Naprawa i Serwis AGD Bytom

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa AGD w Katowicach to zadanie, którego podejmujemy się zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Każda popsuta zmywarka, pralka albo jakikolwiek inny sprzęt AGD niezależnie od wieku i marki, może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 49
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.02.2021 Bytom Bobrek
Ci fachowcy to niewątpliwie eksperci w dziedzinie AGD. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca chociaż nie należała do najłatwiejszych, sprawiała im przyjemność. Na plus zasługuje fakt, że większość prac naprawczych wykonują w domu u klienta, za co jestem im bardzo wdzięczny. Polecam ten serwis AGD z całego serca, a numer telefonu znalazł się już na liście kontaktów.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FUH
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
21.03.2021 Bytom Stolarzowice
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści. Naprawa zmywarki nie zajęła im wiele czasu, a zadanie przebiegło solidnie, sumiennie i uczciwie. Zdecydowanie polecam ten serwis za szybką reakcję na zapytanie oraz wysoką skuteczność działania. Telefon do panów oczywiście zapisałem i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich kompleksowych usług.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
05.02.2021 Bytom Szombierki
Naprawa AGD wykonana została szybko, profesjonalnie i uczciwie, a panowie okazali się solidnymi fachowcami, którzy do zdania podszyli niezwykle odpowiedzialnie i fachowo. Całą pracę wykonali w domu, za co jestem im bardzo wdzięczny. Z ręką na sercu polecam ich kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Serwis AGD w pobliżu

2021-02-16 Bytom, Stolarzowice, Gombrowicza
Popsuła mi się zmywarka, nie wiem co to dokładnie za część, ale od jakiegoś czasu naczynia z górnej szuflady nie domywają się. Nie ma jakiejś zasady co do kątu czy czegoś takiego. Czasem są brudne w środku czasem na zewnątrz.

Potrzebuję serwisu sprzętu AGD od Electroluxa

2021-01-22 Bytom, Śródmieście, Daleka
Dzień dobry, szukam od pewnego czasu specjalistów, którzy mogliby się ze mną skontaktować i przyjechać na miejsce obejrzeć lodówkę. Z jakiegoś powodu temperatura u góry jest prawie pokojowa, natomiast w zamrażalniku wszystko zamarza i jest tyle lodu, że szuflady są o połowę mniejsze.

Serwis gwarancyjny LG

2020-11-09 Bytom, Rozbark
Witam serdecznie, kontaktuję się w sprawie mojej pralki. Kupiłam ją już dawno i od pewnego czasu jest kłopot z jej wirowaniem. Pracuje bardzo nieregularnie, zdarza się że nie potrafi pozbyć się wody z ubrań i dosłownie z nich spływa a innym razem wyciągam je praktycznie suche i można je ubrać. Czy macie odpowiedniego technika?

Fachowy serwis pogwarancyjny od marki Candy

2020-08-27 Krzyżowa, Bytom, Łagiewniki
Posiadam piekarnik z tej firmy. Model jest już stary bo ponad 5 letni, także oczekuję kogoś obeznanego. Niektóre tryby nie działają, a niektóre mylnie i na przykład termoobieg pracuje jako światło. Zależy mi na naprawie bo jestem przyzwyczajony

Poszukiwany technik od AGD Samsunga

2020-08-21 Bytom, Celna
Witam, piszę do Państwa w sprawie mojej suszarki do ubrań. Odnotowuję ostatnio z nią jakieś problemy. Nie dosusza dokładnie ubrań i wyświetla czasem nieznane mi błędy. Zaglądałam do instrukcji ale sama nie jestem w stanie stwierdzić czy to kwestia wentylacji czy jakiś problem z czujnikiem wilgoci.

Naprawa sprzętu AGD firmy AEG

2020-07-31 Bytom
Witam Państwa, mam cały sprzęt do zadudowy tej jednej marki i niepokoję się bo zaczynaja powoli wysiadać. Od zakupu minęło co prawda dobre 7 czy 8 lat, ale przecież powinny i 15 dobrze się trzymać, to nie są tanie urządzenia. Największy problem mamy z płytą indukcyjną, pracuje bardzo nieregularnie i czasem nie pozwala na jednoczesne używanie niektórych palników, potrafi też wywalić korki. Proszę o skontaktowanie się

Jaki jest czas serwisu AGD?

2020-07-22 Stroszek, Szymały
Dzień dobry, znalazłam Wasze ogłoszenie w internecie tu na stronie i zdecydowałam się napisać. Mam kłopot związany z piekarnikiem oraz pralką. Z tym pierwszym jest taka rzecz że działa jedynie dolna grzałka co znacznie wydłuża czas przygotowania czegokolwiek. Z automatem to taka sprawa, że nie rozpuszcza się właściwie proszek i zostają smugi od tego na ubraniach.

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście
732 080 502