Pranie Tapicerki Samochodowej Ruda Śląska

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidne pranie tapicerki samochodowej to specjalność tej ekipy czyszczącej. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a termin dostosowali na naszego harmonogramu (usługa była pilna). Dziękujemy za fachowo i solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z usług tego wykonawcy jeszcze w przyszłości. Warto dodać, że cena w porównaniu do konkurencji była bardzo przystępna. Polecamy gorąco."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-09-01 Godula
Pilne! Wziełam się za pranie tapicerki samochodowej w aucie mojego męża ale niestety powstały na tapicerce zacieki i ogólnie tapicerka jest niedomyta. Chciałabym by wasz serwis mi to poprawił i wyprał tapicerkę jeszcze raz. Kiedy najszybciej mogę się z państwem umówić. Bardzo by mi zależało by do wtorku w przyszłym tygodniu dadzą państwo radę?

2021-08-24 Bielszowice, Ruda Śląska
Witam serdecznie. Chcę zapisać się na czyszczenie tylnej kanapy w samochodzie, jaki jest czas oczekiwania na wolny termin? W samochodzie jest plama po truskawkach, bo zapomniałam zabrać owoce do domu i puściły mi sok który wylał się z kobiałki. Ile zapłacę za wyczyszczenie calej tapicerki? I ile trwa cały proces czyszczenia godzinę? czy jednak dłużej?

2021-07-11 Wirek
Mam w swoim samochodzie skórzaną tapicerkę, i chciałabym zamówić u państwa czyszczenie tapicerki samochodowej, głównie chodzi o usuwanie plam powstałych po psie i pozbycie się z auta jego sierści.

2021-07-08 Ruda
Fachowiec do prania tapicerki samochodowej poszukiwany na już! Dziecko naniosło mi do auta błota i weszło z butami na siedzenie w aucie, plamy od błota są na całym siedzeniu a tyle razy tłumaczyłem że tak nie wolno. Muszę je jak najszybciej usunąć bo moje auto woła o pomstę do nieba, nigdy nie było tu aż tak brudno. Pomocy!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502