Pranie Dywanów Ruda Śląska

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia wykładzin przebiegła ekspresowo i starannie, a efekt ostateczny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy polecać wszystkim znajomym i rodzinie."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa polegała na praniu wykładzin na sucho. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny mieli przystępne, a jakość usług stała na bardzo wysokim poziomie. Praca wykonana została dokładnie i za rozsądną cenę. Dziękujemy i polecamy gorąco za fachowo oraz rzetelnie wykonaną usługę. Telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ta firma czyszcząca zaprezentowała pełen profesjonalizm. Kontakt z wykonawcą nawiązany został bez problemu i już następnego dnia można było działać. Praca wykonana została na miejscu, efekt czyszczenia dywanów był zadowalający, a cena niska. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich fachowych i solidnych usług."
Wybrane zlecenia

Kochłowice
Dzień dobry. Czy jest możliwość przywiezienia do państwa jednego dywanu, który jest bardzo brudny ze względu na plamy po kawie? Niestety nie mam w mieszkaniu warunków sprzyjających komfortowemu praniu, dlatego też wolałbym go do Was dowieźć. Kiedy macie jakiś wolny termin? Czy można byłoby się umówić z fachowcem na jutro?

Czarny Las
Czy można u państwa w zakładzie zamówić pranie dywanu typu shaggy? Czy można liczyć na przyjazd fachowca do domu? Dywan jest bardzo poplamiony, wczoraj wylało się na niego mleko dla dziecka. Żona chciała zmieszać proszek z mlekiem, niestety butelka nie była dobrze zakręcona.

Orzegów, Ruda Śląska
Chciałbym skontaktować się z pracownikiem państwa firmy w celu umówienia się na pranie dywanu sizalowego. Jest na nim wielka plama od smaru, którą koniecznie jak najprędzej trzeba zlikwidować. Kiedy byłoby to możliwe i za jaką kwotę?

Nowy Bytom
Jaki jest koszt za wypranie dwóch dywanów syntetycznych? Czy dojeżdzają państwo wykonać usługę do domu u klienta? Mam strasznie wybrudzone dywany przez mojego psa. Wpadł wczoraj jak szalony z dworu i zaczał biegać po całym mieszkaniu i się o nie wycierać. Proszę o informację.

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Orzegów
  2. Godula
  3. Ruda
  4. Chebzie
  5. Kochłowice
  6. Czarny Las
  7. Bielszowice
  8. Bykowina
  9. Wirek
  10. Halemba

Wyczyszczenie zabrudzeń z wykładziny, pranie tapicerki, czy impregnację skóry zawsze powinni wykonywać tylko i wyłącznie specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji wspomnianych czynności.

Znalezienie odpowiedniego fachowca nie jest łatwe, dlatego, żeby zaoszczędzić sporą ilość czasu, skorzystaj z serwisu naprawek.pl. Współpracujące z portalem firmy sprzątające dzięki zatrudnianiu kompetentnych pracowników cieszą się uznaniem wśród klientów. Każda przeprowadzona przez nich usługa wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami wraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń czyszczących.

Wykładzina czy dywany wymagają regularnego czyszczenia – nie powinno to być rzadziej przeprowadzane niż trzy razy w roku. Liczne drobnoustroje gromadzące się w każdym z pomieszczeń, a w szczególności w łóżkach powodują szereg utrudniających życie alergii. Czyszczenie sofy, podobnie jak czyszczenie foteli i krzeseł powinno odbyć się z należytą dokładnością – to właśnie na nich spędzasz sporą część swojego życia.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie alergeny zostaną skutecznie zlikwidowane, skorzystaj z parowego prania wykładziny i innych przedmiotów codziennego użytku. Czyszczenie parą wodną jest ekologiczne oraz co równie ważne posiada działanie dezynfekujące. Tego rodzaju zabiegi zaleca się wykonywać w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Roztocza kurzu, pleśń, pchły, wszy, bakterie czy wirusy zostaną skutecznie usunięte dzięki wysokiej, osiągającej średnio 160 stopni Celsjusza temperaturze. Zwykły odkurzacz nie sprawdzi się w tym przypadku, ponieważ usunie tylko wierzchnie zabrudzenia.

Dbanie o meble wykonane ze skóry nie należy do najłatwiejszych. Surowiec ten jest dość wymagający, dlatego nie zaleca się czyszczenia go nieodpowiednimi środkami. Czyszczenie tapicerki skórzanej zleć wykwalifikowanym pracownikom z firmy przyjmującej tego rodzaju zlecenia. Samodzielne przeprowadzanie tego rodzaju czynności może skończyć się trwałym uszkodzeniem zewnętrznej warstwy materiału.

Po zakończeniu czyszczenia zaleca się wykonanie konserwacji mebli skórzanych. Dzięki niej meble na dłużej zachowają dobry wygląd. Zabezpieczona odpowiednimi środkami skóra będzie odporniejsza na wszelkie zanieczyszczenia i uszkodzenia.

Renowacja mebli to ratunek dla wszystkich sprzętów, które z powodu upływu czasu nie wyglądają zbyt reprezentacyjnie. Umieszczenie zabytkowego krzesła czy stołu w nieco odświeżonej formie sprawi, że każde pomieszczenie urządzone nawet w nowoczesnym stylu nabierze elegancji i oryginalności.  

Jeśli zależy Ci na sprawnej realizacji zlecenia, skontaktuj się z serwisem naprawek.pl. Znajdziesz na nim tylko rzetelnych, sprawdzonych fachowców, którzy w możliwie jak najkrótszym czasie przeprowadzą wszystkie zlecone przez Ciebie czynności. Sprzątanie, pranie dywanów, czyszczenie tapicerki, neutralizacja zapachów w wykładzinie oraz usuwanie alergenów z wykładzin to zadania dla specjalistów współpracujących z serwisem Naprawek. Zadzwoń już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502