Dezynfekcja Bytom

Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był serwis dezynfekcji trafiliśmy na tych techników. Wszystko zrobione zostało bardzo dokładnie i sprawnie, a cena również nie należała do najwyższych i była adekwatna do efektu, jaki został uzyskany. Polecamy serdecznie kompleksowe i niedrogie usługi tych panów i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich fachowego wsparcia w przyszłości."
Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
Zakres usług
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania pomieszczeń w domu wykonana została prawidłowo i przyniosła oczekiwany efekt. Punktualna firma, panowie przyjechali na miejsce o czasie, powiedzieli nam co i jak będą robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tych fachowców i na pewno będziemy w przyszłości polecać ich fachowe i kompleksowe usługi."
Jerzego Ziętka, Bytom
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja zdecydowanie na najwyższym poziomie. Czyszczenie pomieszczeń okazało się bardzo efektywne, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena za usługę okazała się niższa niż początkowo myśleliśmy. Polecamy z ręką na sercu, a numer telefonu zapisujemy na przyszłość."
Rozbark, Bytom
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z odkażaniem pomieszczenia po zmarłym ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali profesjonalnie, a ceny mieli naprawdę przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści, a także z ceny, która była naprawdę przystępna. Polecamy za fachowość, dokładność i szeroką wiedzę."
Górniki, Bytom
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja w wykonaniu tych specjalistów przebiegła bez zarzutu. Panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Pracę wykonali zgodnie z ustalonym terminem, a cena za usługę była do zaakceptowania, chociaż początkowo myślałem, że będzie odrobinę niższa. Generalnie jestem zadowolony z usługi i polecam każdemu. Numer telefonu już dodałem do listy kontaktów."
Łagiewniki
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Zwalczanie szkodników to zadanie dla profesjonalistów. Lepiej nie podejmować się go na własną rękę, gdyż takie działania mogą być nie tylko nieskuteczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że usługi takie jak ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Problem ze szkodliwymi substancjami dotknął część moich pomieszczeń, dlatego postanowiłem wezwać eksperta od DDD. Ten wykonawca zaproponował dekontaminację, która jak się później okazało, przyniosła oczekiwany efekt. Praca wykonana została sumiennie, starannie i bardzo dokładnie, a koszt był stosunkowo niski. Polecam każdemu za fachowość i ogromne zaangażowanie. Telefon zachowuję. "
Miechowice
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i starannie, a cena okazała się naprawdę przystępna, zwłaszcza że inne zakłady oferowały tego typu usługi znacznie drożej. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną pracę i na pewno będziemy jeszcze polecać usługi tych specjalistów, bo naprawdę warto mieć pod ręką kogoś tak dobrego w tym, co robi. Warto również wspomnieć, że usługa była pilna, a panowie elastyczni."
Rozbark, Bytom
Usługi DDD Overland Joanna Karkoszka
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Ta firma jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja ...
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...
Wybrane zlecenia

Bytom, Korczaka, Sucha Góra

2021-02-23 Chciałbym zamówić odgrzybianie ścian w bloku
Mamy poważny problem z pleśnią na ścianie. Wydaje mi się, że z dnia na dzień ten grzyb staje się coraz większy, dlatego też chciałabym jak najprędzej podjąć działania i zamówić kompleksowe odgrzybianie mieszkania.

Bytom, Olimpijska

2021-02-09 UV - czy taka metoda jest dobra w domu?
Dzień dobry. Potrzebuję pomocy w moim budynku mieszkalnym. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu z sypialni wydobyłwa się przkry zapach. Przeszukałam już wszystko i nie wiem skąd wydobywa się ten zapach. Widziałam, że Państwo zajmują się takimi sprawami. Czy mogę liczyć na pomoc?

Bytom, Racjonalizatorów

2021-01-29 Pilne usunięcie alegrenów z mieszkania
Niestety wczoraj spotkał nas bardzo niemiły incydent. Mieliśmy dość poważną awarię hydraulinczą i teraz po wybiciu kanalizacji chciałabym zamówić odkażanie i dezynfekcję całego mieszkania. Na kiedy jest to możliwe?

Bytom, Strzelców Bytomskich

2021-01-03 Na jutro poszukuje dezynfekcji łóżek i materacy w domu
Dobry wieczór. Poszukuje na ten moment ofert, aby wykonać dezynfekcje kilku rzeczy w hotelu. Chcielibyśmy znać dostępne terminy i Państwa cenniki. Najlepiej zebrać wszystkie najważniejsze informacji w jednym pliku i proszę to do nas przesłać. Będę wdzięczna za poważne potraktowanie sprawy.

Bytom, Łagiewnicka

2020-12-30 Utylizacja zwierząt w piwnicy
Dzień dobry. Wynajmuję mieszkanie, w którym jest grzyb na ścianie. Właścicielka nic z tym nie chce zrobić, a ja mam uczulenie na to i cały czas kicham. Nie wiem, gdzie zgłosić ten problem i co z tym zrobić. Czy możecie mi udzielić najpierw porady telefonicznej? Proszę o pilny kontakt, aby się tym zająć. Pozdrawiam serdecznie.

Roborniczna, Bytom

2020-12-22 Jaka jest cena za ozonowanie?
Witam serdecznie. Mieszkam w domu, gdzie niedawno zmarła moja babcia. Chciałabym tam zrobić generalne czyszczenie i chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt sprzątania po zmarłych. Bardzo zależy mi na czasie, aby mieć szybko wykonaną usługę. Będę wdzięczna za szybki kontakt w tej sprawie. Chciałabym się dowiedzieć jakie są dostępne u Państwa terminy?

Łagiewniki, Tulipanów

2020-10-16 Potrzebne ozonowanie w gospodarstwie
W naszym domku jednorodzinnym na wsi kilka dni temu pojawiła się pleśń na ścianie. Zielono-brązowe plamy są aktualnie już rogach pod sufitem w kuchni i w salonie, który jest tuż obok. Czy można państwu zlecić usunięcie tego okropnego grzyba i to jak najszybciej?

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502