Pranie Wykładzin Ruda Śląska

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jakieś dwa lub trzy dni temu zamówiłem usługę w tym serwisie, chodziło o czyszczenie wykładzin w salonie i pokoju mojego dziecka bo były w nim dość spore plamy od soku na wykładzinie. Czyszczenie nie zajeło serwisantom długo, plamy zostały ładnie doprane i nie ma po nich żadnego śladu. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu tego serwisu. pozdrawiam serdecznie serwisantów."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie mogłam uporać się z brudnym dywanem przez jakiś tydzień. Wylała mi się na niego kawa i na nic nie mogłam usunąć plamy, cały czas wykładzina była tak jakby niedomyta. Postnowiłam poprosić o pomoc specjalistę od czyszczenia wykładzin. Panu wystarczyło jedno pranie i jedna godzina, aby skutecznie pozbyć się zabrudzenia."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłam do tej firmy ponieważ po tym jak ja sama próbowałam wyprać wykładzinę u mnie w mieszkaniu wykładzina wciąż nie była niedomyta i było na niej mnóstwo plam, a do tego jeszcze porobiły się brzydkie zacieki. Na szczęście znalazł się u nich jeszcze wolny termin. Wykładzina została poprawnie wyprana. A ja teraz już wiem że nie ma co samemu kombinować tylko najlepiej od razu dzwonić po fachowca."
Wybrane zlecenia

2021-09-08 Wirek
Mieliśmy parapetówkę. Jeden z gości zalał nam wykładzinę. Poszukuje firmy, która podjęłaby się prania tej wykładziny. Plamy są najprawdopodobniej od wina. Mam nadzięję, że Państwa serwis nam pomoże, ponieważ wykładzina jest nowa i szkoda byłoby ją wyrzucać, a mami inne wydatki związane z urządzaniem i wyposażeniem mieszkania.

2021-08-31 Orzegów, Ruda Śląska
Jestem właścicielką salonu piękności. Ostatnio mojej pracownicy rozlał się lakier do paznokci. Sprawa jest na tyle poważna, że plama nie chce zejść żadnym detergentem, rozpuszczalnikiem także. Poszukuję serwisu w okolicy, który podjąłby się usunięcia plamy od lakieru do paznokci.

2021-07-31 Ruda
Dzień dobry. W moim mieszkaniu posiadam wykładzinę. Potrzebuję technika, który podjąłby się czyszczenia tej wykładziny, jest niedomyta. Od kilku lat nie była ona czyszczona. Ostatnio pojawił się nieprzyjemny zapach. Pomożecie?

2021-07-09 Ruda
Mam niesforne dzieci w domu. Kilka dni temu moje urwisy pobrudziły wykładzinę w moim domu. Nie ukrywam, że troszkę się na nie zdenerwowałam, natomiast nie mogę długo gniewać się na moje pociechy. Szukam serwisu, któy podjąłby się prania tej wykładziny, mam nadzieję, że pomożecie, gdyż sama nie dam rady, a zależy mi na czystym dywanie.

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Orzegów
  2. Godula
  3. Ruda
  4. Chebzie
  5. Kochłowice
  6. Czarny Las
  7. Bielszowice
  8. Bykowina
  9. Wirek
  10. Halemba

Wyczyszczenie zabrudzeń z wykładziny, pranie tapicerki, czy impregnację skóry zawsze powinni wykonywać tylko i wyłącznie specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji wspomnianych czynności.

Znalezienie odpowiedniego fachowca nie jest łatwe, dlatego, żeby zaoszczędzić sporą ilość czasu, skorzystaj z serwisu naprawek.pl. Współpracujące z portalem firmy sprzątające dzięki zatrudnianiu kompetentnych pracowników cieszą się uznaniem wśród klientów. Każda przeprowadzona przez nich usługa wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami wraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń czyszczących.

Wykładzina czy dywany wymagają regularnego czyszczenia – nie powinno to być rzadziej przeprowadzane niż trzy razy w roku. Liczne drobnoustroje gromadzące się w każdym z pomieszczeń, a w szczególności w łóżkach powodują szereg utrudniających życie alergii. Czyszczenie sofy, podobnie jak czyszczenie foteli i krzeseł powinno odbyć się z należytą dokładnością – to właśnie na nich spędzasz sporą część swojego życia.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie alergeny zostaną skutecznie zlikwidowane, skorzystaj z parowego prania wykładziny i innych przedmiotów codziennego użytku. Czyszczenie parą wodną jest ekologiczne oraz co równie ważne posiada działanie dezynfekujące. Tego rodzaju zabiegi zaleca się wykonywać w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Roztocza kurzu, pleśń, pchły, wszy, bakterie czy wirusy zostaną skutecznie usunięte dzięki wysokiej, osiągającej średnio 160 stopni Celsjusza temperaturze. Zwykły odkurzacz nie sprawdzi się w tym przypadku, ponieważ usunie tylko wierzchnie zabrudzenia.

Dbanie o meble wykonane ze skóry nie należy do najłatwiejszych. Surowiec ten jest dość wymagający, dlatego nie zaleca się czyszczenia go nieodpowiednimi środkami. Czyszczenie tapicerki skórzanej zleć wykwalifikowanym pracownikom z firmy przyjmującej tego rodzaju zlecenia. Samodzielne przeprowadzanie tego rodzaju czynności może skończyć się trwałym uszkodzeniem zewnętrznej warstwy materiału.

Po zakończeniu czyszczenia zaleca się wykonanie konserwacji mebli skórzanych. Dzięki niej meble na dłużej zachowają dobry wygląd. Zabezpieczona odpowiednimi środkami skóra będzie odporniejsza na wszelkie zanieczyszczenia i uszkodzenia.

Renowacja mebli to ratunek dla wszystkich sprzętów, które z powodu upływu czasu nie wyglądają zbyt reprezentacyjnie. Umieszczenie zabytkowego krzesła czy stołu w nieco odświeżonej formie sprawi, że każde pomieszczenie urządzone nawet w nowoczesnym stylu nabierze elegancji i oryginalności.  

Jeśli zależy Ci na sprawnej realizacji zlecenia, skontaktuj się z serwisem naprawek.pl. Znajdziesz na nim tylko rzetelnych, sprawdzonych fachowców, którzy w możliwie jak najkrótszym czasie przeprowadzą wszystkie zlecone przez Ciebie czynności. Sprzątanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, neutralizacja zapachów w wykładzinie oraz usuwanie alergenów z wykładzin to zadania dla specjalistów współpracujących z serwisem Naprawek. Zadzwoń już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502