Pranie Tapicerki Sosnowiec

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki domowej przyniosło efekt. Teraz tapicerka wygląda jak nowa - bez żadnych uporczywych plam, których sami wcześniej nie byliśmy w stanie usunąć. Szczerze polecamy kompleksowe i niedrogie usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i chętnie będziemy współpracować dalej. Warto mieć namiary do takiej solidnej firmy."
Rudna
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Współpracujemy z tą firmą już od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Panowie zawsze wywiązują się z powierzonego zadania, do tego praca przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecamy z ręką na sercu każdemu, komu potrzebna jest pilnie usługa czyszczenia tapicerki."
Zagórze
Wybrane zlecenia

2021-09-14 Sosnowiec
Dzień dobry, chciałbym umówić usługę na czyszczenie narożnika oraz 3 poduchy. Narożnik oraz poduchy są obszyte z materiału, proszę podać termin usługi, zależy mi na szybkim wykonaniu.

2021-08-13 Walcownia, Sosnowiec
Witam, mam pytanie: jaka jest cena usunięcia z tapicerki śladów makijażu? Córcia podkradła mi kosmetyki i teraz na kanapie mam ślady trwałej, wodoodpornej szminki. Dlatego właśnie zależy mi na dokładnym praniu. Proszę też o informację jaka jest cena takiej usługi.

2021-08-01 Walcownia, Sosnowiec
Chciałabym wyprać fotele, są duże i masywne, mają niestety jasną tapicerkę, więc na bieżąco pozbywam się drobnych zabrudzeń. Ostatnio jednak dzieci po powrocie z dworu postanowiły się wylegiwać w brudnych butach i ubranich zamiast od razu ruszyć do kąpieli, tym sposobem pobrudziły meble. Proszę zatem o kontakt do firmy, która tym razem wyręczy mnie w dogłębnym doczyszczeniu wpoczynowch foteli.

2021-07-22 Pogoń, Sosnowiec
Dzień dobry, szukam seriwsu, który wyczyści tapicerowaną wersalkę. Przed długi czas mebel był na strychu, tylko się kurzył, ale właściwie był mało używany, więc przyda nam się na działkę, wystarczy go porządnie uprać. Jaka jest cena usunięcia z tapicerki mebla tego typu nieczystości? Proszę o odpowiedź.

2021-06-22 Ostra Górka
Maż będąc na stacji przy okazji tankowania auta próbował doczyścić tapicerkę, ale na moje oko jest strasznie niedomyta i potrzrebny będzie fachowiec by poprawił te niedociagnięcia. W jakich godzinach można do Państwa dojechać na wykonanie usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502