Pranie Dywanów Sosnowiec

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem dywanów panowie poradzili sobie znakomicie. Od razu było widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości skorzystamy niejeden raz z ich kompleksowego wsparcia, bo lepszej firmy czyszczącej w okolicy na pewno nie znajdziemy. Telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy na przyszłość i będziemy polecać również innym w potrzebie."
Dębowa Góra, Sosnowiec
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Korzystałem z usług tego serwisu w zeszłym tygodniu. Za racji tego, iż pracownicy bardzo dobrze poradzili sobie z plamą od farby, postanowiłem wystawić im pozytywną opinię. Czyszczenie dywanu przeprowadzono dokładnie, szybko i za rozsądną cenę. Umówiłem się na czwartek, a w piątek dywan był już do odbioru. Fachowcy godni polecenia."
Stare Maczki, Sosnowiec
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Milowice
Błagam o pomoc. Moje dzieci dorwały się dzisiaj do mojej kosmetyczki i nie dość że całe się wysmarowały moją szminką to jeszcze postanowiły pokolorować dywan. Stwierdziły, że teraz jest ładniejszy? Czy jesteście w stanie poradzić sobie z takimi plamami? Proszę o podanie orientacyjnych kosztów czyszczenia.

2021-09-06 Ostrowy Górnicze, Sosnowiec
Przyjechałam dzisiaj do mojej mamy u której dawno nie byłam i zobaczyłam że ma strasznie wybrudzony dywan. Mówi że już od bardzo dawna go nie czyściła. Czy świadczynie Państwo takie usługi? Jaki jest koszt wyprania dywanu? Bardzo zależy mi na czasie bo za parę dni wyjeżdżam. Czy mogę liczyć na szybką pomoc z Państwa strony?

2021-08-20 Stary Sosnowiec, Sosnowiec
Piszę do Państwa w takiej sprawie. Przyjechałam do koleżanki w odwiedziny z dziećmi. Faktycznie trochę ich nie upilnowałam i pobrudziły koleżance dywan. Bardzo bym chciała naprawić szkodę. Jakie są koszty wykonania usługi? Czy pierzecie dywany w zakładzie? Zabieracie je sami czy trzeba przywieźć? Bardzo proszę o pilną informację.

2021-07-11 Zagórze
Pilnie potrzebuję prania parowego dywanów. Słyszałam, że jest to jedyna skuteczna metoda usuwania plam od tłuszczu. Czy jest to prawda? Jaki jest koszt wykonania usługi? Czy wykonujecie takie czyszczenie na miejscu czy zabieracie dywan do siebie?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze

Czyszczenie dywanów, pranie tapicerki, czy usuwanie roztoczy z dywanu najlepiej przekazać pracownikom z firmy oferującej usługi piorące. Dzięki temu będziesz miał pewność, że każda z usług zostanie należycie wykonana.

Gdzie znaleźć odpowiedniego specjalistę? Odpowiedź jest prosta. Skorzystaj z serwisu naprawek.pl i nie martw się o zdrowie domowników. Wszyscy współpracujący z nami specjaliści dzięki posiadanemu doświadczeniu w pełni profesjonalnie wyczyszczą dywany, czy wykładziny. Czyszczenie sofy, foteli, czy innych mebli nie będzie stanowiło dla nich żadnego wyzwania. Koszt i termin usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem wybranej firmy.

Roztocza kurzu lub inne drobnoustroje to główne przyczyny alergii, dlatego ich systematyczne usuwanie może znacznie poprawić komfort życia. Samodzielnie nie jesteś w stanie pozbyć się ich w pożądany sposób, dlatego już teraz przekaż to zadanie specjalistom z konkretnej firmy sprzątającej.

Wykładzina, która zajmuje całą powierzchnię pomieszczenia, powinna być średnio trzy razy w roku odświeżana. Świetnym rozwiązaniem może się okazać parowe czyszczenie wykładzin, a także innych powierzchni lub przedmiotów. Metoda ta jest bezpieczna dla małych dzieci, czy zwierząt. Zwykły odkurzacz to mimo wszystko za mało – usunie brud jedynie z powierzchni dywanu. Czyszczenie parowe zlikwiduje wszelkie groźne drobnoustroje, które gromadzą się zdecydowanie głębiej. Warto jednak pamiętać, że najlepszą porą na tego rodzaju czyszczenie jest lato – kiedy jest ciepło dywan zdecydowanie szybciej wyschnie. W wilgotnym dywanie, czy wykładzinie bardzo szybko może się rozwinąć pleśń.

Zdarzyć się może, że poza plamami, konieczne jest również usunięcie nieprzyjemnego zapachu z tapicerki. Regularne przeprowadzanie tego rodzaju czynności jest tym bardziej konieczne, jeśli posiadasz w domu zwierzęta. Korzystanie z domowych sposobów, czy odświeżaczy powietrza nie pomoże, dlatego nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do specjalisty, który pomoże Ci zlikwidować uporczywą woń.

Jeśli posiadasz skórzane meble powinieneś pamiętać o ich cyklicznym czyszczeniu. W tym celu powinno się korzystać z odpowiednich produktów – użycie niewłaściwych może trwale uszkodzić surowiec.

Jeśli zależy Ci na jak najdłuższym korzystaniu z posiadanych mebli, pamiętaj o usługach impregnacji tapicerki. Dzięki zabiegom przeprowadzonym przez fachowców masz gwarancję, że każde zlecenie wykonywane jest zgodne ze standardami obsługi klienta.

Meble skórzane nie należą do tanich, dlatego, jeśli wyglądają na wysłużone, warto skorzystać z usług renowacji skóry. Dzięki tego rodzaju zabiegom meble zyskają drugie życie. 

Sprzątanie oraz czyszczenie nie należą do lubianych form spędzania wolnego czasu. Jeśli będziesz systematycznie korzystał z usług firm piorących, zyskasz pewność, że Twój dom jest przyjazny dla Ciebie i rodziny. Roztocze gromadzące się na wszystkich powierzchniach, szczególnie w miejscach wilgotnych i ciepłych są niebezpieczne nie tylko dla alergików. Pozbądź się ich dzięki specjalistom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Już teraz wybierz numer na infolinię i ciesz się czystym mieszkaniem. 

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502