oferowały tego typu usługi znacznie drożej. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną pracę i na pewno będziemy jeszcze polecać usługi tych specjalistów, bo naprawdę warto mieć pod ręką kogoś tak dobrego w tym, co robi. Warto również wspomnieć, że usługa była pilna, a panowie elastyczni."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 80
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
18.03.2021 Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
"Potrzebny nam był serwis dezynfekcji trafiliśmy na tych techników. Wszystko zrobione zostało bardzo dokładnie i sprawnie, a cena również nie należała do najwyższych i była adekwatna do efektu, jaki został uzyskany. Polecamy serdecznie kompleksowe i niedrogie usługi tych panów i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich fachowego wsparcia w przyszłości."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 69
Sprawdź szczegóły
23.03.2021 Jerzego Ziętka, Bytom
"Usługa odkażania pomieszczeń w domu wykonana została prawidłowo i przyniosła oczekiwany efekt. Punktualna firma, panowie przyjechali na miejsce o czasie, powiedzieli nam co i jak będą robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tych fachowców i na pewno będziemy w przyszłości polecać ich fachowe i kompleksowe usługi."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 100
Sprawdź szczegóły
05.03.2021 Rozbark, Bytom
"Dezynfekcja zdecydowanie na najwyższym poziomie. Czyszczenie pomieszczeń okazało się bardzo efektywne, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena za usługę okazała się niższa niż początkowo myśleliśmy. Polecamy z ręką na sercu, a numer telefonu zapisujemy na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
30.01.2021 Górniki, Bytom
"Z odkażaniem pomieszczenia po zmarłym ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali profesjonalnie, a ceny mieli naprawdę przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści, a także z ceny, która była naprawdę przystępna. Polecamy za fachowość, dokładność i szeroką wiedzę."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń i kompleksowe usługi sprzątające na terenie Katowic oraz Śląska. Zgłoś się do serwisu Vinatcom i poznaj pełną ofertę firmy. Konkurencyjne na rynku ceny i wysoka jakość świadczonych usług.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Bytom, Korczaka, Sucha Góra

2021-02-23 Chciałbym zamówić odgrzybianie ścian w bloku
Mamy poważny problem z pleśnią na ścianie. Wydaje mi się, że z dnia na dzień ten grzyb staje się coraz większy, dlatego też chciałabym jak najprędzej podjąć działania i zamówić kompleksowe odgrzybianie mieszkania.

Bytom, Olimpijska

2021-02-09 UV - czy taka metoda jest dobra w domu?
Dzień dobry. Potrzebuję pomocy w moim budynku mieszkalnym. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu z sypialni wydobyłwa się przkry zapach. Przeszukałam już wszystko i nie wiem skąd wydobywa się ten zapach. Widziałam, że Państwo zajmują się takimi sprawami. Czy mogę liczyć na pomoc?

Bytom, Racjonalizatorów

2021-01-29 Pilne usunięcie alegrenów z mieszkania
Niestety wczoraj spotkał nas bardzo niemiły incydent. Mieliśmy dość poważną awarię hydraulinczą i teraz po wybiciu kanalizacji chciałabym zamówić odkażanie i dezynfekcję całego mieszkania. Na kiedy jest to możliwe?

Bytom, Strzelców Bytomskich

2021-01-03 Na jutro poszukuje dezynfekcji łóżek i materacy w domu
Dobry wieczór. Poszukuje na ten moment ofert, aby wykonać dezynfekcje kilku rzeczy w hotelu. Chcielibyśmy znać dostępne terminy i Państwa cenniki. Najlepiej zebrać wszystkie najważniejsze informacji w jednym pliku i proszę to do nas przesłać. Będę wdzięczna za poważne potraktowanie sprawy.

Bytom, Łagiewnicka

2020-12-30 Utylizacja zwierząt w piwnicy
Dzień dobry. Wynajmuję mieszkanie, w którym jest grzyb na ścianie. Właścicielka nic z tym nie chce zrobić, a ja mam uczulenie na to i cały czas kicham. Nie wiem, gdzie zgłosić ten problem i co z tym zrobić. Czy możecie mi udzielić najpierw porady telefonicznej? Proszę o pilny kontakt, aby się tym zająć. Pozdrawiam serdecznie.

Roborniczna, Bytom

2020-12-22 Jaka jest cena za ozonowanie?
Witam serdecznie. Mieszkam w domu, gdzie niedawno zmarła moja babcia. Chciałabym tam zrobić generalne czyszczenie i chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt sprzątania po zmarłych. Bardzo zależy mi na czasie, aby mieć szybko wykonaną usługę. Będę wdzięczna za szybki kontakt w tej sprawie. Chciałabym się dowiedzieć jakie są dostępne u Państwa terminy?

Łagiewniki, Tulipanów

2020-10-16 Potrzebne ozonowanie w gospodarstwie
W naszym domku jednorodzinnym na wsi kilka dni temu pojawiła się pleśń na ścianie. Zielono-brązowe plamy są aktualnie już rogach pod sufitem w kuchni i w salonie, który jest tuż obok. Czy można państwu zlecić usunięcie tego okropnego grzyba i to jak najszybciej?

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście

Zobacz również inne usługi w mieście Bytom

732 080 502