Dezynfekcja Bytom

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i starannie, a cena okazała się naprawdę przystępna, zwłaszcza że inne zakłady oferowały tego typu usługi znacznie drożej. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną pracę i na pewno będziemy jeszcze polecać usługi tych specjalistów, bo naprawdę warto mieć pod ręką kogoś tak dobrego w tym, co robi. Warto również wspomnieć, że usługa była pilna, a panowie elastyczni."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był serwis dezynfekcji trafiliśmy na tych techników. Wszystko zrobione zostało bardzo dokładnie i sprawnie, a cena również nie należała do najwyższych i była adekwatna do efektu, jaki został uzyskany. Polecamy serdecznie kompleksowe i niedrogie usługi tych panów i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich fachowego wsparcia w przyszłości."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania pomieszczeń w domu wykonana została prawidłowo i przyniosła oczekiwany efekt. Punktualna firma, panowie przyjechali na miejsce o czasie, powiedzieli nam co i jak będą robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tych fachowców i na pewno będziemy w przyszłości polecać ich fachowe i kompleksowe usługi."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja zdecydowanie na najwyższym poziomie. Czyszczenie pomieszczeń okazało się bardzo efektywne, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena za usługę okazała się niższa niż początkowo myśleliśmy. Polecamy z ręką na sercu, a numer telefonu zapisujemy na przyszłość."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Problem ze szkodliwymi substancjami dotknął część moich pomieszczeń, dlatego postanowiłem wezwać eksperta od DDD. Ten wykonawca zaproponował dekontaminację, która jak się później okazało, przyniosła oczekiwany efekt. Praca wykonana została sumiennie, starannie i bardzo dokładnie, a koszt był stosunkowo niski. Polecam każdemu za fachowość i ogromne zaangażowanie. Telefon zachowuję. "
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z odkażaniem pomieszczenia po zmarłym ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali profesjonalnie, a ceny mieli naprawdę przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści, a także z ceny, która była naprawdę przystępna. Polecamy za fachowość, dokładność i szeroką wiedzę."
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja w wykonaniu tych specjalistów przebiegła bez zarzutu. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Pracę wykonali zgodnie z ustalonym terminem, a cena za usługę była do zaakceptowania, chociaż początkowo myślałem, że będzie odrobinę niższa. Generalnie jestem zadowolony z usługi i polecam każdemu. Numer telefonu już dodałem do listy kontaktów."
Wybrane zlecenia

Bytom, Korczaka, Sucha Góra

Chciałbym zamówić odgrzybianie ścian w bloku
Mamy poważny problem z pleśnią na ścianie. Wydaje mi się, że z dnia na dzień ten grzyb staje się coraz większy, dlatego też chciałabym jak najprędzej podjąć działania i zamówić kompleksowe odgrzybianie mieszkania.

Bytom, Olimpijska

UV - czy taka metoda jest dobra w domu?
Dzień dobry. Potrzebuję pomocy w moim budynku mieszkalnym. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu z sypialni wydobyłwa się przkry zapach. Przeszukałam już wszystko i nie wiem skąd wydobywa się ten zapach. Widziałam, że Państwo zajmują się takimi sprawami. Czy mogę liczyć na pomoc?

Bytom, Racjonalizatorów

Pilne usunięcie alegrenów z mieszkania
Niestety wczoraj spotkał nas bardzo niemiły incydent. Mieliśmy dość poważną awarię hydraulinczą i teraz po wybiciu kanalizacji chciałabym zamówić odkażanie i dezynfekcję całego mieszkania. Na kiedy jest to możliwe?

Bytom, Strzelców Bytomskich

Na jutro poszukuje dezynfekcji łóżek i materacy w domu
Dobry wieczór. Poszukuje na ten moment ofert, aby wykonać dezynfekcje kilku rzeczy w hotelu. Chcielibyśmy znać dostępne terminy i Państwa cenniki. Najlepiej zebrać wszystkie najważniejsze informacji w jednym pliku i proszę to do nas przesłać. Będę wdzięczna za poważne potraktowanie sprawy.

Bytom, Łagiewnicka

Utylizacja zwierząt w piwnicy
Dzień dobry. Wynajmuję mieszkanie, w którym jest grzyb na ścianie. Właścicielka nic z tym nie chce zrobić, a ja mam uczulenie na to i cały czas kicham. Nie wiem, gdzie zgłosić ten problem i co z tym zrobić. Czy możecie mi udzielić najpierw porady telefonicznej? Proszę o pilny kontakt, aby się tym zająć. Pozdrawiam serdecznie.

Roborniczna, Bytom

Jaka jest cena za ozonowanie?
Witam serdecznie. Mieszkam w domu, gdzie niedawno zmarła moja babcia. Chciałabym tam zrobić generalne czyszczenie i chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt sprzątania po zmarłych. Bardzo zależy mi na czasie, aby mieć szybko wykonaną usługę. Będę wdzięczna za szybki kontakt w tej sprawie. Chciałabym się dowiedzieć jakie są dostępne u Państwa terminy?

Łagiewniki, Tulipanów

Potrzebne ozonowanie w gospodarstwie
W naszym domku jednorodzinnym na wsi kilka dni temu pojawiła się pleśń na ścianie. Zielono-brązowe plamy są aktualnie już rogach pod sufitem w kuchni i w salonie, który jest tuż obok. Czy można państwu zlecić usunięcie tego okropnego grzyba i to jak najszybciej?

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502