Pranie Wykładzin Mysłowice

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Mój tata zabrał kilka dni temu swojego wnuczka na ryby. Syn zadowolony, ale wrócił cały brudny, co najgorsze wszedł do domu w butach i wybrudził pół dywanu w przedpokoju. Ja zobaczyłam to dopiero po przyjściu z pracy, plamy od błota zaschły i nie mogłam ich domyć. Na szczęście panu z tej firmy to się udało."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie miałam pojęcia, jak usunąć plamę po winie z mojego dywanu. W internecie przeczytałam wiele porad, niestety na nic się one zdawały. Koleżanka poleciła mi właśnie tę firmę. Zadzwoniłam, umówiłam się i tak naprawdę po 3 godzinach dywan był całkowcie czysty. To się nazywa fachowy zakład!"
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Na mojej wykładzine w salonie były trzy plamy od soku, Ci serwisanci błyskawicznie je doprali, na wolny termin też nie czekałam zbyt długo bo fachowcy przyjechali już następnego dnia. Ogólnie to po wizycie fachowców moje odczucia są bardzo pozytywne."
Wybrane zlecenia

Mysłowice
Wynajmuję mieszkanie lokatorom od kilkunastu lat. Będąc na przeglądzie mieszkania, zauważyłem, że wykładzina jest zabrudzona. Chciałbym, aby to mieszkanie wyglądało schludnie, ponieważ mam do wynajęcia pokój w tym mieszkaniu i chciałbym, żeby chętni nie zrazili się do jego wynajęcia. Jaki byłby koszt czyszczenia tej wykładziny?

Janów Miejski
Jaki jest czas oczekiwania na serwisanta z Państwa firmy? Potrzebuję facowca, któy podjąłby się czyszczenia wykładziny u mnie w domu. Zauważyłam, że pojawiły się jakieś plamy od błota, nie wiem nawet kiedy to się stało. Czy ten czas oczekiwania jest długi? Jak sytuacja wygląda cenowo? Czekam na odpowiedzi na pytania.

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Piasek
 2. Wesoła
 3. Szabelnia
 4. Centrum
 5. Bończyk
 6. Tuwima
 7. Słupna
 8. Ćmok
 9. Ławki
 10. Morgi
 11. Brzezinka
 12. Krasowy
 13. Kosztowy
 14. Janów Miejski
 15. Stare Miasto
 16. Dziećkowice
 17. Śródmieście
 18. Brzęczkowice
 19. Larysz-Hajdowizna
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502