Pranie Wykładzin Sosnowiec

Mamy dostępnych 3 specjalistów od czyszczenia wykładzin w Sosnowcu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Wykładzin Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Moja nieczysta wykładzina dosłownie spędzała mi sen z powiek, pomieszczenie z taką wykładziną mimo że jest urządzone w dobrym stylu to wciąż wygląda bardzo niedbale. Musiałam w końcu coś z tym zrobić i zdecydowałam się na czyszczenie wykładziny odpłatnie przez zespół fachowców. Jak bym wiedziała wcześniej że da się tak pięknie ją doczyścić to zadzwoniłabym po was od razu."
Stary Sosnowiec
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Wykładzin Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usuwanie plam z wykładzin przyniosło efekt w postaci czystej wykładziny. Praca przebiegła szybko i bardzo sprawie. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie w potrzebie."
Niwka
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa prania wykładzin na sucho stała na najwyższym poziomie. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego ceny mieli bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco za fachowo i solidnie wykonaną pracę, a także za przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił naszego domowego budżetu. Kontakt oczywiście zapisujemy i będziemy polecać innym."
Środula
Pytania od klientów

09.08.2021
Co jakiś czas umawiamy się z koleżankami na oglądanie filmów przy winku i jednoczesnym robieniu mani i pedi. Nie wiem czy przesadziłyśmy z procentami, ale na wykładzinie została plama od lakieru od paznokci. Jestem zmuszona zamówić wizytę serwisu czyszczącego wykładzinę w domu klienta, bo ja sama się tego nie podejmę.

23.07.2021
Po tym jak babcia została sama, nie adzi sobie jak dawniej ze wszystkimi codziennymi obowiązkami. Chciałabym jej jakoś pomóc, myślę, że dobrym pomysłem będzie generalne wysprzątanie jej mieszkania. Na pierwszy rzut pójdą brudne wykładziny. Bardzo proszę o polecenie najlepszego z możliwych serwisów zajmujących się praniem wykładzin. Za wszelkie polecenia i sugestie z całego serca dziękuję.

21.07.2021
Po wystawnej kolacji dla przyjaciół i znajomych na wykładzinie w salonie mamy plamy od czerwonego wina, których chciałabym się pozbyć w miarę szybko. Nie znam się a metodach co lepsze, pranie czy czyszczenie na sucho, ale szukam kogoś kto oceni stan wykładziny, dobierze najlepszą metodę i podejmie się zlecenia. Znajdę tu odpowiednich ludzi?

01.07.2021
Niestety nie każdy klient, który przychodzi do naszego biura jest schludny i dba o czystość, nie zawsze korzystają z wycieraczki znajdującej się przed drzwiami wejściowymi. A pogoda potrafi być kapryśna, zwłaszcza ostatnio. Dlatego mamy do usunięcia plamy od błota z wykładziny. Ile kosztuje taka usługa? Jakie są terminy? Czy można liczyć na wystawienie faktury VAT?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze

Czyszczenie dywanów, pranie tapicerki, czy usuwanie roztoczy z dywanu najlepiej przekazać pracownikom z firmy oferującej usługi piorące. Dzięki temu będziesz miał pewność, że każda z usług zostanie należycie wykonana.

Gdzie znaleźć odpowiedniego specjalistę? Odpowiedź jest prosta. Skorzystaj z serwisu naprawek.pl i nie martw się o zdrowie domowników. Wszyscy współpracujący z nami specjaliści dzięki posiadanemu doświadczeniu w pełni profesjonalnie wyczyszczą dywany, czy wykładziny. Czyszczenie sofy, foteli, czy innych mebli nie będzie stanowiło dla nich żadnego wyzwania. Koszt i termin usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem wybranej firmy.

Roztocza kurzu lub inne drobnoustroje to główne przyczyny alergii, dlatego ich systematyczne usuwanie może znacznie poprawić komfort życia. Samodzielnie nie jesteś w stanie pozbyć się ich w pożądany sposób, dlatego już teraz przekaż to zadanie specjalistom z konkretnej firmy sprzątającej.

Wykładzina, która zajmuje całą powierzchnię pomieszczenia, powinna być średnio trzy razy w roku odświeżana. Świetnym rozwiązaniem może się okazać parowe czyszczenie wykładzin, a także innych powierzchni lub przedmiotów. Metoda ta jest bezpieczna dla małych dzieci, czy zwierząt. Zwykły odkurzacz to mimo wszystko za mało – usunie brud jedynie z powierzchni dywanu. Czyszczenie parowe zlikwiduje wszelkie groźne drobnoustroje, które gromadzą się zdecydowanie głębiej. Warto jednak pamiętać, że najlepszą porą na tego rodzaju czyszczenie jest lato – kiedy jest ciepło dywan zdecydowanie szybciej wyschnie. W wilgotnym dywanie, czy wykładzinie bardzo szybko może się rozwinąć pleśń.

Zdarzyć się może, że poza plamami, konieczne jest również usunięcie nieprzyjemnego zapachu z tapicerki. Regularne przeprowadzanie tego rodzaju czynności jest tym bardziej konieczne, jeśli posiadasz w domu zwierzęta. Korzystanie z domowych sposobów, czy odświeżaczy powietrza nie pomoże, dlatego nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do specjalisty, który pomoże Ci zlikwidować uporczywą woń.

Jeśli posiadasz skórzane meble powinieneś pamiętać o ich cyklicznym czyszczeniu. W tym celu powinno się korzystać z odpowiednich produktów – użycie niewłaściwych może trwale uszkodzić surowiec.

Jeśli zależy Ci na jak najdłuższym korzystaniu z posiadanych mebli, pamiętaj o usługach impregnacji tapicerki. Dzięki zabiegom przeprowadzonym przez fachowców masz gwarancję, że każde zlecenie wykonywane jest zgodne ze standardami obsługi klienta.

Meble skórzane nie należą do tanich, dlatego, jeśli wyglądają na wysłużone, warto skorzystać z usług renowacji skóry. Dzięki tego rodzaju zabiegom meble zyskają drugie życie. 

Sprzątanie oraz czyszczenie nie należą do lubianych form spędzania wolnego czasu. Jeśli będziesz systematycznie korzystał z usług firm piorących, zyskasz pewność, że Twój dom jest przyjazny dla Ciebie i rodziny. Roztocze gromadzące się na wszystkich powierzchniach, szczególnie w miejscach wilgotnych i ciepłych są niebezpieczne nie tylko dla alergików. Pozbądź się ich dzięki specjalistom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Już teraz wybierz numer na infolinię i ciesz się czystym mieszkaniem. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502